1. Czy nowe forum Ci się podoba?

  Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
  Dismiss Notice

12 stymulujących odmian Sativa

Dyskusja w dziale Jaką odmianę wybrać rozpoczęta przez ZIELONA w dniu 09.05.2013

 1. ZIELONA

  ZIELONA Administrator Administrator

  W tym roku pragnę zacząć od prawdziwego weterana odmian typu sativa. Coś z prawdziwej klasyki.


  [​IMG]


  SweetTai od Sweet Seeds.

  Jest to odmiana słodka w smaku, ale nieosiągająca monstrualnych rozmiarów. Dzieje się tak dzięki niewielkiej domieszce genów Skunk’a . Łatwa w uprawie, silna i odporna odmiana z wysoką wydajnością.


  [​IMG]


  Original Amnesia od Dinafem

  staje się co raz popularniejsza w śród ogrodników na całym świecie ze względu na wysoką wydajność, pełny smak i grubą warstwę żywicy na kwiatach. Bardzo silne upalenie jest efektem bardzo wysokiej zawartości THC w szczytach. Prawdziwa legenda dla każdego ogrodnika.


  [​IMG]


  Super Lemon Haze od Green House Seed Company

  to klasyka tego typu odmian. Była ona zdobywcą wielu nagród na konkursach konopnych Cannabis Cup 2008 i 2009.
  Hybryda Super Lemon Haze x Lemon Skunk osiąga pełną dojrzałość już po 9 tygodniach kwitnienia dając wspaniałe zbite kwiaty.


  [​IMG]  Kali Mist od Serious Seeds

  to odmiana legenda. Bardzo mocna o wielkich krzakach rośnie jak prawdziwa bestia. Pokryta jest gruba warstwa delikatnej żywicy. Oferuje bardzo psychodeliczne upalenie poruszające ciało i umysł. Uprawa dla zaawansowanych ogrodników.  [​IMG]  Pulsar od Buddha Seeds

  to odmiana bez autokwitnienia będąca hybrydą genów Holenderskich i Południowo Afrykańskich rośnie bardzo szybko i gwarantuje obfite zbiory. Upalenie jest energetyczne i bardzo
  rozśmieszające – idealne na spotkanie ze znajomymi.  [​IMG]


  High Level od Eva Seeds

  to kolejna wczesna odmian typu sativa, która jest w pełni dojrzała już po 8 tygodniach. Ma ona długie odległości miedzy węzłowe i szybko osiąga pełna dojrzałość. Szczyty mają doskonały, słodki smak i dają bardzo energetyczne upalenie.


  [​IMG]  Northern Lights#5xHaze od Sensi Seeds

  jest jedną z klasycznych odmian, z której powstały obecne na rynku odmiany Haze. Wymaga ona bardzo dużo światła i dojrzewa, po co najmniej 70 dniach kwitnienia. Wyróżnia się ona z pośród konkurentów doskonałą wydajnością i unikalnym smakiem.
  W aromacie łatwo wyczujecie zapach egzotycznych drzew i cytrusów.


  [​IMG]  Domina Haze od Kannabia Seeds

  to odmiana z przewagą genów sativa skrzyżowana z czystą indica dla skrócenia czasu kwitnienia. Koneserzy łatwo wyczują w niej geny odmiany Super Silver Haze, które czuć w ustach już po pierwszym machu. Pod słońcem odmian ta wytwarza gigantyczne krzaki zachwycające wydajnością.


  [​IMG]  Manda haze od Sakan Seeds

  to hybryda Południowo Amerykańskiej Sativa z California Indica. Daje ona doskonale zbite żywiczne szczyty o niezapomnianym aromacie. Bardzo energetyczne upalenie to kolejna cecha tej odmiany.


  [​IMG]


  Orange Bud od Dutch Passion

  to wyselekcjonowane geny Skunka’ o typowych cechach sativa. To legendarna odmiana od ponad 40 lat o cytrusowym aromacie i energetycznym upaleniu.
  Jest to odmianao wysokiej wydajności i bardzo lepkich kwiatach.  [​IMG]


  Shark Haze od Pure Seeds

  zredukowała czas kwitnienia klasycznych odmian Haze dzięki genom indica pochodzącym od White Shark. Powstała hybryda idealnie łącząca wydajność, moc i skrócony czas kwitnienia. W aromacie czuć nutę sosny i przewagę cytrusów. Upalenie jest bardzo psychodeliczne i podniecające seksualnie, jak twierdzi Pure Seeds.


  [​IMG]  Power Haze od Amaranta Seeds

  to połączenie dwóch najlepszych odmian Holenderskich Haze: Super Silver Haze i Amnesia Haze. Intensywny zapach i ekstremalna moc.


  http://www.cannabis.info/PL/softsecrets/issues#/10/zoomed
   
  SalvatoreX and GorasP like this.

nasiona marihuany, nasiona konopi