Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. Post #1

jaka jest optymalna wysokość growboxa

jako że w poniedziałek zabieram się za składanie "szafy" chciał bym zapytać jaka jest optymalna wysokość dla 2-3 automatów ewentualnie żeby od czasu do czasu coś nie automatycznego wsadzić bo nie chciał bym sobie potem w brodę pluć że mogłem jednak te 15 centów wyższy zrobić. planuje dać ok 60 centów wysokości

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Rob zawsze wiekszy jaka jest optymalna wysokość growboxa zawsze lampe mozesz obniżyć jaka jest optymalna wysokość growboxa
    POMOGŁEM?? POSTAW BLANTA !!!
    0 0

3. Post #3
    Myślę , że optymalną wysokością będzie około 1 - 1,5m jaka jest optymalna wysokość growboxa Chyba , że masz zamiar stosować jakiś trening i planujesz , żeby roślina jak najbardziej rosła wszerz a nie do góry jaka jest optymalna wysokość growboxa 60 centymetrów to trochę za mało , po co masz sobie potem tak jak powiedziałeś "pluć w brodę" , że roślinki się nie mieszczą ;) Po drugie jeśli zbudujesz wyższy box przyda ci się na "coś nie automatycznego" Peace
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl