(16 AF) Blue Cheese, Easy Plant XXL, AK482

Łoś 07.06.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Łoś

Łoś Tuptuś

Budżet na 3 nasiona, bardzo proszę doradzcie coś, na chacie nie zrobię niestety ocipieje do następnego sezonu... a miałybyć zapasu na rok :(

2. Łoś

Łoś Tuptuś

Sorry za spam z góry, ale to co się wczoraj wydarzyło to coś strasznego...

Chce juz chocby 1 małego automata udanego :/ ktoś jest w stanie doradzić pomóc ?

3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Wiesz co, ja od gnoma mam jakieś fast version które na stronie mają opis że sadzić nawet można pod koniec sierpnia.
    Więcej nie wiem bo poszła jedna do ziemi na próbę dopiero. Się okaże

• Lubie to x 1
  4. Łoś

Łoś Tuptuś

właśnie przeglądam, a budżet jeszcze się powiększył troszkę, ale gnoma nie moge upolować

5. Łoś

Łoś Tuptuś

A weźcie to Wyjebcie do niedokoończonych

6. +speed

7. tylko ten jest 20 sierpen ,dziś zamówisz 23go najszybciej bd mial pestki ok 28 go moze lebki z ziemi wystawia
    20 dni wega jest pazdziernik 6-7 fo jest koniec listopada

wsio zolte a ty masz zielone pole :D

8. AlteGenieser

AlteGenieser Tuptuś

szczerze współczuje... hujowa sytuacja

• Lubie to x 1
  9. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Mnie na pierwszym oucie okradli z sezonowek dwóch i wiem co to znaczy a były to okolice 15 października gdzie juz scinka tuż tuż...teraz już chujnia z outem i musisz myśleć nad boxem lub poszukać spota na następny sezon.Na następny rok odezwij się to dam ci coś na out pestek...w tym roku już nie ma sensu byś siał

• Lubie to x 2
  10. Łoś

Łoś Tuptuś

No to mój 3 Out a tylko 1 miałem udany, ale też niedokońca bo 100% sativa posadziłem w czerwcu :/
    A to automaty co się moglo spieprzyc, a tu jednak moglo i solidnie i ubolewam bo ciezko z sianem i znowu na dilu polegac trzeba :/ ;( smutne czasy nastały, 5-tke wzialem za 2 paki poszla w 1.5 dnia i jakos nie jestem rozluzniony, sam nie wiem co z boxem raczej nie mam mozliwosci na to :/

11. Łoś

Łoś Tuptuś

A gdzieś zgubiłeś wrzesień, chyba że nie obchodzisz :D

12. no 28 masz na ziemia + 14 dni w domku i 20 dni na oucie weg ,

13. Łoś

Łoś Tuptuś

No nieistotny już jest out a in nie wchodzi w gre, przewalone, a chciałem zaoszczędzić i zamiast wydawać kafla miesięcznie na zioło to na coś poodkładać a teraz to pizdeczka, wracam spowrotem to obozu pracy i tego zjebanego systemu :/

14. to po ile ty masz grama ?

15. Chujowa sytuacja współczuję
    Przynajmniej smutni panowie się nie zainteresowali

16. toś go qwa pocieszył @Osky3535 ,teraaz bd na przypale z dilem po mbramach sie ustawiał .

17. Łoś

Łoś Tuptuś

Ha ha no niestety :/ a po 5 juz jest :D

18. po 50 złotych polski gram trafki ?

to Ci ousze durbana 100g po 20 zl za sztukę :D

• HAHA XD x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...