1 x AK47 auto, 1x White Russian auto - HPS 250W [szafka]

Sebix00 16.12.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Co polecasz teraz za nawóz kupić? ;D
    Żyrafka już przestała rosnąć ten główny szczyt, tak się mocno wybił bo go za szybko obniżyłem Ale podstawilem mu pudełko od butów ;f

2. Cardcarp

Cardcarp Zagubiony

Sebix kup sobie nawóz burza kwiatów i lecisz z pełną dawką. Nie ma się co szczykać. Bedą z tego dzieci :) a co do podlewania to sam musisz wyczuć. 0,7 l to minimum moim zdaniem. Co ile? Aż wyschnie

• Lubie to x 1
  3. VejderSkun

VejderSkun Błyskotlwy

Siema! Jezeli chodzi o nawóz to w tym stadium jak najbardziej Substral burza kwiatów nawóz do pelarginii,dawkuj jak producent zaleca 1 gram na litr wody,a z podlewaniem to musisz wyczuc,ja lałem az dołem poleciała,raz a dobrze :rolnik: z fartem kolego!

• Lubie to x 1
  4. Oki to kupię burzę kwiatów jak mówicie :piwo:
    No ja teraz jak podlewam to leci w luj dołem tam samo ;D
    Na AK lalem 800 a na ruska 500-550ml :D:

--- Dodano ---

W jakim sklepie znajdę tą burzę kwiatów? :osiol:

5. super pomysł na szafkle, widać, że rosliny maja sie dobrze tam.
    z fartem!

• Lubie to x 1
  6. Burzę kupiszw każdym ogrodniczym. Nagnij tego dużego krzaka, roślina rośnie cały czas ona dopiero we flo wchodzi. Na flo roslina moze podrosnac jeszcze 2 razy wyzsza niz teraz jest

• Lubie to x 2
  7. UP!
    AK DZIEŃ 59,5
    RUSEK DZIEŃ 48,5
    2x NONAME DZIEŃ 20
    Zdj były robione wczoraj rano

Oglnie to ostatnio ostro poleciałem z wszystkim i nie mialem nawet czasu isc im.po.wode i byly 5 dni bez podlewania, ale wczoraj przy robienia zdj podlalem,

Na akacza dałem 0,85 plantona k na 1 l wody i na ruska 700 ml i na to 0,39 plantona K :peace:
    Akacza liscie jakby podchodzily teraz pod zolty kolor, te włoski nie pamietam jak sie nazywaja ale czy to normalne ze pare jest już mocno brazowych? Moze te zolte liscie przez to ze nie byl podlewany :niewiem:

RUSEK ma 2 równe prawie sobie szczyty, ladnie nawet wybil i tez pokazala ze jest panną :piwo:

Co do tych nonemów to lać na nie już nawóz? I ile? :gotuje:

8. POMOCY!

Nie dałem jej czasem za dużo nawozu? :niewiem:
    3 dni temu podlałem ją 1,1 l na to 0,89g Planton K ale mozliwe, że waga nie waży najlepiej, tyle ją podlałem bo nie była podlewana 5 dni
    Dzisiaj ją podlalem sama woda 1,5l zeby ją przeplukac trochę natraktorze
    Wyjdzie z tego? :niewiem:
    Co ciekawe jeszcze nie jebie skunem w piwnicy, ale dla mnie lepiej :D:

I teraz rzadziej będę wrzucał zdj bo małe zainteresowanie, buch z wami ;f

9. Magson

Magson Kumaty

Wydaję mi się że na niektórych plantach brakuję im azotu chodz na tym zdj. (last)... trochę popaliło ci liścia, więc czegoś jest za dużo... Nie wiem z tej strony jak to wygląda... Żółkły jeszcze bardziej jak im dałeś nawozy czy jak? Jak ogółem zaobserwowałeś bo to jest bardzo ważne. 2 rzeczą... mają zbyt mało światła, podasz parametry lampy i boxa?... 3 sprawa ponaginaj główne szczyty do dołu na tyle ile jesteś wstanie to zrobić tak aby ich nie uszkodzić.
    Najważniejsze jest to aby przed włączeniem światła i tuż przed zgaszeniem spryskać liście zraszaczem (butelka ze zraszaczem 5zł). o odpowiednim PH wody. Dużo to pomaga... Tylko trzeba pamiętać o PH.

Także radzę zapoznać się z tabelą deficytów tu: https://forum.nasionakonopi.pl/45,c...081,tabela-pomagajaca-rozpoznac-deficyty.html

• Lubie to x 1
  10. Partyzant2k17

Partyzant2k17 Zagubiony

Podlewaj nawozem co 2-3 podlanie na zmiane z woda (akacza i ruska), noname mozesz zaczac podlewac biohumusem, ciezko go przedawkowac i pewnie maja juz przeszlo 2tyg, zacznij od korka pod lodyge albo mieszaj z woda i radze Ci je podwyzszyc troszke do lampy bo sie wyciagaja i jak pokaza kiedys plec te przesadzaj kobitki do doniczek,albo butelek 5l i podsypuj pod pierwsze listki, znajac zycie i tak pedaly wyjda :D:
    Te wloski to trichomy, moga byc popalone od lampy jezeli sa gdzies na gornym szczycie akacza, ale raczej same z siebie brazowieja, te zolte i przeschniete liscie to usuwaj, tak fleszuj jezeli masz watpliwosci co do przelania nawozem, pilnuj ph i lej wyregulowana woda, najlepiej to burza kwiatow juz zacznij lac (akacza) a plantona zostaw dla ruska, podlewaj na zmiane woda, woda, nawoz, a jak zacznie pachniec oby Ci to klopotow nie sprowadzilo, pozdro :)

• Lubie to x 1
  11. Magson

Magson Kumaty

No i jeszcze druga rzecz... Jeśli zza donicy to jest woda, to ile lejesz im?

• Lubie to x 1
  12. Oglnie to jak nei były podlewane 5 dni to troszeczke miały braki (lekko były zółtawe niektore liscie)
    po podlaniu tym nawozem tak sie zaczęło dziać, mam nadzieje, że wszystko będzie git :D

--- Dodano ---

Dzisiaj będę w łodzi to przy okazji kupię Burze kwiatów jak gdzies tam znajde bo jestem zbyt leniwy żeby isc do sklepu :D:

--- Dodano ---

Tak ta woda koło donic to się wzieła ze spodu doniczek, podlałem akacza 1,5l zeby przeplukac, też wiadomo ze jak wszedlem w tą wode albo jak przesuwałem doniczki to też rozprzesteniała sie woda <wodna>
    A ruska podlałem 750 ;]

• Lubie to x 1
  13. UP!
    AK DZIEŃ 70
    RUSEK DZIEŃ 59
    2x NONAME WYWALAM ;f
    ZDJ i DNI PANIEN Z WCZORAJ WIECZOREM

Akacz trochę spuchł od ostatniego upa i nie wiem ile mam na niego teraz lać? Teraz leje 1,2l, za mało?
    Akacz stracił dużo lisci po tym jak go przenawoziłem, nadal podlewam go planton K bo nie miałem kiedy kupić burzy kwiatów
    Ma też lekko niższe liscie żółtawe
    Ile także dawać na niego planton k? i na ile wody ;f

Coo do ruska to zaczyna bardzo ładnie wyglądać, nowy szczyt przerósł ten głowny :D:
    Podlałem ostatnio na niego 0,4g Planton K na 0,7 l wody, ile teraz go podlewać? Bo dzisiaj ruska podlewam z nawozem a akacza samą wodą ;D

O nonameach to nawet nie pisze, nawet jakos o nie szczególnie nie dbałem, wieć na dniach je wyrzuce ;D

• Lubie to x 2
    Last edited: 19.02.2018
  14. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

U mnie AK też idzie jak pojebany. Rzeczywiście golas ;D

• Lubie to x 1
  15. Czego jej brakuje?
    Co polecacie zrobic aby jej pomoc z tym niedoborem, czym i ile podlac, a moze jakis oprysk? :niewiem:

16. Dzisiaj przestawiłem cykl lampy na 20/4 :D:
    Jutro wstawie jakieś zdjęcia wieczorem ;D

17. UP!
    AK DZIEŃ 82
    RUSEK DZIEŃ 71
    (02.03)

Wieczorem 19°C, 29 Wilgotności

Niepokoi mnie trochę to, że Ak jest tak mało spuchnięty, pewnie przez to, że jak go przenawoziłem przez jakiś czas dawałem mu za małe dawki nawozu bo się o niego bałem ale już wrócił do zieleni :>
    Teraz daje 100%, 2 dni temu podlałem go 1,4l na to 1,4g planton K, dobrze? :niewiem:
    Jutro podlewam go samą wodą, i potem za 3 dni ostatni raz 100% dawki nawozu i do końca samą wodą, dobrze?

Przestawiłem 2 dni temu cykl lampy na 20/4

Co do ruska to widać, że panna opóźniona w rozwoju he, mam nadzieje, że chociaż z niej będzie z 7-10 gietów :>
    Podlewam ją teraz 800 ml na to 0,6 plantona, jutro muszę ją podlać z nawozem ;f

Coś zmienić w podlewaniu? Podlewam za dużo lub za mało?
    Czekam na rady i odpowiedzi co do akacza czy jeszcze spuchnie?

18. Chciałbym nagiąć główny szczyt aby podniesc troche ją blizej lampy zeby te boczne szczyty bardziej spuchły
    Da ktoś jakis poradnik czy wysle.ktos link do czegos czy cos? :niewiem:
    Czy lepiej nie ryzykować już w tym wieku roślinki?

19. Magson

Magson Kumaty

Złamiesz ją i kaput... czekaj aż ci góra zwiąże i zetnij na 2 razy

• Lubie to x 1
  20. Może sciac lrzy 90 dniach szczyt zeby.krzak byl rowny i dac te boczne szczyty jeszcze na 5 dni blizej.lampy w luj,
    Co wy na to?
    Czy.lepiej czekac do 95 dnia z calą?

• Nie lubie. x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. przedwczesnie brazowieja wloski ak47

Loading...