(16 AF) Blue Cheese, Easy Plant XXL, AK482

Łoś 07.06.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Łoś

Łoś Tuptuś

29 dzień dziewczyn
    AK482
    EASY Sativa
    Blue Cheese
    (zrezygnowałem z LST) są i tak małe po 40cm sądzę

Ostatni nawóz na weg bo zaraz zakwitną

• Lubie to x 1
  2. ciachas ES i tak we wrzesniu CI dojdzie

3. Łoś

Łoś Tuptuś

Przez brak czasu i brak przygotowania, jestem trochę w plecy, ale dochodzi jeszcze do mnie 9 panienek z 9 domówionych :DD:oczy:

Nieźle serio 9/9 100% wyszło chociaż bałem się o GGS-y i w głowie już była myśl, że to nie są wcale dobre pestki :D
    Niestety, chciałem nieco więcej zasadzić w tym roku i po latach, że w końcu udało się zebrać do tego :szok:

Mam nadzieję, że cała "Śmieszkobliwa dwunastka" dożyje pięknej starości i obdarzy, mnie swoimi naturalnymi pulchnymi kwiatkami :kaplan:

Opiszę wam jaki jest mój najlepszy sposób kiełkowania:

1.Nasionka wrzucam do kieliszka(25ml)(1/3wody) z wodą mineralną na ok.20h

2.Następnie biorę jedną chusteczkę higieniczną 2 warstwową, jedną warstwę daje na dół opakowania po "CD" i wylewam zawartość kieliszka, następnie drugą warstwą przykrywam nasionka.
    Opakowankie należy wentylować np 18h zamknięte 6h otwarte w nocy.

3.Pojawiają się małe kiełki (parę milimetrów) i do kubeczka z ziemią(podlaną), w środku wiercę delikatnie płytki dołeczek, aby tylko zakryć kiełek i podsypuje suchej ziemi, bez uklepywania żeby całe nasionko zakryć.

Nasionka:

1.GnomesGarden (Gnomusiątka):
    -Auto Speed Gnom x1
    -Auto Critical Gnom x1
    -Auto Cream Candy Gnom x1
    -Auto Devil Gnom XXL x2

2.Grzech Grow Seeds:
    -Auto Cheese x Amnesia x1
    -West Coast Amnesia x1

3.Dinafem:
    Amnesia Original x1
    Amnesia XXL x1

1 dzień

Wszystkie zaczęły już życie, bo każda wychyliła łepek ponad ziemię, ale zdjęcie mam tylko 6-ciu
    Ponieważ nasionkom od Grzecha musiałem zrobić precrushing, a 1 sionko od gnoma jeszcze kiełka nie miało.

Wszystko pięknie, fajnie, tylko pogoda... ma być teraz taka "szarówa" zachmurzenia i deszcze, już się wyciągają, mam nadzieje, że te słonko się pojawi :D
    Do następnego UP-a i miłego dzionka :osiol::odlot:

4. Łoś

Łoś Tuptuś

Początek 3 dnia

Niestety, nie trafiłem na pogodę z wykiełkowaniem i cały czas pochmurno jest, znikome słońce, a dopiero pokazuje, że w czwartek będzie bez tak dużych zachmurzeń i słonko wyjdzie.

Pytanie do was, czy oprócz tego, że się wydłużą jeszcze bardziej, to coś to może zaszkodzić ?

5. Łoś

Łoś Tuptuś

Nieźle się przez te pochmurne dni powyciągały wam powiem :szok:
    Dzień 5
    średnio łodyga była od 4cm do max 7cm aż, teraz ma być słoneczko, więc wyjąłem je wysypałem spód włożyłem i dosypałem na wierzch i podlałem.
    Dzień 6
    A więc palę bucha za więcej słońca :D a najlepiej za umiarkowanie wszystkiego :D

• Lubie to x 1
  6. Łoś

Łoś Tuptuś

1 rzut Easy,AK482,Blue Cheese

36 dzień

Niskie są od 40cm do 50cm, może odrobinkę jeszcze się powiększą, tydzień temu ostatni raz dany nawóz na WEG

AK482
    Widać, że w korzonkach już burczało... głodna, ale już nakarmiona

Easy Sativa

Blue Cheese

Jak oceniacie ? Zdrowe ? Podlane teraz kiszonką z bananów

• Lubie to x 2
    Last edited: 11.07.2019
  7. Łoś

Łoś Tuptuś

Podjąłem się dziś wyzwania, a mianowicie kopanie w gąszczu, wszędzie grube korzenie z jakichś krzewów, ale udało się mniej więcej oczyścić i odsłonić spota :)

To nie wszystko co mnie spotkało, jakieś jebane afrykańskie mrówki wielkości muchy, co jakiś czas musiałem skakać, bo ciągle po mnie łaziły, stanie w miejscu skutkowało, że zostaje opierdalany przez nie wszystkie...
    2h męki i już zapomniałem jak to było strasznie.

Dobra koniec biadolenia pora na konkrety czyli foty
    Spot w gąszczu:

-Speed - Gnom
    -Amnesia XXL - DINAFEM
    -Devil XXL - Gnom x2
    -West Coast Amnesia - GGS
    Spot w rumianku:

-Critical - Gnom
    -Cream Candy - Gnom
    -Amnesia Original - DINAFEM
    -Cheese x Amnesia - GGS
    a tak transportowałem
    a tak wyglądały przed transportem
    Butelki daje tylko na początek mniej więcej około tygodnia, max półtorej bo po tym czasie już ładnie się przyjmują :)
    Jak podrosną to podpisze co gdzie jakie rośnie, jeszcze cyknąłem foty 3 starszym damom
    Słońce świeci, po 3 dniach mam wrażenie, że już trochę podrosły, poszła kolejna dawka z bananów i skórki wkopałem w ziemię​

• Lubie to x 1
  8. Łoś

Łoś Tuptuś

Pytanie, czy wszystko jest z nimi w porządku ? Czy czegoś za mało bądź za dużo zapodaje ?
    Bo te szczyty, robią się nie tyle co żółte, tylko zielony się mega rozjaśnia :O

9. Zdrowe są przecie

10. Łoś

Łoś Tuptuś

A bo ja tak mam, jak nie jest cała jednolita to się już niepokoje :D

11. Łoś

Łoś Tuptuś

47dzień

Blue-70cm
    Easy-60cm
    AK-75cm
    Czy wszystko ok z nimi ? ​

12. wsio dobrze :)
    lejesz im jakie papu ?

• Lubie to x 1
  13. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Fajny zagajniczek!

• Lubie to x 1
  14. Łoś

Łoś Tuptuś

Banany 14-go wkopałem parę cm pod ziemie przy łodydze, ale po ich kolorze wnioskuje, że chyba głodne nie są, a już się robią kolejne kiszonki z bananów :D i jedynie to na flo im podaje, a w przeciągu tego tygodnia dopiero co urosły bo były po 40-50cm

15. te jak kiszonekę robisz ?
    mimo że mam pk plagronu bio bizz try pack + wsio co w try packu x 1l i inne takie to ostatnio* w butelke po biohumusie 900ml wrzuciłem 1 pocięta skórkę bananową ,zalałem i zakreciłem ( ostatnio * - wczoraj ) tak się to robi ?

16. odkrec butelke by miało to powietrza

17. Łoś

Łoś Tuptuś

Ja daje 2 skórki po bananie pocięte do słoika 900ml i zalewam cieplejszą wodą, ale nie gorącą i zakręcam. po 2 tygodniach już używam

18. Łoś

Łoś Tuptuś

Słonecznie i bezchmurnie, a więc trzeba było lecieć podlać i foty się pstryknęły :)

49dzień
    AK482
    Easy Sativa XXL
    Blue Cheese

Przez 2 tygodnie kwitnięcia podwoiły swój wzrost i chyba nie chcą się zatrzymać.
    Zastanawiam się czy to nie był błąd podsypywać azofoski na koniec weg :/
    Bo już chciałbym, żeby ładowała w pąki, bo po azofosce dałem skórki z bananów z kiszonki w ziemie, ponad tydzień temu i z tego co obserwuje to Blue idzie najlepiej.
    I zastanawiam się czy za tydzień nie podciapać im dolnych liści i odgałęzień, żeby pakowały w górę, w szczyty, wolę mieć parę porządnych niż się bawić z takimi malutkimi :) Co sądzicie ?

Dosadziłem na tego spota 5x Roadrunner #2 chociaż tak naprawdę 1 bądź nawet 2 to może być La Diva :D
    pomieszały mi się wiele razy, bo akurat nie podpisałem

2 Spot z podobnymi warunkami, ale tu dochodzi więcej słoneczka
    Mają około 2 tygodni, 2 się spaliły troszku, ale chyba odbiją, podlane dużą ilością wody bez dodatków

A co do spota w rumianku, to możliwe, że nie wypał... Ktoś obok tego pola kosił i przejeżdżał przez nie, ale tego rumianku nie kosił więc nie wiem czy widział, zostawiłem nie ruszam już ich, chociaż się zastanawiam czy nie przenieść na innego spota bo mają tak samo około 2 tygodni.

Zapraszam do wnoszenia swoich mądrości ! :D

• Lubie to x 2
  19. Ja bym nic nie podcinał zawsze to wiecej masz palenia chyba, że ci późno zakwitnie to wtedy możesz podciąc dolne topy, żeby popcornu nie mieć.

20. Łoś

Łoś Tuptuś

Zakwitły mniej więcej w 35 dniu, aktualnie juz 2 tygodnie na flo

21. Łoś

Łoś Tuptuś

Sahara po 30stopni mało chmurek, deszczu od tygodnia nie było, więc trzeba latać podlewać zwłaszcza małolatki :)

Po lewej z bananów, a po prawej gnojówa z kukurydzy
    Małolatki się przyswajają do nowego środowiska
    A tu stare, ale będą wkrótce jare :D
    AK już przekroczył granice 100cm
    Blue za to najszybciej dojrzewa
    Easy najmniejszy z 80cm, ale sam z siebie wypuścił 2 nowe szczyty, i teraz zastanawiam się czy jest sens teraz jeszcze nagiąć ? bo krzaczasty jest bardzo i czy to nie spowolni przypadkiem nabierania masy w topach ?

A tu na drugim spocie o takie maleństwa
    Co do rumianku, to wkrótce zabieram się za przeprowadzke, bo szkoda mi ich po prostu, a miejsce mam na obydwu spotach :)

• Lubie to x 2
    • Kocham to ! x 1
  22. Łoś

Łoś Tuptuś

Szybki UP-ik
    Trzeba było podlać, bo ostatnio pogoda w ogóle się nie sprawdza, sahary ciąg dalszy rekordy było ponad 55 w słońcu chyba :D

55 Day
    Co do wzrostu, jaki podaje producent, to się zgadza, oby plon się również zgadzał :D
    Jakiś miesiąc im jeszcze został :) Pytanie do was, czy z organicznymi można przesadzić ? Czy mogę ładować ostro tą kiszonke z bananów ?
    Bo co do czasu kolekcjonowania od producenta, to ja wątpię, że będę miał piękne kwiatki, raczej to co podał producent to +1-2 tygodnie nawet więcej będzie kwitło :D

16 Day

Ładnie sobie idą już się przystosowały do nowego domku.
    25 Day

Tu mi się 2x devile XXL spaliły, ale rosną żyją, może coś z nich będzie jeszcze.

Natomiast, panny z rumianku najpiękniej idą, ale jak już mówiłem, wkrótce przeprowadzka :)

• Lubie to x 2
    Last edited: 30.07.2019
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...