1 x AK47 auto, 1x White Russian auto - HPS 250W [szafka]

Sebix00 16.12.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. UP!
    AK DZIEŃ 33
    RUSEK DZIEŃ 22

(ZDJ ROBIONE WCZORAJ DLATEGO DAŁEM 1 DZIEN MNIEJ)

Akacz dostał 5 szczytów po LST (widać tylko 4 bo jeden nie dostaje wgle światła i jest bardzo mały) :D
    Ostatnio trochę podwyższyłem lampę bo troche akacz mały, czy mi się tylko tak wkręciło? :)

Rusek tak jak mroczny pisał, wygląda jak ukrainiec z czarnobyla, po tym jak go uszkodziłem, jakoś w góre nie idzie ale rosną mu powoli szczyty :D:

NAKRĘTKI USUNĄŁEM OD RAZU PO ZROBIENIU ZDJ JAK COŚ xD

2. Wolf

Wolf Tuptuś

A nakrętki dalej leżą ;) zamiast zastanawiać się nad upchaniem kolejnej roślinki wykorzystaj to miejsce na nawilżacz - będzie dużo lepiej. Swoja droga nie meczy cie uzupelnianie tych nakretek? Pozdrawiam

3. Mroczny

Mroczny Zagubiony

Nagnij główny szczyt akacza poniżej mniejszych odrostówwtedy te mniejsze dostaną większego wigoru.Rośliny wyglądają jakby miały za sucho.Podlej raz na tydzien porządnie żeby płyny dostały się niżej w głąb gleby.

• Lubie to x 2
  4. Usunąłem je od razu jak zrobiłem te zdj :D

--- Dodano ---

Ile tak lać na tego akacza? Teraz lalem 350 ml na 3 dni;f

5. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

350ml na taka donice:] woda nie dotrze nawet do polowy tej donicy.Podaj mu przynajmniej ok.0,5-0,7 L i zobaczysz:piwo:

• Lubie to x 1
  6. Oki to dzisiaj ją tyle podleje :D

7. No i ziomek miałeś rację, akacz w dzień taaak wyjrbal, jutro wstawię fotki :D:

8. UP!
    AK DZIEŃ 37
    RUSEK DZIEŃ 26

Ruskowi zaczynają powoli rosnąć inne szczyty i chyba wychodzi na prostą po tym jak go okaleczylem :)
    Jeśli chodzi o AK to już zaczyna kwitnąć, nie jest za mały? (Dzisiaj go obniżylem dopiero tak jak widać na zdj) ;f
    I jaki polecacie nawóz na flo? Dzisiaj ostatni raz podlalem akacza biohumusem :D
    Sorki za zdj ale pisze z fona :dupa:

CZEKAM NA ZJEBY/RADY ;]

9. Partyzant2k17

Partyzant2k17 Zagubiony

Moim zdaniem za nisko go umiesciles (w jakim celu to zrobiles?)
    Normalny jest, powinien byc nizszy ale pusciles go z lst, podczas kwitnienia moze jeszcze sporo urosnac, niepotrzebnie lales biohumusa opozni kwitnienie ale sa tez plusy bo bedzie wiekszy :) na flo polecam burze kwiatow I porzadnego flesza przed scinka, pozdro :)

• Lubie to x 1
    Last edited: 16.01.2018
  10. Magson

Magson Kumaty

Za sucho tam masz jeszcze raz!!!! Podlej im 1l wody jak ziemia całkiem wyschnie... u mnie tak się dzieje po 2 dniach (planty 40 dzień). Na noc spryskuj zraszaczem. obowiązkowo, zobaczysz, że odżyją. Jak na ten dzień stosunek ilości kwiatów do danego dnia jest mały.

No i naginaj tą lady ;]

11. 1l wody na 2? ;D

--- Dodano ---

Bo zdawało mi się, że za niski i chciałem żeby się trochę wybił :D

12. UP!​

AK DZIEŃ 41,5
    RUSEK DZIEŃ 30,5
    2x NO NAME DZIEŃ 2,5

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że te małe piekne panny to tylko eksperyment (ziarna z kozak palenia, mam ich sporo)
    Czy w takiej butelce przeżyje ona? Chciałbym ją mieć jako taki mini krzaczek :D

Akacz pięknie się wybił, ma bardzo dużo nowych szczytów :D
    Jaki nawóz polecacie kupić bo w poniedziałek już pierwszy raz leje z nawozem na FLO :v:

Co do ruska to wychodzi na prostą, z niego nie będzie za wiele ale z 10g suszu na pewno będzie wiec zawsze cos :D:
    Tylko niepokoi mnie trochę to, że przeważnie jego prawie każdy lisc jest jakby taki przesuszony, a podlewam sporo jak na niego (450ml co 3 dni)
    Macie jakąs rade na to? ;]

Jak spodobała ci się moja fotorelka, daj ziomek buszka <wodna>
    CZEKAM NA ZJEBY/RADY :speed:

• Lubie to x 1
  13. Im większe rośliny tym więcej będą pić, także się nie dziw, że może nawet 1 litr na krzaka co 2,3 dni teraz schodzić. Ruskowi pewnie zżółkną niedługo 2 czy 3 najstarsze liście, ale tym się nie przejmuj, to naturalne, wytniesz je jak już zżółkną ;). A te nowe butle sobie obklej czymś, żeby nie były przezroczyste, bo korzenie nie mogą mieć kontaktu ze światłem. Pozatym nie podajesz wartości temperatury i wilgotności jakie masz w boksie. A to by nam pomogło w doradzaniu. Powodzenia dalej.

Edit: I tego w mniejszej butli możesz położyć w doniczce u ruska na parę dni. Pomieszczą się, a nie będzie się tak wyciągał. Wsadziłeś go do kąta i szuka światła, dlatego się tak wyciąga jak popierdzielony. Podsyp tym małym ziemi na max i wstaw jakiś patyczek o który będą mogły się oprzeć nim się połamią.

• Lubie to x 1
  14. Dzięki ziomek za taką rade, zrobię jak mówisz ;D

EDIT: zamawiam dzisiaj neutralizator zapachów small ex :D

Last edited: 21.01.2018
  15. UP!
    AK DZIEŃ 46
    RUSEK DZIEŃ 35
    2x NO NAME DZIEŃ 7

(zdj były robione wczoraj wieczorem)

No akacz sporo wybił od ostatniego UPa ;]
    Ale to pewnie dlatego, że obniżyłem go tak gwałtownie i przez to ma cienkie łodyżki (czy takie powinny być narazie?) :niewiem:
    Ale włączyłem im na stałe wiatrak więc może coś da ;D
    Juz był raz podlany nawozem na FLO, 5 dni temu a wczoraj podlalem go 750 ml samą wodą (nawóz podam potem bo zapomniałem jak się nazywa, taki w proszku :D:)
    JUŻ WIEM: PLANKTON K

Zapomniałem dodać ze akaczowi uciąłem ~3,4 liści przy glebie całych zółtych i od razu łatwiej się podlewa, ruskowi też 2 obciąłem, niedługo chyba jeszcze 2 obetne ;D

Rusek nadal idzie w dobrym kierunku a jego rana normalnie się zagoiła ;f

2 NONAMEy też idą całkiem spoko, nie mogę się doczekać aż się wybiją, chce zobaczyć jak będą wyglądały takie małe krzaczki (robie na jednym TOPPING jeśli tak to się pisze a na drugim LST albo możecie coś zaproponować bo to i tak eksperymenty ;D)

Co myślicie o pannach? Czekam na zjeby/rady bo to dla mnie najważniejsze, buch z wami ;f
    (Sorki za zdj ale robione były po 2 tłokach dobrego tematu :D:)

Last edited: 28.01.2018
  16. Coś jej jest? Niedobór czegoś?
    Dzisiaj podlalem ją 750 ml na to 0,48g planton K ;D

• Lubie to x 1
  17. Magson

Magson Kumaty

Wygląda to wszystko tak jak by miały za mało światła lub jest ono za wysoko od szczytów... Na tych większych co teraz masz trzeba było robić LST. Masz jakiś wiatrak mieszający skierowany na łodygi? Przepraszam cię bardzo ale z tego co widzę to chyba nie bo łodyga powinna być 3x grubsza niż teraz jest. Co do witalności - Brak azotu, słabo ci rosną a liście będą żółtsze jeszcze bardziej. Flo to jest mam rozumieć?...

• Lubie to x 1
  18. Wiem wlasnie, że strasznie cienka jest łodyga, ponieważ myslałem, że jest niska jak na swój wiek i ją za szybko opusciłem od lampy
    Ale od kilku dni jest wiatrak mieszajacy skierowany na nią :D
    EDIT: dzisiaj pójdę akacza troche podwyższyć ;f

19. UP!
    AK DZIEŃ 51,5
    RUSEK DZIEŃ 40,5
    2x NONAME DZIEŃ 12

°C w dzień 21/Wilgotność 49%

Akacza trochę podwyższyłem jak widać na zdj i ustawiłem wiatrak cyrkulujacy centralnie na niego :D:

RUSEK od wczoraj wieczorem tak się wybił, aż się rano zdziwilem jak go zobaczyłem ;f
    Dzisiaj panny podlalem sama woda :rastaman:

Ile polecacie podlewać teraz akacza i ruska? I czy pełną dawkę już dawać plantona K akaczowi? ;]

• Lubie to x 1
  20. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Nagnij tą żyrafe bo ona nie dojdzie ci a prędzej wyjdzie przez sufit.. ja też swoją będę musiał tak potraktować
    Planton lejesz tylko na początek flo ma złe proporcje

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...