1x Ak47 Auto

Osky3535 08.12.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. rozumiem ,że obracasz doniczke zeby swiatlo bylo w miare dostepne z kazdej strony?

2. Ptrzymaj sie z plantem tylnej sciany pamietaj zawsze bedzie ci roslo w strone swiatla .Jabym bym doniczke jak najblizej przodu a planta naginac na tylna sciane boxa.

3. wydaje mi sie ze naginanie nic tutaj nie da, roslina i tak predzej czy pozniej jeszcze bardziej boxa rozsadzi, bynajmniej takie moje zdanie ale moge sie mylić ??

4. v3nom

v3nom Użytkownik

najprawdopodobniej zreweguje, ja w ten sposób cofnąłem sobie obecnie cannatonic od tastyego

najlepsze światło dla automatów to 18/6 i wcale nieprawda że im więcej tym lepiej.
    To, że one samoistnie kwitną nie znaczy że muszą mieć mało nocy albo nie mieć jej w ogóle

• Lubie to x 1
  5. Jak przesuszysz roślinę to odrosty bez problemu wygniesz w dół o 180 stopni. Jeśli jakiś ci się ułamie to zostawiasz luzem i się zregeneruje. Nie pierdol się z nią bo jest na początku flo i urośnie jeszcze sporo a światło daj 18/6 i będzie git. Ja jestem z tej szkoły, która mówi że nawet automat musi mieć trochę ciemni i jak kilka będziesz miał za sobą w rożnym FP to dojdziesz do tego samego wniosku.

6. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Ej ja tam dalej nie widzę włosów....
    Venom dobrze prawi. Rzekłem.

7. 2515

2515 Tuptuś

Naginaj, naginaj bo ona przyklei się niedługo do "sufitu". Jeśli masz problem z głównymi łodygami, to tylko szczyty naginaj i idź w stronę światła, hehe.

8. No tak jak piszą,podwiąż te szczyty i obniż je. Z konopiami zrobisz wszystko,ja nie mam jakiegoś nie wiadomo jakiego talentu do tego bo też się uczę ale widywałem fotorelacje gdzie ludzie krzwki w kółka nawet wiązali ala wianki.

9. Roślina rośnie OKROPNIE SZYBKO :o
    Kwiatów pojawiło się od groma!
    Podlewana samą wodą (za niedługo wejdą nawozy)
    Przerosła boxa więc została powyginana tak jak się tylko dało.
    Światło 18/6
    Lampy są parę cm od szczytu nic się jej nie stanie?
    Dzięki wszystkim za rady ;d
    Jak myślicie będą jakieś dobre plony?
    Parę zdjęć
    received_541294293058523.jpeg received_384497648973167.jpeg received_2209655872637031.jpeg

• Lubie to x 1
    Last edited: 09.01.2019
  10. Teraz już włoski widać więc chyba weszła na flo ale niech jeszcze ktoś zobaczy,z lampami to przyłóż rękę i zobaczysz czy cie będzie parzyła. Masz tam wogóle jakąś wentylacje ?

11. Wentylacja to wiatrak biurkowy

12. Aha no to spoko że tego mieszaka masz,jak z zapachem ? Nic nie gadam ale zaraz to pewnie będzie dawać mocno.

13. Zapach bardzo ładny haha
    Narazie nie myślę o tym ale raczej wietrzenie mieszkania i spray do toalety usuwający zapachy

14. pol-wertykal ;d

15. v3nom

v3nom Użytkownik

Osky a ty tego boksa to masz folią aluminiową wyłożonego ?

16. Tak

17. zrob tam fryzjera, masa liści do usunięcia

18. v3nom

v3nom Użytkownik

Weź kup koc ratunkowy, koszt 4,- a sie tak nie rwie i ma znacznie większą skuteczność odbijania światła. Folia aluminiowa jest chujowa do tego stopnia że lepiej by było jakbyś w ogole jej tam nie wrzucał, mnóstwo hot spotów sie tworzy, drze się jak stare prześcieradło i jest niepraktyczna. W dodatku chyba ją odwrotnie założyłeś..

19. Jak sądzicie ile może zostać do ścinki?

20. myślę że 5-8 tyg od początku flo. Który masz teraz dzień ?

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...