1 x Candy Kush Express (RQS) - HPS 100w [0,25m2]

Moonweed 08.03.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Dzordz

Dzordz Tuptuś

Będzie 200 :d

• Lubie to x 1
  2. GoHan

GoHan Zagubiony

Mon nie ściemniaj idz po zapalniczke :D

3. Moonweed

Moonweed Tuptuś

To był sarkazm z tymi 'wielgaśnymi topami' gohan :p

Dzordz nie no, ja myślę że z 1,2kg mokrego haha

4. GoHan

GoHan Zagubiony

heh to ja myslałem że tona , już widlaka załatwiłem ?

• Lubie to x 1
  5. Landrynek lukrowany nie ma co :D ile planujesz jeszcze trzymać?

6. Moonweed

Moonweed Tuptuś

Update #20

Coś puchnie, już powoli, powoli, powoli odliczam do pierwszej ścinki.
    Lampa niezmiennie ta sama odległość, temperatury pi razy oko, a do pożywki dzisiaj wleciała melasa.

Najprawdopodbniej jest jakiś minimalny nadmiar nawozów (lub pH), bo końcówki lekko przypalone.
    Reszta planta zdrowa, więc się zbytnio nie przejmuję.

Te przysłowiowe 'ciśnienie' już też się powoli zaczyna, bo już 3 odrost w ostatnich tygodniach poleciał.
    Nie nazwałbym tego sampelkiem, po prostu, coś tam do wypełnienia płuc jako rytuał haha

96 dzień (37 dzień flo)

• Lubie to x 6
  7. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

Jak tak dalej pójdzie z tymi samplami to Ci gole łodygi zostaną :D jak tam moc sampelka?

• Lubie to x 1
  8. Kana Bis

Kana Bis Tuptuś

Jak się nie skusić kiedy tak pięknie się prezentuje :D

• Lubie to x 1
  9. Moonweed

Moonweed Tuptuś

Na chillku, bo oprócz tych 17 szczytów, jest jeszcze z 10-15 "sampelków" na dole haha

Moc w sumie żadna, bo to są takie niedoświetlone popcorny z dołu (bym się popłakał jakbym teraz jeden z głównych topów ściął haha).
    Ale już teraz czuć że to kush. Mimo że fazy jako takiej nie mam, to głowa ciężka i wbija w fotel - od 5 godzin jestem x3 cięższy niż zwykle.
    Wydaje mi się, że mnie ten sort zabije po tak długiej przerwie/detoksie, i nie wiem czy mam być z tego szczęśliwy czy nie, ale no... chciałem jakąś luźną, lekką odmianę haha

Lekki offtop tak przy okazji: chciałem szybki sort z przewagą sativy, a 2 tygodnie po zamówieniu zmienili dane - z 60 sativa / 40 indica, na 40 sativa / 60 indica, z 6 tygodni, na 7 tygodni. Zawsze pod górkę haha

10. Moonweed

Moonweed Tuptuś

Bum szakalala
    Czy takimi zdjęciami będzie się dało ocenić trichomy czy raczej o kant dupy rozbić?

Wydaję mi się, że są pojawiły się pojedyncze bursztyny?

• Lubie to x 1
  11. Ja tu jeszcze bursztynu nie widzę za bardzo i włosy świeże i soczyste. Chyba jeszcze jeszcze ale to tak na moje oko ;)

• Lubie to x 1
  12. Moonweed

Moonweed Tuptuś

No w sumie parodia, teraz roślinka postanowiła przestać puchnąć i dalej się wyciągać z kwiatostanami w górę...

Typowa amatorska niecierpliwość no ale... Podsumuję komentarzem, bo się aż odechciewa - "taki uj z tego "express" "fast-flowering" haha ja pierdole kurwa"
    Jebać. :D

• Lubie to x 1
  13. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

• Lubie to x 2
  14. GoHan

GoHan Zagubiony

hahaha moon juz przestan kombinowac , zostaw te pały , jeszcze nie kopna :D

• Lubie to x 1
  15. ProrokX485X

ProrokX485X Użytkownik

Masz tam piekny widok :3 lepsze to niz widok z tatr haha

• Lubie to x 1
  16. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Jak widzę takie potwory to coraz bardziej odechciewa mi się pakowania do boxa więcej niż jedną roślinę :)

• Lubie to x 1
  17. Moonweed

Moonweed Tuptuś

Update #21

Hot21 update ;d Na początku chcę podziękować wszystkim, którzy się udzielają w mojej fr!
    Jak wy ze mną wytrzymujecie na tym forum, to ja nie wiem haha

Sprawy się mają następująco:
    -był niedobór, ale został zwalczony potężnymi dawkami bio-blooma 10 ml / L (2x takie podlania)
    -od tygodnia leci melasa w dawce 1 pełna łyżeczka na 2-3 L pożywki
    -dodatkowo rozpocząłem podlewanie alg-a-mic w dawkach 2 ml / L

Aktualny plan:
    -do pierwszej ścinki około 1,5 - 2 tygodni (zależnie od tego, kiedy w końcu bursztynki się pojawią)
    -kolejna i ostateczna ścinka 1 - 1,5 tygodnia później

-teraz polecą jeszcze ostatnie 2-3 podlania pożywką, później woda do końca
    -tydzień przed ostateczną ścinką zrobię pełną suszę (minimum 7 dni)

Doedukowałem się b. mocno, co do harvestu przy organice, bo to wyższa szkoła jazdy podobno.
    Błacho takich informacji szukać na forum (lub ogólnie na polskich forach), więc postaram się dzielić informacjami na bieżąco, co będę robił (i zobaczymy jak wyjdzie hehe).

Wczoraj ściąłem mały odrost jako sampelek - pomimo że głównie mleczne trichomy, to kanapowiec niezły. haha
    Sprawdzając czy ktoś czyta moje wypociny, napiszcie "ebeebe" w komentarzu jak coś.
    Zapowiada się naprawdę mocna odmiana, której się w sumie zacząłem bać... bo nie chcę skończyć jak zombie upierdolony przez cały dzień... a chyba jednak tak skończę haha

To koniec piłkarskich emocji na dzisiaj. Pozdrawiam Dariusz Moonowski ;d

103 dzień (44 dzień flo)

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Z drugiej strony + monsterek do porównania wielkości planta
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

• Lubie to x 3
  18. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Staff Member

Jezusieńku.. Ale pięknota!! :D

• Lubie to x 1
  19. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Nie myslales aby ciachnac troche lisci przed zniwami?Ladny skurczybyk,bedzie co kopcic.

• Lubie to x 1
  20. Moonweed

Moonweed Tuptuś

Myślałem, myślałem, bo dolna połowa planta (wiatraków) jest zżółknięta i/lub robi się żółta.
    Poczekam chwilę aż całkowicie wyssie azot i wleci fryzjer całej dolnej połówki.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...