1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany

Dyskusja w dziale Media, prasa, wywiady rozpoczęta przez P0RT0WIEC1948 w dniu 14.10.2016

1. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

18-latka zrobiła w mieszkaniu plantację marihuany. Kryminalni z Niebuszewa zatrzymali młodą kobietę, która w wynajmowanym mieszkaniu posiadała plantację marihuany. Policjanci ujawnili kilka drzewek konopi oraz prawie 40 gramów przygotowanej już do sprzedaży marihuany. 18- latka usłyszała zarzuty. Za to przestępstwo może jej grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji Szczecin Niebuszewo uzyskali informację, że w jednym z mieszkań w dzielnicy Grabowo może znajdować się „ domowa” plantacja. Kryminalni ustalili adres i po wejściu do środka stwierdzili, że obok pokoju znajduje się kolejne pomieszczenie zamykane na klucz.

W schowku, który otworzyli funkcjonariusze była plantacja marihuany. Rosło tam kilka krzewów w Pomieszczenie to posiadało specjalnie przygotowane urządzenia wentylacyjne. Całość była oświetlana specjalistycznymi lampami.

W tej sprawie została zatrzymana 18- letnia kobieta, która przyznała się, że jest to jej plantacja. Mundurowi odnaleźli także prawie 40 gramów gotowej do sprzedaży marihuany. Kobieta usłyszała już zarzut posiadania środków odurzających

Prokurator po zapoznaniu się z materiałami sprawy zastosował wobec 18- latki policyjny dozór. Za to przestępstwo kobiecie może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Last edited: 15.10.2016
  2. ' gotowej do spzedazy ' he jak se kurwy doklejają pierdolone

3. P0RT0WIEC1948

zawsze doklejaja żeby groźniej dla sądu brzmiało ;] swoją droga mądra dziewczyna , w wieku 18 lat już hodowla swoja ;d

4. azavec

azavec Forumowy guru

Kurcze, od razu czuję się bezpieczniej, kiedy policja ma swoje priorytety - i zamiast patrolować ulice łapie takich groźnych przestępców. Dziękuję Pan Kapitan Państwo!

1 person likes this.
  5. Łoś

Łoś Autorytet

To ja swoją miałem w wieku 16, nie wiem czy to patologia, póki co z fartem i oby tak zostało, trzeba mieć oczy dookoła głowy i uszy jak słoń.
    Trzeba myśleć o konsekwencjach wcześniej...
    Trzeba mieć coś zaplanowanego, żeby nie wpaść i żeby się bronić

Przezorny zawsze ubezpieczony
    Smutno się robi, jak się słyszy o takich sytuacjach :/
    "Gotowe do sprzedaży" "specjalistyczne lampy"
    Tak bo każdy głupi może sobie coś takiego kupić...

Po co te podkreślenia ? Czy są dowody na sprzedaż ?
    Więc na chuj się rwą? Ich praca ja rozumiem, ale jak to jest walka przeciwko "przestępcom narkotykowym" to niech to udokumentują, zbiorą dowody na to czy ona mogła sprzedawać, a nie czy chciała ? Skąd mogą to kurwa wiedzieć ;dupoliz: y !!

6. pajonk skłerk

pajonk skłerk Stary wyjadacz

"PLANTACJA!!!"
    (Rosło tam kilka krzewów.. japierdole japierdole"
    ;f;f
    Plantacje to miał mąż prezydentowej Warszawy ;d hyhy

Właśnie znalazłem fote tej poważnej "plantacji" 18-latki

View attachment 99727

;f ;f ;f

psy niech ruszą dupy szukać pedofili i gwałcicieli, a nie za nasze podatki węszą kto ma w domu cztery krzaczki

2 people like this.
  7. L4nceR

L4nceR Expert

Ojć, a ja będę miał 5 :szok:
    Jakby ktoś gdzieś widział, że policja zatrzymała młodego mężczyznę z 5 roślinami i widniałby mój box na stronie policji to wiedźcie, że nadszedł mój kres ;d

Co do kwestii "gotowe do sprzedaży" i "specjalistyczne lampy" to zaśmiałbym się, gdyby użyli takich zwrotów łapiąc małolata uprawiającego w PC-boxie pod 2 Philips Tornado haha I oprócz tego znaleźli by 1.5g. marihuany gotowej do sprzedaży.

8. pajonk skłerk

kiedyś widziałem na necie, wjechali i znaleźli w Pc boxie jedną taką bardzo lichą roślinke. Napisali, że funkcjonariusze zabezpieczyli nielegalną uprawę z której powstały by 3 działki narkotyku haha
    Tutaj spektakularnie udało im się ocalić społeczeństwo przed dwoma przenawożonymi roslinkami w obudowie od kompa haha
    Oczywiście bandycie grozi do trzech lat więzienia ;d
    Hodował marihuanę w mieszkaniu - Aktualności - KRP II

1 person likes this.
  9. L4nceR

L4nceR Expert

Chyba nawet gdzieś to kiedyś widziałem. Ale prowizorka straszna.. Koc ratunkowy chyba zamiast nożyczkami wyrywał ręcznie haha A to tylne uszczelnienie PC-ta wygląda jak knebel haha Nie wspominając o złym ułożeniu świetlówek i innych rzeczy dla których brak komentarza..
    Chociaż tego gościa powinni skazać, za nieprawidłowe przygotowanie miejsca do uprawy konopii ;d

10. Łoś

Łoś Autorytet

A są tez inne historie, gdzie policjant wchodzi i widzi męska roślinę, śmieje się z ziomka i wychodzi...
    Tylko opowieści czy warto w to wierzyć kto wie ;d

11. Aby Z Głową

Aby Z Głową Autorytet

Może chciała zarobić szmal na air maxy ? ;d A wpadła pewnie bo za bardzo się chwaliła psiapsiółkom i best friendom haha

12. P0RT0WIEC1948

myślę że chyba ta druga opcja ;]

13. pajonk skłerk

jak to nastolatki, nie mogła się powstrzymać i powiedziała trzem koleżankom, które powiedzieły swoim trzem, a tamte swoim chłopakom.. ;d

14. zawiasy i odrobki dostanie na 100 procent ,sama uprawa to nic z tymi kilkoma krzaczkami te posiadanie gorzej . odrobki z 500godzin i wszystko .

15. -RaStA-

-RaStA- Rasta it's my life

trzeba wiedzieć co i do kogo sie mówi ;d a psiarskie jak zwykle koloryzują bo chuja sie znają ;d na sprzedaż ciekawe czy zdązyła im to powiedzieć haha

1 person likes this.
  16. P0RT0WIEC1948

najlepiej to nic nikomu nie mówić ;] mowa jest srebrem a milczenie jest złotem ;]

2 people like this.
  17. bushmen2008

bushmen2008 Dyskutant

Niech sie wezma za to kto pod pisal nakaz dawania szczepionek noworodka korwa mac tak zwane szczepionki smierci ile niemowlad zginelo od tych szczepionek

--- Dodano ---

czesc jedna zasada nie chalic sie nikomu jak masz to mow ze nie twoje amen

1 person likes this.
  18. L4nceR

L4nceR Expert

Nawet jak zrobią przeszukanie i znajdą kilkanaście gram w słoiku oraz uprawę kilku krzaków w boxie to lepiej mówić, że to nie nasze :amen:
    Tylko że wtedy idziemy na dołek 3 miechy :/

19. p0werful str0ng

p0werful str0ng dobry z NATURY

to niech sie powoluje na gronkiewiczke

1 person likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi