1x Amnesia auto, 0,16m 4x 16w philips

Kaczynski 31.10.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. jakie masz to pk 13/14? 2 ml to chyba pełna dawka? jeśli tak to zdecydowanie za dużo jak na koniec indukcji...ona jeszcze nawet nie kwitnie...daj maksymalnie pół dawki

2. Mam pk 13/14 z plargona, no na etykiecie jest napisane ze 2ml na litr wody. Ok to dam pół dawki narazie póki nie kwitnie

3. v3nom

v3nom Użytkownik

nic nie dawaj skoro nie kwitnie, po co jej PK dajesz skoro jeszcze nie ma zapotrzebowania pokarmowego na te składniki..?

• Lubie to x 1
  4. Skoro tak mówisz to odstawiam te pk narazie. To lać jej teraz samą wode czy jeszcze ją podlać tym biohumusem ? Myśle że tak do 2 tygodni zacznie kwitnąć no byłem dziś zobaczyć i puszcza coraz więcej włochów przy łodydze

20191202_120307.jpg

5. Jeszcze zapomniałem dodać że skoro nie potrzebuje jeszcze potasu i fosforu to skąd te plamy na dolnych liściach ?

6. Skoro sa pierwsze biale wloski to powinienes zaczac podawac pk... od 1/4 dawki co drugie podlanie woda, a w przypadku podlewania nawozem dawke zwiekszasz. Ja mam pk canny I tez ostatnio zawalilem bo zbyt pozno dalem nawoz ale kazdy ma inna technike. Bedziesz zbyt dlugo zwlekal to potem ciezko nadrobic. Canna ma dawke 1,5 ml na litr ...pierwszy tydzien 0,25ml, drugi 0,5 trzeci...I tak zwiekszasz o 0,25 az do 6 gdzie dajesz pelna I zostaja Ci dwa tyg bez nawozow czysta woda. Przewaznie 8,9 tyg kwitnia konopie (wieksza czesc) . Ale v3nom ma racje bys niepopalil Jej na wstepie.

• Lubie to x 1
  7. Witam. Dziś mija 59 dzień życia rośliny wszystko idzie jak trzeba, roślina zbiera sie do kwitnięcia i pomału zaczyna brakować miejsca w boxsie ale na wysokość mam jeszcze troche zapasu i mam nadzieje że juz nie bedzie szla do góry bo będzie trzeba kombinować jak to upchać. Podlewam ją raz wodą raz pk 13/14 na zmianę. Myśle też czy nie usunąć troche dołu bo po co ma marnować energię jak tam i tak mało światła dochodzi a jakiś popkorn mi jest zbędny. Co o tym myślicie ?

20191211_135735.jpg

20191211_135812.jpg

20191211_135841.jpg

• Kocham to ! x 1
  8. No świerk jak chuj:) świąteczny:) idzie pięknie
    Może pomyśl coś o doświetleniu niższych warstw żarówkami na ścianach boxa bo aż szkoda ciąć ten busz a będzie słabo doświetlone przy takiej dżungli

• Lubie to x 1
  9. Chyba dokupie z 2 żarówy i je gdzies z boku dam tak jak gadasz :d bo szkoda ciąć

10. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Staff Member

Siemka.
    Ej to nie może być automat, skoro Ty ją 43 dnia przełączyłeś na 12/12, to automat dwa razy by już zakwitł.
    To musiiiii być sezonek. 60 dni, wygląda jak monster hehe, autos miał by już dobre flo, a tu to jeszcze do topów kawał czasu. No i Chłopie ja nie wiem, jak Ty ją tam pomieścisz teraz, bo ona Ci na flo jeszcze urośnie urośnie że hej.

Ja mówię tak, kłócić się będą wiem hehe, ale chuj, zrobisz jak zechcesz.
    Miejsca Ci zabraknie, w szerz to już, pytanie czy i wzdłuż hehe.
    Kwitnąć już zaczyna, to się nie ma co martwić że opóźnisz flo stresem, rób dobrego fryzjera, bo nie masz tam lst, za mało światła idzie na dolne partie.
    Opierdzielaj liście, zacznij od dwóch, za dwa dni cztery, potem znowu za parę dni z 6 - 8, aż się pozbędziesz tych co zasłaniają kwiatostany. Przed podlaniem, przesusz troszkę, ale troszkę nie że ma płakać hehe, i zrób albo dziury dookoła w brzegu donicy, albo pinezki beczułki powbijaj, bierz sznurek i naginaj co się da, delikatnie hehe. Główny szczyt to ja bym potraktowała supercroppingiem, co by zwolnił trochę i dał się koleżankom dogonić.

Kurcze ogólnie piękna roślina, ale bym ją wyskubała z tych liści hehe, kuźwa tylko by fruwały hehe :D :D

Pozdro!

• Lubie to x 2
  11. Witam! Dziś mija 63 dzień od wyjścia z gleby dziś zabrałem amnesie do fryzjera przyciąć lekko grzywke... a tak konkretnie to poleciało kilka listków obumarłych z samego dołu i z 2 dolne odrosty bo i tak by z nich nic nie było to lepiej jak pośle energie wyżej w topy. I powiedzcie mi growerzy, czy moge już liczyć flo czy jeszcze nie? Dzięki i pozdro !

20191215_091539.jpg

20191215_091924.jpg

20191215_091843.jpg

12. ciężki i ryzykowny temat takie opierdalanie z liści w takiej fazie życia rośliny...ja przynajmniej teraz postawił bym na doświetlenie dołów bo roślina teraz musi zbudować jak najwięcej kwiatostanów a jak nie zrobi tego teraz to nie zrobi tego już nigdy a jak już chcesz ją teraz stresować bo zapodawaj jej coś zmniejszającego stres...no chyba że będziesz na tyle delikatny że nie wpłynie to stresująco na roślinę ale ryzyko jednak występuje

ps. roślina głodnieje...czerwone łodygi wychodzą a wiatraki jaśnieją...potrzebuje teraz więcej zarówno n jak i pk

13. Jestem troche zmuszony robic delikatnego fryzjera bo braknie mi miejsca troche zjebałem że ją tak późno przełączyłem na flo i teraz musze kombinować jak to upchać w tym 0.16m, a ile jej tego azotu podawać na flo ? 1ml biohumusa na litr wody starczy raz na tydzień ? :karmi:

14. To chociaż postaraj się ograniczyć fryzjera takim haczykami z żyły z przewodu elektrycznego...przyłapujesz łodygę wiatraka do innej łodygi wiatraka albo odrostu a wiatraka wciskasz gdzieś i odsłaniasz niedoświetlone szczyty bez konieczności stresowania rośliny i pozbawiania jej części powierzchni odpowiedzialnej za fotosyntezę

A czemu biohumus? Nie lepiej podstawowy na flo który zawiera również azot?

IMG_20191215_144756.jpg

15. Witam dziś mija 70 dzień życia rośliny, 2 dni temu obciąłem 2 najniższe odrosty ale twarda sztuka z amnesii i nawet tego nie odczuła, podaje jej cały czas pk na kwitnienie za niedługo chyba lekko odegne główny szczyt bo braknie miejsca ale narazie zostawie tak jak jest może już nie urośnie aż tyle ze bedzie trzeba odginac zobaczymy.

20191222_122202.jpg

20191222_122229.jpg

20191222_122104.jpg

16. Przysusz roślinę i naginaj szczyt bez obaw. Jeśli barknie finalnie miejsca to najwyżej będziesz go łamał ale to raczej ostateczność ;)

17. Dziś mija 76 dzień rośliny. Ostatnie 2 podlania były samą wodą następne będzie z dodatkiem pk13/14. Do boxa wleciały dwie dadatkowe żarówki jedna 1000 druga 1500 lm jakies w piwnicy znalazlem to je wrzucilem. Pojawil sie maly problem bo w boxsie pojawiły sie czarne muszki i może mi ktoś podpowiedzieć jak je zwalczyć domowym sposobem ? Nie chce lać chemii na te muszki bo bw jak to zadziala na rosline. Dzieki i pozdro.

20191228_142313.jpg

20191228_142221.jpg

18. Wytnij troche tych wiatraków

19. Witam. Dziś mija 83 dzień zycia rosliny. Jest ona w 2 tygodniu flo od poniedzialku leci 3 tydzien. Od temperatury w nocy liscie zmienily kolor na fioletowy. Mam problem bo koncówki niektorch liści są żółte nie wiem czy to za malo pk czy przenawozone. Leje jej na zmiane wode z pk 13 14 pol dawki czyli 1 ml na litr wody

20200105_154926.jpg

20200105_154855.jpg

20200105_154830.jpg

20. siemka, fajny krzaczek
    lisci na górze - wiatraków - nie wycinasz? Ja bym ciachał w cholerę

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...