1szy out z auto

artur1989 18.06.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siema.jak w nagłowku moj pierwszy out z auto wczesniej probowałem kilka razy z no name z baczi z calkeim dobrym eektem.ale auto chyba mi nnie wychodzi:/wszystkie pestki z thc thc
    1.royal gorrila rqs
    2.ak 472 rqs
    3.ak 47 seedbay
    4.strong berry akseeds
    kielkowane pod koniec maja wystawily głowki 3 czerwca.14.06 przesadzone do 18l donic ziemia do wysiewu sterlux npk mg 14 16 18 5.podlewane co 2 dni .troche steropianu w ziemie nawoz azof IMAG0150.jpg IMAG0148.jpg IMAG0158.jpg IMAG0153.jpg IMAG0160.jpg oska odrobine w ziemie.canna wega 1/2 dawki .ok 0.5l wody z nawozem co 2 ni .woda 6ph miierzona przed podlaniem .Pierwsze co zauwazylem to ze pestki od royal seeds sa wieksze od pozostalych oraz panie dorodniej wygladaja.
    Spot nasloneczniony od pierwszych do ostatnich promieni slonca IMAG0150.jpg po lewej ak472 nastak 47,strong berry .i gorrila dwie skrajne od rqs zdjecia z 13.06(o ile dobrze pamietam) IMAG0148.jpg IMAG0148.jpg
    Zdjecia z dzisiejszych odwiedzin IMAG0158.jpg z lewej ak 47 po prawej ak 472. royyal gorrila IMAG0153.jpg IMAG0160.jpg a to strong berry .ok tygodnia temu oprysk z zelaza.Cos z tymi listkami nie tak bo strasznie zolte i popalone szczególnie ak .brak cynku?Trening chcialem lst ale nie wiem czy nie sa jeszcze za mlode.z ak 47 i SB chyba odpusze lst narazie

• Lubie to x 1
    Last edited: 18.06.2018
  2. chłopie przenawoziles je, co 2 dni nawóz to za często.

3. nawet jesli nie dawalem pełnej dawki...:/:/:/wszystkim płukanie zafundowac?

4. woda do płukania równiez musi odstac?

5. Na jaki okres odstawic nawozy 2tyg wystarcza?

6. GoHan

GoHan Zagubiony

Tak , musi być odstana , jesli jest za dużo papu w glebie to je popali całkiem , to są maluszki nie wolno im tak walić , raz na tydzień na początek połowę dawki ... , przelej porządnie każdą niech wypuka papu ( przelać przynajmniej 2 x wielkość doniczki min) ale taki stres dla af to ja im dobrze nie wróże :( będzie cienko ... , jeśli masz jakieś pechy jeszcze to kiełkuj nowe w razie w

Pozdro , z fartem !

7. GoHan

GoHan Zagubiony

płukaj 6,0 ph

8. Myslisz ze te 2najwieksze tez?
    mam pestki jutro rano zaczynam

9. GoHan

GoHan Zagubiony

te 2 duże zostaw, ale podlewaj samą wodą zobaczysz co z tego wyjdzie , ee no i nie wiem czy ta ziemia nie jest za bogata :/ na nowe pechy tej ziemi bym nie dawał ... kup biobizz light mix jak masz możliwość i będzie giit

10. aaa pisalem na priv ze popalone z nawozu

11. kupiłem z najwieksza iliscia azotu jaka znalazlem myslalem ze bedzie dobre:(
    Samo płukanie wystarczy czy ziemi wymienic ?

12. nic nie wymieniaj zeby nie uszkodzic bryły korzeniowej. zrób flusha 3 krotnością pojemności doniczki i daj im odpocząć

13. masz racje pisałeś dobrze ze dzis zostawiłem bez podlewania
    Dzieki wielkie:)

14. przelane:)

15. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Przelane I co? Przezyly czy nie?

16. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Staff Member

Przelał się czas hehe :D
    Fr idzie w odmęty innych niedkończonych.
    Pozdro!

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...