Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. Post #1

Growbox (z czego można zrobić)

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam wszystkich forumowiczów Growbox (z czego można zrobić)
    Chem wam powiedzieć i pokazać z czego można zrobić naszego GrowBoxa Growbox (z czego można zrobić) Nooo to lecimy:

1. Możemy go zrobić z jakiejś starej szafki drewnianej(biurka,itp.), która jest nam nie potrzebna (Częste zastosowanie, jeżeli ktoś nie chce/lub nie ma pieniędzy na zakup gotowego)

2. Z jednostki centralnej komputera (PC), jest to fajne rozwiązanie ponieważ zajmuje mała powierzchnię jest dobrym zastosowaniem jeżeli ktoś w domu nie może ujawnić swojej chodowliGrowbox (z czego można zrobić) i zawsze można powiedzieć(ściemnić), że to zwykły komputerGrowbox (z czego można zrobić)

3. Z kartonu choć tego nie polecam, ponieważ może sie ZAJARAĆ (zapalić)od temperatury, jeżeli będziemy podlewać nasze "maleństwo" karton szybko zrobi się wilgotny a to grozi złożeniem sie kartonu!!!!

4. Możemy kupić gotowgo Growboxa ale jest to dosyć drogie cena minimalna takiego boxa to OD: ~300zł do 2000zł+. (nie licząc nieraz wyposażenia)

5. Na 5-tym i ostatnim punkcie chciałbym skupić sie najbardziej Growbox (z czego można zrobić)DGrowbox (z czego można zrobić)
    Bardzo fajny i tani zamiennik gotowego Growbox'a jest to tak zwana fachowo SZAFA SKŁADANA kosztuje ona w granicach 70zł+ Growbox (z czego można zrobić)
    Fakt że trzeba wyłożyć ją jakimś materiałem ale to najmniejszy problem :p
    Cena jaka wyniesie obicie tego Boxa to max 45zł(FOLIĄ DIAMOND lub innym zamiennikiem). Growbox (z czego można zrobić)

Pozdrawiam Jaqub13Growbox (z czego można zrobić)

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Rozwiazania znane i lubiane Growbox (z czego można zrobić) Bardzo fajny pomysł z tą składaną szafą Growbox (z czego można zrobić) Ja obecnie stosuje kartonik Growbox (z czego można zrobić)
    0 0

3. Post #3
    Ja obecnie posiadam box-a z kartonu , ale zaintrygował mnie pomysł z wykorzystaniem jednostki centralnej komputera i w tym miejscu pozwolę sobie zadać pytanie ;)
    Jaka odmiana będzie w sam raz do tego rodzaju box-a ?
    Uwaga!
    Post który za chwilę możesz przeczytać prawdopodobnie został napisany pod wpływem jednej z niżej wymienionych substancji.
    Natura:
    Salvia Divinorum, Gałka muszkatołowa, Powój Hawajski, Amanita muscaria, THC, Łysiczka lancetowata
    Chemia:
    4ACO-DMT, 4HO-MET, Mefedron, Metedron, 2C-P, 2C-E, 25C nBOMe, 25D nBOMe, XTC, Amfetamina, Kokaina, 6-APB, AMT,
    Apteka:
    DXM, Benzydamina, Clonazepam, Kodeina, Tetrazepam
    Cannaboidy:
    AM2201, JWH-307,
    0 0

4. Post #4
    niska odmiana to white dwarf, low snow, lowridery
    0 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez Clonazepam Zobacz posta
    Jaka odmiana będzie w sam raz do tego rodzaju box-a ?
    Głupie pytanie. Na wysokość każdej odmiany wpływa wiele czynników którymi można manipulować. Każda odmiana będzie w sam raz.
    0 0

6. Post #6
    Bardzo dobry pomysł z tą "szafą składaną", o wiele bardziej sie oplaca Growbox (z czego można zrobić)
    Chcesz zarobić na nasiona? zarejestruj sie i zarabiaj
    http://browse4cash.com/
    lub
    http://pl.20dollars2surf.com
    0 0

7. Post #7
    Obecnie stosuje to z komputerem ale dzieki wielki z ta szafka ;*
    0 0

8. Post #8
    Ja mam z szafki. Tylko że się dziwnie otwiera bo była to szafka pozioma, a teraz stoi pionowo.
    0 0

9. Post #9
    pungy pytanie nie glupie, głupia była twoja odpowiedz bo nic nie wniosła do tematu i nie odpowiedziała na pytanie bo informacja ze wzrost zalerzy od wielu czynników to żadna informacja.

Clonazepam. o wielkości, wyglądzie czy kierunku wzrostu decydujesz ty sam odwiedz dział trening i poczytaj

pozdro kod Growbox (z czego można zrobić)
    -W jakiś sposób Ci pomogłem ?
    -Daj reputacje.

"...ale czy marihuane robi sie z konopi ?..."
    0 0

10. Post #10
    Dzięki za niezbędne info ; )

Nie od wczoraj wiadomo , że Clonazepam i Kodeina się dogadują ;)
    Uwaga!
    Post który za chwilę możesz przeczytać prawdopodobnie został napisany pod wpływem jednej z niżej wymienionych substancji.
    Natura:
    Salvia Divinorum, Gałka muszkatołowa, Powój Hawajski, Amanita muscaria, THC, Łysiczka lancetowata
    Chemia:
    4ACO-DMT, 4HO-MET, Mefedron, Metedron, 2C-P, 2C-E, 25C nBOMe, 25D nBOMe, XTC, Amfetamina, Kokaina, 6-APB, AMT,
    Apteka:
    DXM, Benzydamina, Clonazepam, Kodeina, Tetrazepam
    Cannaboidy:
    AM2201, JWH-307,
    0 0

11. Post #11
    Razem smakuje lepiej Growbox (z czego można zrobić)
    -W jakiś sposób Ci pomogłem ?
    -Daj reputacje.

"...ale czy marihuane robi sie z konopi ?..."
    0 0

12. Post #12
    No to pod 5. punktem takie nawet fajne. Z kartonu nie ma co, miałem tydzień i się poskładał ... PCBox moim zdaniem najlepszy, zero przypału Growbox (z czego można zrobić)
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl