1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

1x Ak47 Auto

Dyskusja w dziale Aktualne fotorelacje indoor rozpoczęta przez Osky3535 w dniu 08.12.2018

1. Osky3535

Osky3535 Tuptuś

300ml co 2 dni. Nieraz 3

2. Poznac zawsze po wadze doniczki .

Osky3535 likes this.
  3. pozytyw

pozytyw Banned

ok czyli przesuszona a teraz przelana. spoko to jak wiesz wszystko to nic tu po mnie.

4. Osky3535

Osky3535 Tuptuś

Jak sądzicie ile z tego może wyjść?

5. To nawet trichomow nie pokazalo a ty ile wyjdzie to dopiero sie rozkreca ale reszta zalezy tylko od ciebie;) jeden blad i kalapa;)))))))

6. RastaMann

RastaMann Dyskutant

A ile im świecisz ?

7. B4niTa~th€

B4niTa~th€ Błyskotlwy

Przez donice i ziemie lipa slabe napowietrzenie

8. Osky3535

Osky3535 Tuptuś

24/0

9. Osky3535

Osky3535 Tuptuś

Roślinka została nagięta w taki sposób żeby nie połamać gałęzi i żeby w miarę możliwości mieściła się w boxie (nie ściskała się do ściany)
    Dostała małą dawkę Plantonu K.
    Ziemia była dosłownie skałą więc trzeba było podlać .
    Jakieś porady? Coś przyciąć?
    Zdjęcie :
    received_607697743034024.jpeg

10. Osky3535

Osky3535 Tuptuś

W ziemi były jakieś białe kuleczki bodajże styropian więc powinna być napowietrzona

11. RastaMann

RastaMann Dyskutant

Kiedyś czytałem zażartą dyskusję na którymś forum i była sprzeczka o to że auto też potrzebują nocy,może spróbuj 20/4 albo 18/6 i zobacz po jakimś czasie co się będzie działo. Moje przez tydzień tak mają 16/8 weekendami trochę więcej im świecę. Kup kiedyś ziemie z growshopu,zobaczysz różnice. Jakiś pragron,canna terra czy coś.

12. auto sa foto obojetne wiec im wincyj swiecisz tym lepiej

13. v3nom

v3nom Weteran

Jak mówiłem o LST mówiłem o naginaniu a nie odchyleniu delikatnym odrostów żeby na siebie nie wpadały.
    Ciśnij je do oporu aż poczujesz naprężenie łodyg, czym wyżej złapiesz tym niżej przychylisz.
    Sposób w który zdecydowałeś się je nagiąć jest o tyle nieodpowiedni że za chwilę i tak będziesz musiał to zrobić tak czy siak bo nie zaczęła jeszcze kwitnąć a już wychodzi sufitem.
    I owszem, auto również potrzebują nocy bo bez względu na to czy jest fotoperiodyczna czy nie to w dalszym ciągu jest żywą rośliną która bez ingerencji człowieka rosłaby sobie znacznie spokojniej.
    Coś mi się wydaje że być może trafiła Ci się femka, przypomnisz który to jest jej dzień ?
    przełącz ją w razie czego na 12/12 i rób to LST tylko zawsze naginaj przed podlaniem, najlepiej jak ziemia jest sucha

14. RastaMann

RastaMann Dyskutant

Jeśli trafiła mu się fem i da 12/12 i zakwitnie a potem by wrócił do 18/6 czy tam 24/0 to się zreweguje ? Pytam bo też kiedyś miałem cyrki z kwitnieniem automatu i tak zrobiłem że dałem 12/12 a potem znowu dałem więcej światła i ładnie sobie kwitła już do końca ale nie wiem czy to był zbieg okoliczności zmiany fp z czasem w jakim by i tak zakwitła-jestem ciekawy co w końcu miałem.

15. Dla auto to 20/4 im wiecej tym lepiej .Kiedys na probe na ledach lecialem 24 i wynik byl okazaly ;),ale na calos skladaja sie wszystkie szczegóły. A co do planta nagilbym go bardziej możesz etapami zreszta nawet jak cos peknie konopia potrafi sie zaleczyc i czasem natej peknietej galezi odwdzieczyc sie grubymi topami:) zreszta udzkadzanie pedow tez jest jednym z treningów. Zalecam dac cos na stres roslinom po takim zabiegu.

Last edited: 06.01.2019
  16. Gdzie jest swiatlo w tym boxie ? Skoro jyz zaczyna kwitnac to.ta szklanka z wida (jesli to ma zwiększyć wilgotnosc) to juz jest zbedna moim zdaniem.

17. GrabuZZZ

GrabuZZZ Tuptuś

kurde no wyjebało z boxa tą choinke widzę haha troche nie przypilnowana, ciekawi mnie gdzie te zarowki trzymasz jak tam praktycznie zadnego miejsca nie ma ??

18. Chba ze wyciac dziure na doniczke i podniesc boxahaha

19. Osky3535

Osky3535 Tuptuś

Ciężko wytłumaczyć haha. Opiszę to rysunkiem
    PS inaczej się nie dało received_351807022265725.jpeg

20. Osky3535

Osky3535 Tuptuś

Ważne że działa

nasiona marihuany, nasiona konopi