Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. Post #1

Mój PC-Box

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam.
    Postanowiłem po raz pierwszy wyhodować swoje roślinki.
    Posiadam takie materiały jak:
    -Zarówka Philips x3 80w 1040 lumenów
    -Obudowa komputera,rozmiar klasycznej obudowy
    -Mylar Diamond 40m na 40m
    -Doniczki zrobię oczywiście sam(jakie one mają być?stawiacie na wysokość czy szerokość?,w PC-boxie chyba szerokość na moje rozumowanie Mój PC-Box )
    Nasiana jakie chcę kupić oczywiście nie są Ferminizowanie,ponieważ nie chcę tracić zbyt dużo pieniędzy a potem coś zrobić źle i w wpakować je w błoto)
    Wyhoduję w tym te nasionka ?Boxik zda egzamin ?Mój PC-Box
    Dokładnie te nasiona- Indoor - NASIONA MARIHUANY | Cannabis Sklep |LSD x White Russian ( 5 sztuk )
    Oczywiście LST pójdzie w ruch ;)posiadam Planton K,dokupić coś do tego jeszcze czy pozostać czy Planton?
    Z góry dziękuję za wasze opinie i rady ;)

Dodam iż nie oczekuję odpowiedzi typu "poczytaj tu tam,znajdziesz na forum,poczytaj poradniki dla początkujących" gdyż Ja je wszystkie czytałem O.o zajęło mi to ponad 4 dni czytania po nocach Mój PC-Box
    0 0

2. Post #2
    Akurat nasiona, które podałeś nie są feminizowane. Jeśli chcesz automaty femki, to patrz tutaj - AF Feminizowane NASIONA MARIHUANY | CANNABIS sklep
    Dałeś dwie żarówki, które dają wystarczająco lumenów, ale wydzielają więcej ciepła niż dwie czy jedna. No ale, wolna wola, jak masz dobre chłodzenie to nie mam nic do gadania. Jakie to są dokładnie żarówki?
    Na flo musisz kupić jeszcze Biohumusa (nie wiem jaki rodzaj ale na pewno organiczny) jeśli chcesz pozostać przy podstawowym składzie, a jeśli masz trochę kasy to poszukaj po growshopach nawozów Canna Terra lub Bloombastic (daję z nazwy, wiem tyle że są dobre, nic poza tym).
    0 0

3. Post #3
    Cztałes kolego ? Co to za żarówki ze 80w i 1040lm ? Zwykłe żarnikowe ?
    0 0

4. Post #4
    chodzi pewnie o żarówki energooszczędne odpowiadające 80w ... tak mi się wydaje... więc pewnie 16w
    słabo.
    Zdecydowanie lepiej kup 2 żarówki 32w (albo jedną 32 jedną 20). Wyjdzie taniej i lepiej
    0 0

5. Post #5
    Gość
    Witam.

1. Za słabe masz żarówki. Kup lepiej 2 swietlówki energooszczędne 32W philips tornado.

2. Spoko wystarczy na 1 roślinke.

3. Dobry wybór, najskuteczniejszy odbłyśnik jaki mozna spotkać.

4. Oczywiscie ze mozesz zrobić sam, ale prostokątne pamietaj o tym. Najlepiej 7 litrów donice prostokątna...wiec musisz pamietac o długośći i szerokośći. Mozesz tez kupic donice prostokątna 7 litrową, zmiesci ci się elegancko do pc boxa. I to jest największa jaka tam sie zmiesci.

5. Tak oczywiscie, nasiona to wybór indywidualny. Wybraleś NON AF, nie ma problemu, oczywiscie ze mozesz ją tam wrzucic. Nie feminizowane ? też nie ma problemu. Napewno będzie damka Mój PC-Box

6. LST to podstawa w niskich boxach, jak iż masz nieautomatyczna odmiane to LST + FIM będzie idealnie dobranym treningiem.

7. Keramzyt (idealnie trzyma wigloć, na doł donicy i góre), Planton K, Biohumus Extra Kwiaty Zielone (ten jest organiczny), dolomit.

8. Powodzenia nie bój się zadawać pytań pytaj śmiało. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Pozdro

Pozdro
    0 0

6. Post #6
    Cześć,to moje 2 konto ponieważ z tamtym coś się stało O.o Kupiłem x3 zarówki Philips Tornado 1400 lm,mam nadziję,że wystarczy,w boxie mam wiatrak 120mm który jest regulowany na roślinkę i na lampę,wymyśliłem by podłozyć szybkę pod lampy by się nie grzeały ;)oczywiście mogę kupić więcej tych tornado jesli trzeba ;) oczywiście zamierzam kupić pestkę jakiegoś automata ale nie LR #2 ;) co o tym myślicie ?
    0 0

7. Post #7
    Nie bierz automata. Bierz zwykłą odmianę. Biorąc auto stracisz na jakości palenia i nic nie zyskasz.
    0 0

8. Post #8
    To jaką polecacie ?Mój PC-Box do PCBoxa jak na początek?
    0 0

9. Post #9
    Jak on napisał ze ma 3x żarówki Philips Tornado Czyli maja okolo 6,5k Lumenow ; ).
    0 0

10. Post #10

11. Post #11

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl