Polecane sklepy

Najtańsze vaporyzatory na rynku

[170W LED] 4 krzaki w 0,64m2.Fat Banana (RQS), Lemon Shining Silver Haze (RQS), Grapefruit (Female S

Dyskusja w dziale Fotorelacje indoor 2019 rozpoczęta przez Nowy84 w dniu 19.10.2018

1. Luter

Luter Zagubiony

boże przepraszam :) tak hehe masz rację. Masz zdjęcia ? po drugim razie chciałbym dokładnie wszystko zobaczyć jak to wygląda. Bo sam jeszcze nie próbowałem

Last edited: 01.02.2019
  2. Poszukam na innym forum, gdzie prowadziłem FR trochę rzetelniej. W telefonie nie mam, bo zmieniałem .

Luter lubi to.
  3. Dzień 106, 51 dzień Flo.

Temperatura 23-25st. 40-45% wilgotnisci.

Ostatnio szła sama woda, dziś dostały pełna dawkę nawozów. Po za tym nic nie robiłem.

Zdjęcia

Luter, pierwsze cięcie
    Drugie ciecie

Luter, Ryjek, ZIELONA and 1 inna osoba lubią to.
  4. Dzień 113, 58 dzień Flo.

Dostały po 0,8l czystej wody. Wyjątkiem jest banan, który przejawia zwiększony apetyt. Jemu podałem wodę z dodatkiem PK. Ponadto otrzymały oprysk z Boostera.

vagabondo, Luter, Ryjek i 5 inni lubią to.
  5. Dzień 116, 61 dzień Flo.

Wpis "ku pamięci".

Podlane pełna dawka nawozów. Oprysk z Boostera.

Namiot zmienił lokalizację. Teściowa zawitała. Poczciwa kobiecina, ale nieświadoma. Niech tak zostanie.

Dziś bez fotek, ale może i lepiej. Przy następnym up wstawię. Może będzie lepiej widać zmiany w budowie topów.

6. Ryjek

Ryjek Użytkownik

no przepięknie

7. Dzień 123, 68 dzień Flo.

W między czasie dostały raz wodę. Jeden Banan, który wygląda najbardziej dojrzale dostaje już tylko wodę. Reszta otrzymała pełna dawkę nawozów.

Dorzuciłem wentylatory mieszające. Na wszelki wypadek.

Temperatura 27°, wilgotność 35%.

Zdjęcia

8. Bardzo ładnie ci to poroslo BRAWO!!!!

9. Luter

Luter Zagubiony

Piękne są uwielbiam taką purpurę na krzaczkach 8)8). Kiedy planujesz ciachać ??

10. Prawdopodobnie pierwszy banan (ten ciemny) pójdzie pod nóż pod koniec przyszłego tygodnia. Chce go przepłukać jeszcze trochę.. Ma sporo bursztynow już. Ale tylko główne szczyty. Dół może jeszcze trochę dojdzie. Reszta zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Naturalnie zrobię fotki z kosy.

Podziel się tą stroną

Loading...