10x Easy Sativa od FemaleSeeds 2015

Ogrodnikk 19.06.2015

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. 1.Odmiana - Easy sativa od FemaleSeens.
    2.Spot - są 2 opcje jeszcze nie zdecydowałem.
    3.Nawozy - Plankton k i biohumus.
    4.Trening - Będzie, czas pokaże jaki.
    5.Moja druga uprawa, pierwsza była 2 lata temu indoor ( 6x AK47, ok 100g).
    6.Udpate - +/- 3 dni

Witam, na wstępie chciałbym pozdrowić wszystkich ogrodników, z góry podziękować za jakąkolwiek pomoc i życzyć sobie jak i Wam farta do samych zbiorów, bo chyba wszyscy wiemy jak stresująca jest Nasza ciężka praca.;]

A więc do rzeczy, teraz to dopiero powiecie, że jestem idiotą rozpoczynam out 2015 20.06 z 10 Sativkami .
    Już wyjaśniam dlaczego po pierwsze byłem mega zapracowany w maju i w ogóle o tym zapomniałem, po 2 nie wiem czy zauważyliście ale Nasz klimat bardzo ale to bardzo się zmienia hoduję nie tylko "pomidorki" ale jeszcze cos innego (legalnego) więc obserwuję pogodę, widzę ze do Grudnia zapowiada się przepiękne lato a pod koniec Czerwca w górach ma spaść snieg :P

Nasiona są namoczone dzisiaj wsadziłem na talerzyk i będą kiełkować.

Z racji tego, że to jest mój pierwszy OUT moje pytanie do Was: Czy w ogóle jest szansa, że coś z tego będzie czy raczej bardzo bardzo ciężko będzie? biorąc pod uwagę start mojej hodowli ;>

pierwsze zdjęcie będzie jak puszczą kiełki :)

2. juz troche pozno na sezony ale napewno cos wyjdzie :) zadbasz o nie to i sie w plonie odwdzieczy

3. Joł wszyscy :-)

10 nasion 10 kłów :-D

Teraz do ciemnego z nimi? Ile wody na początek? I w jakiej temp najlepszy pierwszy wzrost?

Pozdro jak wyjdą to się pochwałę :-P

4. Temperatura minimum 10st, najlepiej ok 25, możesz dać do ciemni i lej po trochę wody tak,
    żeby miały cały czas wilgotno ile lać zależy od warunków(temperatura, wilgotność powietrza) np (zakrętkę wody/dzień)/planta...
    Z Fartem :)

• Lubie to x 1
  5. GRASS O MATIC

GRASS O MATIC Banned Zbanowany

normalnie pokojowa temperatura ja trzymam np w barku .po 3 dniach wyjdą z ziemi trwa to nawet czasami 5 dni tylko nic tam nie rozgrzebuj bo zahamujesz wzrost lub uszkodzisz roślinkę....ja zawsze daje do ziemi ukorzeniacz w proszku zmieszany z ziemią taki dobry start im zapewniam i dobrze ukorzenienie....po 2tyg do gruntu...obecnie jestem na takim samie etapie 11 automatów i 10 sez :) późno z sez ale damy rade....

• Lubie to x 1
  6. Dzień 1

10/10 jestem bardzo zadowolony :-)

• Lubie to x 2
  7. Ndk

Ndk

Na spota z nimi na parapecie Ci nie urosną

8. Dzień pierwszy i juz na spota?

9. Dzień 2

Kiedy z Nimi na spota? Pozdro ;-)

10. El Chapo

El Chapo Tuptuś

Poczekaj jeszcze tak do 7 dni. A potem tylko dobrze zabezpiecz. Tylko teraz dawaj jej słonca duzo, od początku.

11. Ndk

Ndk

jak pogoda ładna to juz daj ją na spota

12. Wystawianie doniczek na dwór pod słoneczko to dobry pomysł? A na noc do domu

13. El Chapo

El Chapo Tuptuś

jak najbardziej

• Lubie to x 1
  14. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

najlepsze rozwiązanie o tej porze roku :D krzaki sie hartują :D ok 10 dnia bym przesadzal już :D

• Lubie to x 1
  15. Dzień 3

Troszkę podsypalem , out od rana do 21, nie za małe doniczki? Na spodzie 4 doniczek znalazłem białe końcówki korzenia wystawaly pół cm Pozdro :-)

16. Dzień 9

Siemka jak tam oceniacie moje panienki?
    Od kiedy biohumus? Pozdro mordy :-)

• Lubie to x 2
  17. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

jest git :D z biohomusem to sie wstrzymaj jak będziesz przesadzal w docelowe miejsce to możesz wtedy podlać delikatnie :D

• Lubie to x 1
  18. Wyglądają dobrze, po Biohumusie dostaną kopa :D Leje się go zazwyczaj w 14 dniu życia rośliny, i schematem czysta woda -biohumus-czysta woda-biohumus itd :D

• Lubie to x 1
  19. Kufu

Kufu Gość

Będzie ciężko ponieważ te odmiany dojrzewają dość późno i potrzebują sporo czasu. Moja rada jest taka żebyś używał spore dawki i dość często nawozu z dużą ilością azotu. Zapewnij im dużą wilgotność, nie trenuj roślin , pozwól im swobodnie iść do góry. Pozdro i zapraszam do siebie!

• Lubie to x 1
  20. Dzięki za rady :)
    Jest jakaś możliwość przyspieszenia wzrostu planów?
    Asahi sl czy to jest dobry pomysł? Kombinuje tak już po malu z racji opóźnienia startu.

Na Spota idą 13 dnia I zaczynam z biohumusem.
    Miejsce sportowe jest nasłonecznione 15h w tej chwili bardzo suche, woda blisko kopie dołki ok 30 l pakuje tam mix ziemi kwiatowej I ziemi spod pokrzyw.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. fotorelacja outdoor easy sativa

,
  2. easy sativa fotorelacja 2019

,
  3. easy sativa fotorelacja

,
  4. easy sativa fotorelacja 2017
Loading...