1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
  Dismiss Notice

Wszystko o uprawie konopi

Dosłownie wszystko czego chcesz się dowiedzieć o uprawie marihuany, ale dotąd wstydziłeś zapytać. Znajdziesz tu wszystko czego Twoja dusza zapragnie. Ogrom informacji wszelkich o skutecznym kielkowaniu nasion, właściwym doborze ziemi czy innego medium, o nawożeniu, podlewaniu, efektywnym oświetleniu, skutecznej wentylacji, czy rozróżnianiu płci roślin, a nawet dział, w którym uzyskasz odpowiedź na pytanie czy Twoja roślina jest już gotowa do ścinki.

 1. kiełkowanie nasion

  Zaczynasz dopiero swoją przygodę z uprawą? A może dotychczasowe próby posadzenia własnej rośliny kończyły się niepowodzeniami? Zanim wrzucisz pierwsze nasiono do ziemi koniecznie zajrzyj do tego działu. Znajdziesz tu mnóstwo informacji o najskuteczniejszych sposobach sadzenia plantów. Dowiesz się w czym, w jakiej temperaturze, przy jakim oświetleniu i jakiej wilgotności kiełkować nasiona, aby mieć 100% pewności, że wyjdą z ziemi i dadzą Ci dużo radości.
  Tematów:
  337
  Postów:
  3,201
  Najnowsze: Jakiej wielkośći donica marcopolo, 27.10.2018
  RSS
 2. Klonowanie roślin marihuany

  Dział poświęcony sztuce pozyskiwania roślin z roślin. Tym, którzy nie chcą wydawać pieniędzy na wciąż nowe nasiona, lecz pozyskiwać materiał do uprawy z rosnących już krzaków, polecamy zapoznanie się z informacjami tu zawartymi. Wskazówki, porady, a także wymiana opinii pomiędzy praktykami. A może sam masz coś do dodania i chcesz się swoją wiedzą podzielić z innymi? Nie krępuj się, na pewno wiele osób jest ciekawych wiedzy jaką dysponujesz.
  Tematów:
  51
  Postów:
  299
  Najnowsze: dlaczego klony zakwitły ? v3nom, 14.02.2018
  RSS
 3. Choroby, szkodniki i inne problemy z roślinami

  Każdy by sobie życzył aby jego planty rosły zdrowe, rozłożyste i zielone jak amerykańskie dolary, czasem się jednak zdarza, że niespodziewanie coś im zaczyna dolegać i potrzebujemy błyskawicznej pomocy we właściwym zdiagnozowaniu problemu. Niekiedy winnymi są jakieś insekty, szkodniki usiłujące pożreć w całości nasze krzaczki, czasem to głodne są same rośliny i rozpaczliwie wołają o odrobinę nawozu do przełknięcia. Jeszcze innym razem planty wyglądają mizernie, bo się akurat mocno przejadły i potrzebują odetchnąć. Ktoś kto się dotąd nie zetknął z wymienionymi problemami może mieć kłopot z prawidłową diagnozą, a tym bardziej z zaradzeniem powstałemu kłopotowi. Nie ma co jednak wykonywać nerwowych ruchów i zaraz wpadać w panikę. Ten dział jest po to żeby Ci pomagać, jeśli tylko coś jest według Ciebie nie tak z Twoją rośliną, wejdź tutaj, sprawdź jak inni sobie poradzili w podobnej sytuacji. Dopiero jeśli nie znajdziesz pomocnych informacji, załóż nowy wątek, opisz dokładnie problem, dodaj zdjęcia, na pewno nasza ekipa Ci pomoże.
  Tematów:
  1,526
  Postów:
  13,972
  RSS
 4. Nawozy i środki ochrony roślin

  Na rynku jest dostępnych tak wiele przeróżnych nawozów, że nawet growerom z wieloletnim doświadczeniem trudno jest się w tym wszystkim połapać, a co dopiero początkującemu? My zgromadziliśmy tu całą naszą i forumowiczów wiedzę o sposobach odżywiania roślin, o dawkowaniu poszczególnych nawozów, ich aplikacji, ale i sposobach zapobiegania przenawożeniu, czy też o ratowaniu roślin już po nim. nie wiesz jaki nawóz kupić? Kupiłeś, ale nie wiesz jak go dawkować? A może zastanawiasz się czy można ze sobą łączyć różne nawozy? Tu możesz poszukać odpowiedzi o to zapytać o to innych.
  Tematów:
  869
  Postów:
  4,898
  RSS
 5. Ziemia do marihuany

  Dobra, a najlepiej bardzo dobra ziemia to podstawa sukcesu, czyli udanej uprawy. Podwalina pod satysfakcjonujący plon, smak, moc i ilość uzyskanego plonu. Tu dowiesz się jak dobrać najwłaściwszą ziemię do uprawy wybranej przez Ciebie rośliny, gdzie ją kupić, jak przygotować i jak z nią obchodzić już podczas samej uprawy. Znajdziesz tu ciekawe informacje, dyskusje, porady. które na pewno przydadzą Ci się nie raz i nie dwa podczas całego cyklu życia posadzonej przez Ciebie rośliny.
  Tematów:
  319
  Postów:
  1,646
  RSS
 6. Podlewanie marihuany

  Jeśli nie jesteś do końca pewny jak podlewać konopie, jak często je podlewać, jaką ilością wody, jakie powinna mieć pH taka woda i czy lepiej z samego rana, czy może właśnie lepiej wieczorem dawać się napić Twoim roślinom, w tym miejscu znajdziesz wyczerpujące odpowiedzi. Przeczytaj to wszystko zanim utopisz swoją podopieczną, albo właśnie wysuszysz ją na przysłowiowe wióry.
  Tematów:
  113
  Postów:
  940
  Najnowsze: Ph wody Bakłażan288, 29.07.2018
  RSS
 7. Płeć konopi

  Zastanawiasz się czy aby na pewno Twoja roślina to rzeczywiście ONA? Niby ładna, niby zwiewna i zgrabna, ale jakby coś z nią nie tak? Masz wątpliwości co do właściwej oceny jej płci? Nie ma się czego wstydzić, niejeden amator kobiecych wdzięków miewał tego typu rozsterki zanim jego dziewczynka zaczęła na dobre kwitnąć. Ten dział umożliwia Ci zaczerpnięcie opinii innych użytkowników. Wystarczy, że zrobisz i wkleisz jedno lub więcej zdjęć, a nasi niezawodni forumowicze w mig udzielą Ci niezbędnej pomocy.
  Tematów:
  256
  Postów:
  2,656
  Najnowsze: Męska czy żeńska? Bakłażan288, 21.09.2018
  RSS
 8. Kiedy ścinać

  Gdy się człowiek śpieszy, to się diabeł cieszy, mówi stare polskie przysłowie, a przecież chodzi o to żebyśmy to my się śmiali i cieszyli. Zamiast więc słuchać podpowiedzi diabła, wstrzymaj się z przedwczesną ścinką, bo w rozwoju, dojrzewaniu konopi nawet jeden dzień czy dwa robi różnicę. Najlepiej więc zrób kilka zdjęć, zamieść je tutaj i zapytaj przyjaciół z forum: kiedy ścinać? Ile jeszcze do ścinki? Czy już czas na kosę? Rozwiejmy razem wszelkie wątpliwości.
  Tematów:
  485
  Postów:
  3,808
  RSS
 9. Suszenie/przechowywanie

  Uprawa dobiega końca, ścinka coraz bliżej, Twój growbox dosłownie pęka w szwach, a może nawet już po harveście, ścięte topy rozmiarów bochenków chleba radują wzrok, a Ty nadal nie masz 100% pewności w jakich warunkach, jak i gdzie tak wysuszyć swoje wspaniałe rośliny aby wydobyć z nich ich cudowny smak i ogromną moc? Śmiało wbijaj tutaj i bezwstydnie wyczytaj ile tylko będziesz w stanie informacji o najlepszych metodach suszenia marihuany, o tym ile suszyć marihuanę, gdzie suszyć, w jakiej temperaturze, wilgotności i czy w częściach, czy w całości.
  Tematów:
  210
  Postów:
  1,450
  RSS
 10. Zaawansowane techniki uprawy

  Kopalnia wiedzy dla tych, których fascynują nowe, innowacyjne metody uprawy konopi, pragną zgłębiać tajniki jej zaawansowanych technik, poznawać coraz to efektywniejsze metody hodowli konopi. Zainteresowani znajdą tu także całe mnóstwo ciekawostek z zakresu genetyki i szczepów od najlepszych, najbardziej renomowanych hodowców z naszego Kraju i z całego Świata.
  Tematów:
  169
  Postów:
  1,089
  Najnowsze: Ile roślin w boksie 40x40x120 LubięPaczać, 12.11.2018 at 21:36
  RSS
Sort By:
Title
Odpowiedzi Odsłon
Ostatnie Wiadomości ↓
 1. LastNinja
  Odpowiedzi:
  17
  Odsłon:
  123
 2. finesquality
  Odpowiedzi:
  2
  Odsłon:
  41
 3. ZjaranyRasta
  Odpowiedzi:
  3
  Odsłon:
  44
 4. Budyn96
  Odpowiedzi:
  3
  Odsłon:
  65
 5. Julian
  Odpowiedzi:
  10
  Odsłon:
  117
 6. Ra-Hoor-Khuit
  Odpowiedzi:
  12
  Odsłon:
  135
 7. Verllar
  Odpowiedzi:
  2
  Odsłon:
  67
 8. THCManiac
  Odpowiedzi:
  7
  Odsłon:
  106
 9. ProrokX485X
  Odpowiedzi:
  2
  Odsłon:
  68
 10. Rykicz
  Odpowiedzi:
  4
  Odsłon:
  111
 11. kosior840
  Odpowiedzi:
  5
  Odsłon:
  66
 12. Moonweed
  Odpowiedzi:
  6
  Odsłon:
  114
 13. Julian
  Odpowiedzi:
  3
  Odsłon:
  67
 14. ZxZXcver
  Odpowiedzi:
  2
  Odsłon:
  60
 15. latajacyHolender123
  Odpowiedzi:
  1
  Odsłon:
  89
 16. Ra-Hoor-Khuit
  Odpowiedzi:
  15
  Odsłon:
  302
 17. Budyyn9669
  Odpowiedzi:
  5
  Odsłon:
  68
 18. Julian
  Odpowiedzi:
  1
  Odsłon:
  36
 19. Hawaksik
  Odpowiedzi:
  1
  Odsłon:
  81
 20. dht11
  Odpowiedzi:
  5
  Odsłon:
  79
 21. Konrad1
  Odpowiedzi:
  1
  Odsłon:
  70
 22. Julian
  Odpowiedzi:
  0
  Odsłon:
  55
 23. TDW10
  Odpowiedzi:
  0
  Odsłon:
  95
 24. Konrad1
  Odpowiedzi:
  2
  Odsłon:
  80
 25. czarna magia prk
  Odpowiedzi:
  4
  Odsłon:
  91
 26. prosiaczek
  Odpowiedzi:
  8
  Odsłon:
  172
 27. Ozgggii
  Odpowiedzi:
  8
  Odsłon:
  144
 28. xp1337
  Odpowiedzi:
  7
  Odsłon:
  146
 29. przemoziomalboy
  Odpowiedzi:
  4
  Odsłon:
  144
 30. Zielonix
  Odpowiedzi:
  2
  Odsłon:
  94

Opcje Wyświetlania Wątków

Loading...

nasiona marihuany, nasiona konopi