1x Amnesia auto, 0,16m 4x 16w philips

Kaczynski 31.10.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. jakie masz to pk 13/14? 2 ml to chyba pełna dawka? jeśli tak to zdecydowanie za dużo jak na koniec indukcji...ona jeszcze nawet nie kwitnie...daj maksymalnie pół dawki

2. Mam pk 13/14 z plargona, no na etykiecie jest napisane ze 2ml na litr wody. Ok to dam pół dawki narazie póki nie kwitnie

3. v3nom

v3nom Użytkownik

nic nie dawaj skoro nie kwitnie, po co jej PK dajesz skoro jeszcze nie ma zapotrzebowania pokarmowego na te składniki..?

• Lubie to x 1
  4. Skoro tak mówisz to odstawiam te pk narazie. To lać jej teraz samą wode czy jeszcze ją podlać tym biohumusem ? Myśle że tak do 2 tygodni zacznie kwitnąć no byłem dziś zobaczyć i puszcza coraz więcej włochów przy łodydze

20191202_120307.jpg

5. Jeszcze zapomniałem dodać że skoro nie potrzebuje jeszcze potasu i fosforu to skąd te plamy na dolnych liściach ?

6. Skoro sa pierwsze biale wloski to powinienes zaczac podawac pk... od 1/4 dawki co drugie podlanie woda, a w przypadku podlewania nawozem dawke zwiekszasz. Ja mam pk canny I tez ostatnio zawalilem bo zbyt pozno dalem nawoz ale kazdy ma inna technike. Bedziesz zbyt dlugo zwlekal to potem ciezko nadrobic. Canna ma dawke 1,5 ml na litr ...pierwszy tydzien 0,25ml, drugi 0,5 trzeci...I tak zwiekszasz o 0,25 az do 6 gdzie dajesz pelna I zostaja Ci dwa tyg bez nawozow czysta woda. Przewaznie 8,9 tyg kwitnia konopie (wieksza czesc) . Ale v3nom ma racje bys niepopalil Jej na wstepie.

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...