1# Outdoor 2018 (GGS, no name)

SosnaPlant 06.05.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam! Zapraszam wszystkich na moją 1 uprawę pomidorków pod niebem!

Jest to moja: Pierwsza fotorelacja/uprawa

Nasiona: mix outdoor (5 sztuk) od GGS
    5x no name
    + zamowienie na kilka auto i kolejny mix od Grzesia (5 sztuk)

Growbox: -------
    Oświetlenie: ------
    Wentylacja: -------

Ziemia: Uniwersalna z perlitem i nawozem + keramzyt + mączka bazaltowa

Donice: Worki po nawozach (no name 20l) (mix Grzesia 40l)

Nawozy: Na weg (Florovit do roślin zielonych NPK 8-3-5) Na flo (Burza kwiatów NPK 10-30-20, Insol pk NPK 10-19, melasa trzcinowa na finish)

Filtr węglowy: -------

Update: Co tydzień +/-

Dziś na spota poleciały pierwsze planty (1 ggs i 5 no name) podlane Florovitem w dawce (5ml na 1.5l) View attachment 159135

Wyżej pokazany pomidorek od Grzesia ma około tygodnia podlany florovitem.

View attachment 159136 View attachment 159137 View attachment 159138

Tutaj są no name, największy ma około 3 tygodni / te mniejsze około tygodnia, podlane samą wodą (za tydzień tych 3 maluchów w malych doniczkach trafią do worków ze względu na zamieszanie muszą poczekać do piątku na swoją kolej )

Zjebki i porady mile widziane jako że dopiero sie uczę

• Lubie to x 1
    Last edited: 06.05.2018
  2. Moonweed

Moonweed Tuptuś

Czyżby spot blisko plaży? :D
    Myślisz o jakimś treningu czy dasz im rosnąć własną scieżką?

Jako że to pierwsze Twoje grow, to życzę aby wszystko szło tak, jak sobie zażyczysz i oby bez problemów! Musi być gut, innej opcji nie ma ;) powodzenia

3. Spot jest kolego w środku lasu na lekkim bagnie, dlatego grow w workach;d Planuje trening lst na femkach, no name'y zostawiam bez treningow;))

4. UP #1
    Witam! Dziś wybrałem się na spota w celu podlania pomidorków i mam złe wieści. View attachment 690 View attachment 691

Wyżej zdjecia Grzesia, niestety ale łodyga się złamała na samym dole, jak przyjechaliśmy to leżał, zrobiłem prowizoryczne podparcie, jak myślicie bedzie coś z niego? View attachment 693 View attachment 692 View attachment 694

Tutaj są samosieje w stanie nie najlepszym, te przebarwienia na lisciach to od czego? Podalne byly sama wodą, niektóre liscie na końcach są uschniete, podejrzewam że to od słońca bo przez tydzien u mnie bylo strasznie gorąco i zero deszczu.

View attachment 695 View attachment 696 View attachment 697 View attachment 698

I ostatnie pomidory w lepszym stanie, wszystkie byly podlane floramixem w dawce 2ml na 1l wody.

Zachęcam do zostawienia opini i porad co do poprawy.

5. Ghost Rider

Ghost Rider Zagubiony

Te w doniczkach to szybko wyschna przesadz w duzy worek. Powodzonka szykuje sie dobry sezon ;) Wykorzystaj to ...

Pozdr
    GR

6. Za tydzień pójdą juz w worki bo dzis aby podlac i lota, i 5 mixow pojdzie tak samo + 5 zamawiane beda za kilka dni, dzieki za radę, z fartem

• Lubie to x 1
  7. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Nie wstrzeliles się z pogoda bo trochę mały litrarz i ciężko będzie je przetrzymać...na wysiew optymalne to 0,3/0,4l ten tydzień mogą jeszcze dać radę.Trzymam kciuki!ogranicz ten kermazyt na spocie bo ziemia lubi też sobie czasem odparowac i pooddychac...

8. #3 UP
    Po długiej przerwie związanej ze wspólnikami trochę się pospinalismy i spot był opuszczony przez prawie miesiąc..Nie byliśmy nastawieni, że jeszcze coś w ogóle coś z tego zostało,wynik z 6 (5no name, 1 GGS) został tylko 1 największy no name.. Ale nie kończymy jeszcze swojej przygody w growie, ponieważ 3 GGS juz się grzeja na słoneczku przy domku i wysyłka od Grzesia na automaty.

Przejdźmy do najciekawszego, czyli fotek!

20180609_150941.jpg
    20180609_150937.jpg
    20180609_150922.jpg
    Wyżej pokazany jedyny plant który przeżył, zrobil sie z niego metrowy rozkrzaczony pomidorek.

received_956597267834527.jpeg

Wyżej 3 mixy od GGS dziś poleciały na spota.

Na razie wszystko wygląda tak jak na zdjęciach, nie poddaje sie i lecę dalej! Do następnego UPa za tydzień!

• Lubie to x 1
  9. Ten no name bardzo, ale to bardzo przypomina mi budową mojego z poprzedniego roku. Wróżę, że o ile ziemia dobra, to 1,60m wysokości będzie miał bez żadnych problemów. Nie trenuj, pozwól mu rosnąć jak chce. ;)
    Aha, i polecam odstawić florovit na weg, a zabrać się za gnojówkę z pokrzyw, to lepiej odbiją.

10. #4UP!
    Dziś odwiedziłem spota, bez szału pomidory mają sie dobrze, widać ze polubiły domek na piasku;d

Nie ma co sie rozpisywać zbędnie, podlane wodą z magnezem i żelazem na łodyge, przejdźmy do fotek!

1. No name- bez żadnego treningu, a szeroki w barach:o
    20180618_183624.jpg

(Zdj z bliska góry)
    20180618_183735.jpg

Lać mu cały czas nawóz na weg, czy przestawić sie powoli na flo?

20180618_183656.jpg

Tak dla pewności, bo jestem pewny że to kobitka, dobrze myślę?

2. Mix outdoor GGS
    20180618_183948.jpg

3. Mix outdoor GGS x2
    20180618_183958.jpg

4. Mix outdoor GGS x3
    20180618_183938.jpg

Jak myślicie dojdą do końca w takim stadium jakim obecnie są?

5. No name x2
    20180618_184005.jpg

Nwm czy warto go trzymać w ogóle, swoje przeszedł i też nwm czy dojdzie.

W kolejnym UP niespodzianka do pokazania;d
    Ale tylko dla cierpliwych, Do następnego!;p

11. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

ale gruby skurwiel ten no name xd

12. Lej go cały czas na weg, dopiero pokazał płeć ale jeszcze nie kwitnie, nie bój się nakarmić go azotem.
    Ciekawe co to będzie za niespodziewanka ;>

13. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Miala byc niespodzianka dla cierpliwych,czekam,czekam I nic.Cos nowego czy zamykamy????

14. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Gdy bedzie ta obiecywana niespodzianka,przwrocimy do aktualnych,teraz do niedokonczonych-sorki:)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. ggs nasona

,
  2. fotorelacje ggs outdor

,
  3. nasiona konopi outdoor ggs

,
  4. fotorelacje outdoor 2018
Loading...