(16 AF) Blue Cheese, Easy Plant XXL, AK482

Łoś 07.06.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. a jak tam es ? miales ta od female ? jakies porownanie ?

2. Łoś

Łoś Tuptuś

Jak zerkniesz na początek fotorelacji to zobaczysz, że to nie ES tylko EP w tytule błąd zrobiłem i jest od Akseeds jak i ak482

3. Siema co ile podlewasz planty podczas suszy?:]

4. Łoś

Łoś Tuptuś

Te maleństwa to co 2-3dni max
    A te duże panny to 5-7 dni
    Tylko teraz było poważnie mega gorąco i duszno to po 4 dniach już duże podlałem

• Lubie to x 1
  5. Łoś

Łoś Tuptuś

Paniusie z rumianku, zostały przeniesione, jedna nie miała na tyle siły... wzięła wyzionęła i jej nie ma :(
    Jedna, sflaczała, ale mam nadzieje, że jeszcze się podniesie i odbije, a z nudów, poeksperymentuje i dwie są w jednej donicy, będą na pewno naginane przy następnej wizycie :D
    Przy okazji uzupełniłem nawozami wszystkie, do następnego i miłego dnia ;)

6. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Lepiej podlewac niz pryskac na pleche,przy takich temperaturach I dobrym podlewaniu ida w oczach.Powodzenia
    PS.Nie myslales aby je jeszcze delikatnie nagiac?

7. Łoś

Łoś Tuptuś

Idą w oczach idą, 2 dni minęło, ale widać, że już dają w masę i to porządnie, podlałem starsze i jeszcze po kawałku skórki wkopałem w glebę, ogólnie sam widzę po sobie co raz lepsze doświadczenie, 3 lata temu to sezony nie miały tak grubej łodygi jak teraz w połowie kwitnięcia mają automaty :O

PS. @marcopolo chodzi o starsze ? bo z nimi się zastanawiałem, ale nikt się nie wypowiadał, więc puściłem wolno, natomiast z 2 pozostałych rzutów na pewno będę coś naginał już we wcześniejszym etapie :) I dzięki :D

8. Łoś

Łoś Tuptuś

Byłem pododawać troszkę nawozów, więc wrzucam, a co :D

57 dzień (29weg) (28flo)

AK482

Easy Plant XXL

BlueCheese

59 dzień (29weg) (30flo)

AK482-111cm, a producent mówił, że max 110 :D (parokrotnie mierzyłem, żeby się upewnić)

EasyPlant XXL-95cm

BlueCheese-99cm

po 4 tygodniach na FLO wzrost się zakończył, lecą teraz tylko w masę, mam nadzieje, że dobrze je wykarmię i obdarzą mnie potężnymi maczugami :D

Teraz trochę pogoda mi pomoże i nie będę musiał latać, także Hejaaaaaseeek do następnego UP-a

• Lubie to x 3
  9. Łoś

Łoś Tuptuś

UP
    Solidne deszcze wymyły nawozy, także dostarczyłem papu moim pociechom
    :D

Paniom po 30-tce z rumianku z eksperymentu 2 w jednej donicy poprawiłem LST i zrobiłem tak samo na 3-ciej
    Ładnie to im chyba wychodzi, są to:

-Amnesia Original - DINAFEM
    -Cheese x Amnesia - GGS
    -Critical - Gnom

pomieszane, także obecnie nie wiem, która to która :D

A tak idą, śmiesznie od najmniejszego do największego te kobity po 20-tce "Roadrunner #2" i "La Diva"

A Kobity po 60-tce widać cieszą się nadchodzącą emeryturą :]

AK482

Easy Plant XXL

Blue Cheese

i podejrzałem sobie tego serka i cyknąłem foto, tak pięknie pachnie seeeeerem, że rozmarzyłem się o kanapce z cheesem, albo jakimś toście :D to mój pierwszy raz z cheesem :]

• Kocham to ! x 1
  10. Nasze panny mają podobny wiek zobaczymy które sie szybciej wyrobią,będe mial do kogo porównać plon.Pozdro i do upragnionego :drzewo::drzewo::]

• Lubie to x 1
  11. Łoś

Łoś Tuptuś

No ciekawe :D Dobrze, że podpisujesz dni, bo mało z kim można porównać :D

• Lubie to x 1
  12. Łoś

Łoś Tuptuś

66 dzień

Blue Cheese

AK 482

Easy Plant XXL

36 dzień

(2w1) +1 (Amnesie i Critical)

27 dzień

Roadrunner i La Diva

Jak sądzicie ile czasu jeszcze starsze ? myślę,że Blue tak 2-3 tygodnie max, AK 3-4 tygodnie max, a ES myślę, że ponad 4 tygodnie może nawet :O Leje samymi bananami na FLO i nie widzę niedoborów, czy to za mało ?

• Lubie to x 1
    Last edited: 10.08.2019
  13. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Nie da się tego szarego czytać panie

14. Łoś

Łoś Tuptuś

Mi tam dobrze na jakimkolwiek urządzeniu :D
    Lecz proszę bardzo... jest czarne, może już wyczytasz :D

15. Łoś

Łoś Tuptuś

UP

Dzień 70

6 tygodni już kwitnie, producent podaje przedział 6-8 tygodni kwitnienia, więc zacząłem już flush-a.
    Moi mili, może jesteście w stanie ocenić ile jeszcze serkowi zostało ?
    Do spróbowania, wziąłem sobie dolne topki :D

• Lubie to x 1
  16. Łoś

Łoś Tuptuś

Wszystko wycięte na 2 spotach, OUT2019 nie wyszedł miałem 2g łącznie jebać polskie i jebać zycie

17. 2 grmy ? czy 2kg ?

18. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Jak wycięte???a miałem pisać byś podlal nawozem i nie patrzył na producenta...

19. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Yyyyy????

20. Łoś

Łoś Tuptuś

No co wpadłem na spota a tam widać ze ktoś wyrwał z korzeniami, sądzę, że ktoś musiał się przypatrzyc ze na 2 spotach poszło się jebac, także nie sądziłem ze aż taką chujówka będzie, az żałuję że w czwartek nie poszedł blue cheese niedojrzałe pod kosę, nie wiem czy ktoś z was zna jakieś szybkie odmiany automatów juz wywal one mam czy dojdą czy nie znajdę jakiś spot i będę liczył ze do końca października coś będzie na nich...

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...