Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. Post #1

Choć małolat, to Ci wskażę - dziary, sznyty, tatuaże... Wzory z liściem nie tylko w tle.

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Wzory z liściem... nie tylko w tle.

Wpadłem na pomysł stworzenia na tym naszym Forum miejsca, w którym zbierzemy najlepsze - swoje i nie tylko swoje - tatuaże,
    wzorki do wytatuowania związane z naszymi ukochanymi roślinkami. Co odważniejsi będą mogli się pochwalić tu swoimi dziarami,
    mnie odważni, lub takich tatuaży nieposiadający, wklejać znalezione w sieci, w prasie, czy wymyślone i zaprojektowane przez siebie.
    Może spośród tych tu umieszczanych ktoś wynajdzie coś dla siebie, wzorek, który postanowi sobie zafundować na skórze? Się okaże.
    Zachęcam wszystkich do zabawy, dzielenia się swoimi cudeńkami i wklejania znalezionych przez Was rarytasów godnych uwagi...

Al Bundy

Choć małolat, to Ci wskażę - dziary, sznyty, tatuaże... Wzory z liściem nie tylko w tle.

Teraz Wy!

...

Przeczytaj o tym więcej:

4 0

2. Post #2
    O czegoś takiego tutaj brakowało
    mam gdzieś na dysku parę ciekawych jak je znajdę to podeśle
    0 0

3. Post #3

4. Post #4
    Hehe 8 zdjęcie niszczy Choć małolat, to Ci wskażę - dziary, sznyty, tatuaże... Wzory z liściem nie tylko w tle. najlepszy Choć małolat, to Ci wskażę - dziary, sznyty, tatuaże... Wzory z liściem nie tylko w tle.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl