1 x AK47 auto, 1x White Russian auto - HPS 250W [szafka]

Sebix00 16.12.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siemka, to już moja druga własna uprawa indoor (pierwsza skończyła się porażką) :dupa:

Nasiona: 2x Auto Fem AK47 z thc-thc (Dutch Passion)
    Treningi: LST na dwóch
    Growbox: Stara szafa (dokładnych wymiarów nie znam)
    Wentylacja: Posiadam tylko wiatrak cyrkulacyjny (ale szafa nie jest szczelna)
    Oświetlenie: Lampa HPS 250W
    Nawozy: Na wege biohumus a na flo jeszcze nie wiem, może mi coś polecicie?
    Filtr węglowy: Planuje kupić za ~3 tyg ;D
    Donice: 2x 7l
    Ziemia: Uniwersalna, jedna ph 6-6,5, druga ph 5,5-6,0, zmieszałem je pół na pół
    Cykl lampy: Do końca 18/6 ;D
    Miałem też małą strasznie wilgotność więc położyłem miedzy doniczkami mokry ręcznik, parę talerzy z wodą, korki z wodą na ziemi, pare szmat w odciętych połówkach od butelki (z wodą) :piwo:

Pierwsza z roślinek wykluła się we wtorek (11 grudnia) wieczorem, czyli ma już 3,5 dnia :)
    Druga roślinka się jeszcze nie wykluła ale w razie co mam jeszcze nasionko auto fem white russian ;D

CO2 zacznę im dostarczać kiedy druga roślinka będzie miała ~5 dni, wtedy też włącze im wiatrak (może trochę wcześniej :D:)
    Update będę robił przynajmniej raz na tydzień (ale raczej częściej) i gdy będę potrzebował waszej pomocy ;f
    Na razie wygląda dobrze? :)

• Lubie to x 2
  2. Stringer

Stringer Zagubiony

Jak masz mieszający to przy wyłączeniu i nieszczelnej szafy zapach z środka będzie się wyłaniać na zewnątrz.

• Lubie to x 1
  3. Wiem, przed wakacjami była tam inna uprawa i do końca było bez filtru i tak jeeeeebało ale jakoś wyszlo bez lipy ;D

--- Dodano ---

Macie jakieś zjeby/porady? ;f

4. Kiedy zacząć im dawać co2? ;D
    Ta 2 chyba nie wyjdzie (zdaje mi się że ją uszkodzilem) dlatego dzisiaj zaczynam kiełkować auto fem White russian ;f
    A jak podczas kielkowania ta urośnie to, tą dam do kubeczka i będzie mini krzaczek, a ruska do donicy :D:

5. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Moim zdaniem nie jest uszkodzona,tylko wolniej sie rozwija.Poczekaj jeszcze z tym CO2,teraz najwazniejsze jest zatroszczenie sie o odpowiedni poziom wilgotnosci,podlewanie itd.:rastaman:

• Lubie to x 2
  6. benger

benger Kumaty

hehe mam ruska w afie od thc fajnie sie rozkrzaczył:D
    Bedę obserwował Twoje poczynania, pozdro

• Lubie to x 1
  7. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Miałem ten sam problem z jedną rośliną. Wychyliła ledwo łeb z ziemi i z tydzień stała w miejscu. Cierpliwie przeczekałem i ruszyła.
    Możesz sobie obczaić u mnie w aktualnej fr

• Lubie to x 1
  8. To jak ten akacz drugi ruszy to będę miał 3 panienki :dupoliz:

9. Siemka, minęło już 5 dni od ostatniego zdjęcia a więc wrzucam nowe :D:
    Tego 2 akacza wyrzuciłem i ta nowa roślinka to auto fem White russian :rastaman:

Ta większa roślinka ma 9,5 dni
    Ta malutka dzisiaj dopiero wyszla ;D

Dobra jak na 9,5 dnia? I kiedy zacząć lać biohumusa? :cwaniak:

SORKI ZA ODWRÓCONE ZDJ :flaszka:

• Lubie to x 1
  10. z tego co wiem po 13-15 dniach daje sie nawóz 1/4 zalecanej dawki z fartem

• Lubie to x 1
  11. Dzisiaj podleje ją nawozem, ile lać na roślinkę co ma 13,5 dni? ;D
    Druga ma już 3,5 dni, rano wrzucę ich zdjęcia ;f

12. Auto Fem AK47: 13,5 dni
    Auto Fem White Russian: 3,5 dni

Dzisiaj rano Akacza podlałem 250 ml w tym 1/4 zalecanej dawki biohumusa czyli na to ~3 ml, za mało? :niewiem:
    Ruska podlałem dzisiaj 150 ml, widać ze rusek będzie wyższy ;f

Kiedy zacząć im dostarczać co2? ;D

CZEKAM NA ZJEBY/RADY ;]

• Lubie to x 1
  13. Szybki UP
    AK47 16 DZIEŃ
    WHITE RUSSIAN 6 DZIEŃ

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że dokupiłem 2 ziarna:
    Auto Diesel Ryder Feminizowane (SeedBay)
    Kings Kush Automatic Feminizowane (Green House Seeds)

Nie wiem czy tyle krzaków zmieści się w tym boxie więc te 2 chyba posadzę w mniejszych doniczkach i będą takie mini krzaczki, czy zmieszczą się tam 3-4 normalne? :niewiem:

Kiedy robić LST na AKACZU?
    Mogę dać tam CO2 dla akacza jak rusek jest taki mały? ;]

Małe zainteresowanie jest więc teraz chyba rzadziej będę wstawiał upy :(

• Lubie to x 2
  14. Partyzant2k17

Partyzant2k17 Zagubiony

Czy sie zmieszcza to chyba ty powinienes wiedziec, ja bym jeszcze cos upchal, zamiast 2 daj 1normalnie, losowo :D:
    Ak47 mozesz powoli naginac do gleby 3 pietra ma, pamietaj zeby lst robic przed podlaniem woda, ogolnie ladnie idzie pozdro :)

• Lubie to x 1
  15. Znowu Szybki UP!
    AK47 18,5 DZIEŃ
    WHITE RUSSIAN 8,5 DZIEŃ

Prawidłowo wykonałem LST?
    Na jednym zdj jest roślinka dopiero co po wykonaniu lst a na drugim pół dnia po, LST robiłem wczoraj wieczorem :D
    Znacie jakiś domowy sposób na neutralizator "filtr" czy coś takiego, bo u mnie lipa z filtrem, ponieważ mam nieszczelną szafe i nic on chyba nie da :niewiem:

Nie wiem czemu tak często wstawiam UPy ale jakoś lubię pisać na tutejszym forum ;]

16. Partyzant2k17

Partyzant2k17 Zagubiony

Dobrze, lst prowadz dookola donicy
    Wysyp sode oczyszczona na kartce w szafie, ocet w szklance tez pomoze, ogolnie jest szeroki wybor roznych substancji neutralizujacych zapach, ale ja Ci polecam sprawdzone kupne nie domowe wynalazki, masz nieszczelna szafe a podczas kwitnienia WR bedzie smierdzial niemilosiernie, pomysl o czyms mocniejszym zawczasu, pozdro :)

• Lubie to x 1
  17. koleszka84

koleszka84 Kumaty

Polecany jest smell ex. Możesz spróbować. Rozgladaj się na następne grow za jakimś normalnym boxem i filtrem węglowym. Bez tego daleko nie zajedziesz, mimo to z fartem do końca !

• Lubie to x 1
  18. Spróbuję z tą sodą oczyszczoną i z octem a co do ruską, to podsypać trochę ziemi? Czy najlepiej podsypać aż do mleczaków? :D
    Bo akacza nie podsypywałem i się zastanawiałem jak by to wyglądało ;f

19. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Sorry, w jakim celu naustawiałeś tam te nakrętki z wodą? One mają niby podnieść wilgotność? Serio?

• Lubie to x 1
  20. Tak, myślałem że tyle nakrętek coś da + ktoś mi tu pisal że to o parę % podnosi ;D

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. 15 dzien konopi automat ak 47 w szafie foto relace

,
  2. ak 47 auto fotorelacja indoor

,
  3. ak47 auto fotorelacja

,
  4. ak 47 automatic fotorelacja indoor
Loading...