1x Ak47 Auto

Osky3535 08.12.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siemka! Jest to mój pierwszy indoor.
    Od razu mówię że nie byłem przygotowany do tego. Jestem po 1 outdoor. Wiem że powinienem zacząć fotorelacje od kiełkowania ale no cóż nie myślałem o tym.
    Roslina - Ak Auto z nasionamarihuany.pl (wyszła z ziemi 23.11.2018 )
    Oświetlenie:
    -Lampa LED 40W, 3900lm, 3000K
    -2 lampa 12W, 1055lm, 4000K
    Łącznie: 52W,4955lm
    Wentylacja : wiatrak biurkowy
    Wymiary boxa : 37/50/70 (zdjęcie niżej)
    Ziemia uniwersalna z Tesco 20l
    Donica 20l
    Nawozy:
    -Tymczasowo własny zrobiony z skórek z 2bananow, kompostownika i połówki cytryny na weg
    -Biohumus na weg
    -Planton K na flo
    Trening: LST
    Fotki będę wstawiał co 5dni
    received_600803563682953.jpeg
    Zdjęcie gdy roślina miała 9dni (miała słabsze światło z pewnych przyczyn) :
    Screenshot_2018-12-08-13-15-29-499_com.android.chrome.png
    Zdjęcie z dzisiaj 08.12.2018
    received_361819661291558.jpeg received_329185241144791.jpeg

• Lubie to x 1
    Last edited: 08.12.2018
  2. Bardzo wyciągnięta, ma zdecydowanie za mało światła.

3. To wiem
    Nie mam narazie środków na nową żarówkę

4. Zapomniałem dodać że w boxie jest 29°C.
    Zamówiłem żarówkę i w boxie będzie 7900lm.

5. 29 st jeszcze jest ok,jak będzie ponad 32 to się jest czym martwić. Jak mogę Ci poradzić przy następnych uprawach to nie syp do doniczki na maxa ziemi bo młode się lubią wyciągać i dobrze jest je wtedy podsypywać do listków.

6. daj tam jakąś szmatę mokrą do boxa jak masz problemy z wilgotnością ,te korki to możesz do butelek wkręcić

7. Może na zdjęciach nie widać ale koło doniczki jest miska z wodą i szmatką

8. jak ci nie przeszkadza hałas to pierdolnij tam dobrą wentylację kanałową i problem z temperaturą zniknie

9. aaa to nie wiedziałem, ale te korki nic nie dadzą :D masz miske i szmatke to git :D z fartem '')

10. 11.12.2018 (18 dzień) TAK WIEM ŻE JEST MAŁA MA 17CM
    Jednak będę częściej wystawiał fotki :D
    Roślinka ma już 2 żarówkę i jest 7900lm.
    Temperatura 28°C
    Podlewana Biohumusem Active
    Jak myślicie będzie coś z tego czy raczej ciężko? Działać coś z LST?
    received_272510460289675.jpeg received_264831470877948.jpeg

11. Pokaż zdjęcie całego boksa i roślinę z daleka.
    Naginać będziesz musiał na 100%
    Teraz też powinna ruszyć z kopyta

12. Coś tam pewnie bedzie,już do lst się nadaje.

13. Siemka
    Dziś zostało załączone LST
    Roślinka Podlewana biohumusem
    Widać że rośnie lecz i tak mam obawy co z tego wyniknie
    Pozdro
    received_1915966811832213.jpeg received_2044792185812320.jpeg

14. Światło ważniejsze na flo,na vegu mniej ale też istotne. Jak teraz do końca się nic nie spierdzieli to się rozkręci pewnie.

15. Mogę się nastawić na jakieś większe plony?
    Chociaż na 5G

16. v3nom

v3nom Użytkownik

będzie 5G spokojnie.
    na przyszłość nie dawaj automatom donic powyżej 10 litrów bo nie ma mowy żeby bryła korzeniowa zdominowała całą donicę.
    dawaj 7L, maksymalnie 9L - więcej naprawdę się nie opłaca i to zwykłe marnotrawstwo.
    poza tym zainwestuj w lepszą ziemię, uniwersalna z tesco jest niewiele lepsza od tej wykopanej spod przystanku, zapamiętaj że jeśli raz kupisz dobre medium to podstawowy problem masz z głowy.
    do automatów polecam ziemię compo-sana do palm i roślin zielonych i na WEGa nie musisz się już martwić o nawozy.

Roślinka niska ale rozkrzaczona, zaczynają się chyba jakieś problemy z liśćmi od spodu na które zwróciłbym uwagę bo niebawem roślinka pokaże pistille i zacznie zawiązywać kwiaty.
    Na razie nie jest źle, dałeś dupy od początku ze zbyt małą ilością światła ale teraz już powino być w miarę ok.
    na razie zainwestuj w wentylację, kup jakiś mały wentylator mieszający na start.
    jak zamierzasz poradzić sobie z zapachem ?
    trzymaj się i z fartem

17. Ja miałem 5g na pierwszym krzaku który początek miał w piekarniku bez foli,odbłyśników,pod 35w żarówką,w ok 2 l doniczce,zwykłej ziemi i dopiero później poprawiłem warunki ale i tak nie były jakieś wystrzałowe. Widzę że masz takie ciśnienie na plon jak ja na 1 krzaku ;d Jeśli chodzi o doniczkę przy twoim boxie bo widzę że masz na 70 wysoki to ja bym dał taką długą prostokątną doniczkę na następne grow i pociągnął lst ile się da wtedy plon z pewnością będzie większy ale nieco spowolni to uprawę. Albo możesz zrobić tak żeby wbić jakiś patyk w tą doniczkę i ciągnąć po nim. Zobacz moją poprzednią fotorelacje w zakończonych z lemonem,chociaż plon jakiś wypaśny nie był ale w tych warunkach myślę że gdybym tego nie zrobił to by był jeszcze mniejszy.

18. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Aleś ją powalił ! Jak Hulk Hogan Macho mana Randy sawicz

19. Dzięki wielkie za porządną opinie !

20. Haha to w porównaniu do twojej 1rwszej uprawy to jestem na poziome hard

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...