INDOOR White Walker - Holy Seeds Bank

Ocena autora:
3.5/5,
 • Nazwa producenta:
  Holy Seeds Bank
  Strona producenta:
  https://holyseedsbank.com/shop/cannabis-seeds/white-walker/
  Zakupione od:
  https://pestkomania.pl/white-walker,p4387.html
  Cena zakupu:
  od 33.80 zł / 4 nasiona
  Genotyp:
  Głównie Indica
  Głównie indica. Co do tej odmiany mam mieszane uczucia. Z 3 roślin które miałem, każda prezentowała zupełnie inną moc. Jedną sztukę określiłbym mocne 9/10 - indyjkowy odurzający haj, drugą 8/10 równie mocna, ale nie zamulająca, wręcz wpadająca trochę w sativowy high, trzecia 6/10 mocno usypiająca i uspokajająca indyjka. Zapach słodki z lekko "mięsną" nutą. Struktura topów przynajmniej u mnie zupełnie nie przypominała indi, a bardziej lekko wyciągające się sativy. Zioło gotowe jest w okolicach 60 dnia kwitnienia.
  Reasumując, za tą cenę nasion myślę że warto spróbować. Z jednej paczki możemy trafić bardzo różne fenotypy, co może dodać naszemu ogrodowi różnorodności.

  walker.jpg
 • NL można zdefiniować jako genetyczny prekursor hybryd - championów, krzyżówek NL z innymi odmianami, w wyniku których powstały historyczne szczepy. Chronic jest lubianą przez hodowców odmianą ze względu na słodki zapach i spektakularne kwiaty. Łącząc ze sobą dwie odmiany uzyskano lepszej jakości kwiaty, wyższe plony oraz większą odporność na pleśń. Chronic jest także bardzo odporny na bakterie i roztocza.
Loading...