1x Amnesia auto, 0,16m 4x 16w philips

Kaczynski 31.10.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam, no nie dawałem wczesniej 12/12. Ta doniczka ma 5l ale następną uprawe zrobie w troche większej a tej juz nie bede ruszał niech rośnie tak jak jest może coś z tego będzie

2. Tu zdjęcia po wizycie u fryzjera :repa:

20191116_235156.jpg

20191116_235118.jpg

• Lubie to x 2
  3. Jak myślicie, bedzie co z tego jeszcze czy zjebałem obcinając te wiatraki ?? Od przyszlego tygodnia podam jakiś nawoz na flo zamowie w poniedzialek to mysle ze do piątku dojdzie co powiecie o firmie biobizz bo jest troche tansza od boostera canny i nw na co sie zdecydowac ?

4. Pewnie że będzie...może Ci się trochę mniej rozrosnąć na indukcji od tego ale w sumie to nie tragedia jak masz małego boxa...teraz to już nic jej nie rób dopóki kwitnąć nie zacznie a jak zacznie włochy wywalać to porozginaj boczne odrosty na boki żeby doświetlić lepiej...na flo musisz mieć dwa/trzy nawozy...jeden podstawowy drugi z większą ilością PK a booster to tylko opcjonalnie...no chyba że zamówisz jeden preparat typu "do wszystkiego i do niczego" ale z takim to raczej głód dotknie roślinę prędzej czy później

• Lubie to x 1
  5. Ogólnie to ładny plancik:)

• Lubie to x 1
  6. Mam pytanie bo kupilem 5 kilo dolomitu na przyszloroczny out i tak mysle czy by nie sypnąć troche amnesii tego dolomitu ale czy to cos da ?

7. Jak nie wiesz że roślina ma zakwaszoną glebę to nie syp bo poziom ph niebezpiecznie podniesiesz

• Lubie to x 1
  8. Witam dziś mija 37 dzień od wykiełkowania, roślina już sie otrząsnęła się po usunięciu kilku wiatraków i wygląda tak. Byłem dziė

9. Dziś mija 37 dzień od wykiełkowania , roślina otrząsnęła sie juz po usunieciu kilku liści i rośnie sobie dalej. Podlewam ją narazie samą wodą . Dziś byłem w sklepie i kupiłem jakiś nawóz wrzucę nizej zdj to dajcie znac czy sie to do czegos nada ( najwyzej bede mial do kwiatkow) dzięki.

20191119_235004.jpg

20191119_235402.jpg

20191119_235037.jpg

20191119_235345.jpg

20191119_235121.jpg

10. Roślina dziś ma 40 dni i niepokoje sie że dalej nie kwitnie. Co o tym myślicie ?

20191122_210334.jpg

20191122_210310.jpg

11. cappi

cappi Kumaty

10 dni od indukcji,tym fryzjerem wydłużyłeś jej czas do kwitnięcia,z tego co widzę to na dniach powinna zacząć puszczać włoski,weź ją podlej nawozem na flo co ma dużo potasu i fosforu,ten co masz zawiera też azot który teraz roślinie nie potrzebny jest,z resztą wygląda jakby miała dosyć azotu :) w sklepie powiedz ze do kwiatów kwitnących.I możesz przełączyć na 12 to zmniejszy koszta.

• Lubie to x 2
  12. Spoko mam już zamówiony pk 13/14 z
    Spoko dzięki , mam zamówiony pk13/14 myśle że bedzie dobry na przyszly tydzien też postaram sie kupić przyrząd do mierzenia

• Lubie to x 1
  13. Przyrząd do mierzenia ph wody* bo leje kranówe i nie wiem jaki ma odczyn ph

• Lubie to x 1
  14. Wczoraj przełączyłem światło na 12/12 a dziś przesadziłem ją do donicy 9,7 l. Na dzień dzisiejszy roślina ma niecałe 40 cm wzrostu i podlałem ją narazie prowizorycznym nawozem ze skórek banana

20191125_185110.jpg

• Lubie to x 1
  15. Roślina przyjęła się w większej doniczce bez żadnego problemu.

20191126_143406.jpg

20191126_143331.jpg

16. v3nom

v3nom Użytkownik

ale sałata :)
    podlej jej coś z azotem bo strasznie jasna się wydaje chyba że to takie fotki
    z tym nawozem z banana to bym radził ostrożnie bo roślina jeszcze nie kwitnie więc nie potrzebuje nawozu bogatego w potas i fosfor a banan ma tego dosyć sporo natomiast śladowe ilości azotu.

czemu nie zaizolowałeś wtyczek albo nie wywaliłeś ich na zewnątrz boksa ?

• Lubie to x 1
  17. Na górze jest jasna jak na zdjęciach a dolne wiatraki są ciemniejsze, to następne podlanie podam jej jeszcze biohumusa. Nie wywaliłem ich na zewnątrz bo by mi brakło kabla bo mam 4 wiatraczki pod jedną przejściówke podłączone ale zaizoluje je jak mi sie bedzie chciało. I tak za niedługo będę zmieniał wętylacje na coś bardziej wydajnego bo troche zalatuje już ziołem to co bedzie jak zacznie kwitnąć

18. Dziś mija 48 dzień i zaczynają sie małe problemy ponieważ na dolnych kilku wiatrakach pojawiły sie plamy a na górnych listkach końcówki zaczynają żółknąć nie wiem co jej dolega czy to od braku potasu ?

Screenshot_20191130-174430.png

20191130_174301.jpg

20191130_174335.jpg

19. wygląda typowo na niedobór potasu i fosforu...chociaż pani jeszcze nie zabrała się za kwitnienie jako tako to właśnie tak to wygląda...o deficycie fosforu mogą świadczyć ciemno zielone liście zawijające się do dołu i ta wyżarta duża plama na liściu na jednym ze zdjęć a deficyt potasu sam zdiagnozowałeś raczej trafnie...plamy i końcówki

bardzo ładna choinka:) stroisz na święta?:) może jakieś lampki choinkowe z barwą na flo?:)

• Lubie to x 1
  20. Dzięki green za pomoc i za dobre słowo o choince, no dobry pomysł może powiesze sobie jakieś lampki na święta :drzewo:a wracając do problemu to zaczne jej podawać od jutra pk 13/14 2ml na litr wody mysle ze bedzie git

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...