[0,19m2] [2x ICED GRAPEFRUIT OD TANIESIANIE.PL] [2xCFL 75W 11,600lm]

Roots 02.09.2014

Thread Status:
Not open for further replies.
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Roots

Roots Kumaty

Witam was wszystkich ponownie, po kilku miesiącach nieobecności znowu wracam do boju i myślę że ta fotorelacja was usatysfakcjonuje, zakupiłem niezbędne rzeczy takie jak nawozy, boosta no i pestki oczywiście. No to zaczynamy !

Dane Growboxa:
    Powierzchnia: 0,19m2
    Żarówki: 2 x CFL 75W (11,200lumenów ogólnie)
    Barwa żarówki: 2700 K (biała ciepła)
    Filtr: Filtr do okapu
    Wentylacja : 12x12 (13db) - wlot + wylot (dodatkowo mają regulatory napięcia do zmniejszania obrotów wiatraka)
    Wymiary: 55x35x95 (szer x dł x wys)

Co dla roślinek:
    - Podłoże: Terra Canna Professional
    - Nawozy: Advanced Nutrients GROW, Advanced Nutrients MICRO, Advanced Nutrients BLOOM + BOOST: ATAMI BLOOMBASTIC (podpowie ktoś jakie dawki?)
    - Donice: prostokątne ok. 8-9 litrów
    - Trening: TOPPING OR FIM + CHAMSKIE LST (MOŻE SCROG)

Na tą zimę przygotowałem sobię skromnie:

2x FEMALESEEDS - ICED Grapefruit od taniesianie.pl

View attachment 26978

Zdjęcia boxa:
    View attachment 26981
    View attachment 26982

Zdjęcia nawozów (JAK DAWKOWAĆ? i czy mogę je mieszać razem?):

View attachment 26979

pierwszy dzień jak włożyłem do wody moje dwa feminizowane nasionka ICED Grapefruit na 7 godzin, położyłem je na 6-warstwowy papier toaletowy z biedronki :D

drugi dzień nasionko pękło o godzinie 7 rano a kiełek pokazał się w ten sam dzień po godzinie 23

trzeci dzień czekając na wystarczająco długi korzeń z nasionka, gdy korzeń był odpowiedni moim lewym okiem postanowiłem wsadzić do dwóch małych doniczek i podlać moje cudowne dwie DAMY 3 ml'ami wody.

Czwarty dzień (tj. dzisiaj) po przyjściu z pracy zauważyłem że jedna damka pnie się w górę niczym ROSYJSKA RAKIETA :D

Nie zanudzam was już tą historyjką macie zdjęcia i proszę was o jak największą pomoc, bez was nie dam sobie rady !

A teraz zdjęcia z outdoora coś średnio mi to idzie :P

View attachment 26983 View attachment 26984 View attachment 26985 View attachment 26986

• Lubie to x 3
  2. Stringer

Stringer Zagubiony

No to powodzenia stary i oby bez przypału :)
    Będę zaglądać i zostawiam bata , z fartem

3. Szalony Alchemik

Szalony Alchemik Zagubiony

PH gleby outa znasz ?
    jakie proporcje NPK dajesz ?

4. Roots

Roots Kumaty

PH gleby outa nie znam, i też myślę że to może być przyczyną tych żółtków, nawóz lałem przez 2 -3 miechy medione, potem raz planton K a teraz tymi nawozami chociaż nie wiedziałem jakie dawki dla tej roślinki dać;x

5. Szalony Alchemik

roztwór wg zaleceń producenta, a ilosć tka jak przy normalnym podlewaniu rośłiny , jak danow eni była nawożona do nie dawaj całej dawki

6. Roots

Roots Kumaty

7. Szalony Alchemik

i od momewntu wyjscia z gleby liczysz dni :)

8. Roots

Roots Kumaty

Dzień 7 tj. 08.09.2014 - od 21 (od momentu włączenia lamp)

Podlewam 25 ml wody OAZA z biedronki, nie mam miernika PH.

Temperatura i reszta na zdjęciach

Jak na moje oko to mizernie chyba że to dlatego iż to FEMINIZOWANE NASIONA a nie AUTOMATYCZNE? Ponieważ daaawno feminizowanego nie uprawiałem, ale na moje logiczne myślenie to automat szybciej wegetuje i szybciej zakwita? Dobrze myślę ?

Mam się niepokoić ?? Sami zobaczcie...

View attachment 27173 View attachment 27172 View attachment 27171 View attachment 27170

A tutaj outdoor zaczął kwitnąć 5 dni temu.

View attachment 27174

Dojdzie???

BLESS ! :)

• Lubie to x 2
  9. skoro to jest jej 7 dzien pod lampa to nie masz sie czym martwic, wyglada dobrze jak na kilkudniowego planta :) za dwa tygodnie bedzie nie do poznania :] co do sezonowki to wiesz...wszystko zalezy od pogody ( temperatury, od ilosci slonca i tego czy bedzie padalo itp..)

• Lubie to x 1
  10. ARYJCZYK 88

ARYJCZYK 88 Tuptuś

Myslisz dobrze automat szybciej dochodzi.
    Co do roslinki w boxie to soe nie przejmuj wszystko jest z nia ok pamietaj tylko ze co za duzo zmartwien i kminienia czy dobrze idizie to nie zdrowo.

Co do out to bedzie jej ciezko dojsc chyba ze pogoda sie utrzyma dobra a mysle ze tak bedzie zapewnij jej jak najwiecej swiatla i wszystko bedzie ok

Z fartem

• Lubie to x 1
  11. Roots

Roots Kumaty

Z pomoca VejderSkun zmienilem wentatory na dwa wylotowe by za dnia utrzymac odpowiednia temperature, ponoc dziala ;) przekonam sie i dam znac ;) dzieki panowie za odpowiedz ;) nauczylem sie juz ze lepiej zaniedbac roslinke jak dbac o nia za czesto ;p 7 dzien sie zaczal o 21;00 czasu PL ;)

Dzieki piona ;)

12. A$AP ROWER

A$AP ROWER Gość

Nie za blisko te żaróweczki masz kolego? Ogólnie ładny box, powodzenia :)

13. Roots

Roots Kumaty

Dzień 17​
    (od godziny 21:00)​
    spójrzcie sami na różnicę między obiema damkami, obie mają ten sam dzień i obie są identycznie karmione... moim zdaniem słabiutko
    Leje nawóz w proporcjach 0,5ml na 1 litr wody osobno MICRO, GROW I BLOOM od Natural Nutrients po 50 ml co 2 dni, a zacząłem 10 dnia.
    View attachment 27518 View attachment 27519 View attachment 27520

Czy moja roślinka z outa dojdzie? Spójrzcie jak zaczęła kwitnąć !! Szok ! leje jej Boosta (1ml/litr ale stosuje 1/4 więcej dawki niż zaleca producent) + micro, grow, bloom w proporcjach zalecanych czyli 4ml/litr (przy grow,micro, bloom) , co tydzień podlewam po 6litrów, pogoda dopisuje i to bardzo w moich okolicach za dnia jest 26-27 stopni, noce też nie najgorsze bo 11 stopni zobaczymy.

View attachment 27521 View attachment 27522 View attachment 27523

piona katy i blanty mile widziane ! :D

• Lubie to x 1
  14. VejderSkun

VejderSkun Błyskotlwy

Hejka stary ! Pięknie to wszystko u Ciebie wygląda ;))) Maluchy ... no pestka pestce nie równa,może później nadrobi,bo często się tak zdarza.A ta z outa to nie wiem kolego,mam ten sam dylemat z moją Amnesią haze,też niedawno zaczęła kwitną dopiero,pożyjemy-zobaczymy,może nie będzie aż tak źle ;)))Pozdrawiam i blancika zostawiam !Z fartem !

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Thread Status:
Not open for further replies.
Loading...