1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

[170W LED] 4 krzaki w 0,64m2.Fat Banana (RQS), Lemon Shining Silver Haze (RQS), Grapefruit (Female S

Dyskusja w dziale Aktualne fotorelacje indoor rozpoczęta przez Nowy84 w dniu 19.10.2018

1. Podciągne ja jutro kilka centymetrów. Z tym, że takie dziwne liście są tylko na Lemon Shining Silver Haze. Pozostałe rośliny wyglądają ok (pomijając upośledzonego Banana). Dlatego też nie brałem pod uwagę problemów z oświetleniem.

2. Ryjek

Ryjek Weteran

Przeważnie nie pasuje jednej z całej ekipy.. Czasem dwóm.
    Wentylator mieszający tam jest? Wilgotność przydałoby się podnieść.
    A wiatraki, o które pytałeś nie usuwaj..

3. Dwa 12cm komputerowe mieszają.
    Wilgotność nie spada poniżej 60% a nocą ponad 70%

4. Ryjek

Ryjek Weteran

to dobra wilgotność.
    obczaj też czy w tym miejscu nie jest wyższa temperatura niż w innych.

5. Zrobiłem jak poradziliscie czyli podniosłem lampę trochę wyżej.
    Zobaczymy czy pomoże.
    Przy okazji nagiąłem Grapefruita. Idzie jak szalony.

Zauważyłem nowy problem. Na Lemon Haze (ten pomarszczony) i na jednym Bananie (ten upośledzony) łodygi od wiatraków od góry (na wierzchu) zrobiły się takie pomarańczowo brązowe.

6. jak tak Ci leci ostro grapefruit to łąm go w pizdu przecie femka a nie automat

a z problemem pomaranczowo - brazowych listów to bez foto cinzko bd pomóc Tobie

7. Dzień 27.

Status GL jak i całej uprawy powinien raczej mieć tytuł "Jak nie uprawiać marichuaniny".

Początek był obiecujący a dalej już tylko gorzej.

Błędy, które jestem sam sobie w stanie wytknąć na obecną chwilę:

1. Zły dobór nasion. Grapefruit jest już prawie gotowy do drugiego etapu MF czyli drugie cięcie a reszta w czarnej dupie.

2. Na LST nigdy nie jest za wcześnie. Nie dopilnowałem sprawy i Lemon Haze już raczej nie nagnę (łodygi są grube). Z kolei przy jednym Bananie przesadziłem i "ramię" nie dało rady - urwało się.

No nic, eksperymentujemy dalej. Drugiego Banana nagiąłem ile się dało (tego upośledzonego). Lemon shining silver Haze przeszedł drugi toping - na 4 szczyty. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Banana z oderwanym ramieniem nie ruszam. Będzie co ma być. Grapefruit został lekko dogięty. Czekam, aż się lekko wyciągną ramiona i przystępuje do drugiego etapu MF.

8. czy grube czy chude lodygi to jak przesuszysz rosline to light'owo nagniesz wedle potrzeb

9. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Jakies wiesci ????

10. Witam, przepraszam za nieobecność .Wrzucę dziś w nocy małego upka.

11. Up miał być w nocy ale nie mogłem w ogóle wejść na forum.
    Rośliny na początku dały mi się trochę weznaki.
    Z zaplanowanych treningów prawie w całości udało mi się przeprowadzić na Grapefruicie. Jeden FB zrypalem toping. Uszkodziłem jeden ze stożków wzrostu. Przy drugim bananie prawie urwałem jedno ramię podczas LST. Lemon Haze od początku rośnie jakoś dziwnie.
    Jednak dzięki długiemu wegowi udało się doprowadzić rośliny do w miarę dobrego stanu.
    Z ważniejszych zmian w boxie. Zdjalem soczewki skupiające z diod. Oraz dołożyłem panel 60 watt (real) full spectrum.
    W ostatnim czasie przeszły fryzjera.
    Podlewane na przemiennie woda-odzywki. pH 6.0-6.5.
    Aktualnie jest to 90 dzień życia roślin, z czego 35 to kwitnienie.

KulUka and judaista like this.

nasiona marihuany, nasiona konopi