1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
  Dismiss Notice
Gandalf.
Ostatnio widziany:
30.06.2018
Klubowicz od:
24.11.2016
Postów:
15,200
Lajki otrzymane:
1,753
Punkty aktywności:
113
Media:
127

Zdobyte medale 1

Gandalf.

Expert

Gandalf. ostatnio widziany:
30.06.2018
  1. stary rowerzysta
  2. Gandalf.
   Gandalf.
  3. Gandalf.
   Gandalf.
   jakieś zostałe sapmpelki z poprzedniej uprawy..
   rozśmieszający, grono ludzi, film. tutaj podpadł mi najbardziej w tych kwestiach ten sorcik . nie blokuje, ale ciężko się załącza po jakimś czasie.
   po dwudziestu minutach czuć zawieszenie,faza zdecydowanie w głowie, z proporcjonalnym odprężeniem ciała.
   śmiech, rozweselenie, lepszy humor, bez jakiejś wewnątrznej euforii, ale przyjemnie.
   głupi film nie przestaje być fascynującym i ciekawym.
   im dłużej tym słabiej w głowie a mocniej fizycznie w stronę spania.
   po codziennym zażywaniu siada na głowe, bardziej psychicznie. zmiękcza odbieranie tego, co do okoła. zmusza do przemyśleń.
   czasem pozytywnie czasem negatywnie.
   odcina od świata.

   [IMG]

   [IMG]
  4. Gandalf.
   Gandalf.
   [IMG]
   tego wieczoru idzie to palenie w komin, zdecydowanie wybredne , raz jest po nim mi dobrze raz nie. czasem zarzuci focha, czasem rozweseli, w większości mam bardzo po tej odmiance miłe odczucia, zapał do roboty i nutka kreatywności.
   dobre do piwka, czy czytania książki. sorcik z rodzaju zajaram i uciekne myślami gdzieś daleko, nie ma mnie, nie denerwuj mnie, zostaw mnie...
   jakoś ostatnio nie odczuwam zabardzo gastra bo cisne jedzenie przed.
   przypomina mi ono czasy pierwszego jarania, miałem wtedy podobnie, tym razem zdecydowanie mocniej.
  5. Gandalf.
   Gandalf.
   [IMG]

   małymi krokami gandalfowi kończą się odłożone rezerwy tego sortu zostało jeszcze trochę tego w worku, z tego palenia przedstawionego na tym zdjęciu.
   z indyjek to mi najbardziej podchodzi, jest mocne i wyraziste, uziemniające. pozwalające zachować rozsądek i ogar sytuacji z niewyobrażalnie mocnym wewnętrznym odprężeniem, które nie odbierze nam radości z kontrolowania sytuacji fajny kanapowiec do prowadzenia kwiecistych dyskusji w gronie jak i też samotnego posiedzenia albo do posłuchania jakiegoś bitu, średnio po niej śmiesznie, praktycznie wcale.
   oczy ona niszczy konkretnie, stają się szkliste, mocno zaczerwienione, jak po kilkunastu gałach normalnie. czasem mi kończyna po niej zadrży i serce tym razem się uspokoji.
  6. Gandalf.
   Gandalf.
   [IMG]

   ciekawe jak kopie :d
  7. Gandalf.
   Gandalf.
   [IMG]

   sativka z delikatną nutką indi, niepozorna szamanka z tej odmianki. powoli otula mnie dosyć przyjemną aurą rozluźnienia ciała w tonacji z dobrym psychostanem. pojawia się szereg takich ciężkich stanów, to zmienienie rzeczywistości po spożyciu mj, jakby dalej chciało trwać bez końca. czuć po kwadransie uderzenie do głowy, solidne załadowanie jej potancjału. wszystko się dzieje mentalnie a pomimo tego moje cało jest zrelaksowe

   [IMG]
  8. Gandalf.
   Gandalf.
   [IMG]

   to zdecydowanie moja ulubiona perełka z zebranego sortu, wchodzi bardzo indyjkowo, odprężajaco na ciało, wydaje się być lekarstwem na zmęczenie dniem. Załącza się łagodnie i wchodzi stopniowo mocowo, ale działaniem od razu, od razu czuć tą taką zmianę rzeczywistości. dalej uspokaja i z momentem szczytu wchodzi zdecydowanie na oczy.
   roślinka dała najtwardsze topki, to samo ze zbiciem na łodydze. oszroniona średnio-wporządku, bywały lepsze
   dym taki drapiący po większym korku, pozostający smakiem w gębie na dłużej, wcześniej przy jakiejś odmiance wspominałem o tłustej takiej pozostałości, ona też coś podobnego zostawia tyle że przez jakąś chwilę można wkręcić się całkiem realnie w smak owego osadu
   całkiem przyjemna sprawa
  9. Gandalf.
   Gandalf.
   [IMG]
   palenie trudne w odbiorze, wprowadzające w stan psychicznej wizji. kosi mój umysł w stronę haju psychodelicznego, takiej fazy gdzie większość, to takie psycho-zakłopotanie, poplątanie fikcji z realnym postrzeganiem znalezionych odpowiedzi na pytania, które sam sobie zadaje.
   W domu na fotelu podobne odczucia, ale z nutą odprężenia, spowodowaną poczuciem bezpieczeństwa.
   Nie mogę się odprężyć ani zrelaksować, bo to uczucie narasta dalej, uczucie takiej niepewności co będzie dalej " czego doświadcze za chwilę" , faza wchodzi etapami, gwałtownie po czasie, z fizyczno mentalnymi odczuciami.
   po rozkruszeniu woń jakby słodka, ale bez wyczuwalego takiego smaku, zarazem gorzka. nie cierpka czy ziemista, ani też owocowa.. a zapachem i określeniem najbardziej mi przypominająca nutkę sztucznej wiśni z napoju.
  10. Gandalf.
   Gandalf.
   [IMG]
   Skunk Auto speed seeds, faza przyjemna, energetyzująca, dusza towarzystwa, śmiech, euforia, zadowolenie, odłącza czasem od świata, wprowadza w stan przemyśleń. Dobra na sen. Zapach cierpki, pieprzny, drażniący, zdecydowanie nuty lasu po wysuszeniu. Smak hakowaty, gładki, skunkowaty, delikatnie ziemisty.[IMG]
  11. Gandalf.
   Gandalf.
   [IMG]
   top Blueberry af speed seeds, hujowy w wyglądzie, dziwny, szyszkowaty, nie przypominający wersji sezonowej, dobrze twardy. ogólnie musiałem trafić na lipny gen. moc zadowalająca, fizyczna kumulująca się po pewnym czasie z nutą head stone. zapach owocowy, momentami taki cukierkowy-słodki. tyle zostało, 1/4 całości, każdy chwali [IMG]
  12. Magson
   Magson
   Obczaj sobie siatę moją :D
  13. Magson
   Magson
   Obczaj sobie siatę moją :D
  14. Gandalf.
   Gandalf.
   Uwaga CZYJEŚ ZDJĘCIA U MNIE W ALBUMIE

   te dwa w doniczce z albumu Flash Gordon to nie moje!!!!
 • Loading...
 • Loading...
 • Informacje

  O mnie:
  lubie brunetki, blondynki i szatynki haha
  Pokazywanie reklam Adtaily:
  Nie
  pasjonat sztuki przetrwania
 • Loading...
 • Loading...

nasiona marihuany, nasiona konopi