Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. Post #1

Szałwia wieszcza

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam po spaleniu kilku odmianek ziółka naszła mnie ochota na coś mocniejszego i postanowiłem spróbować przygody z szałwią wieszczą.Czytałem trochę na ten temat ale żaden z tematów nie dostarczył mi szczegółowych informacji.Zwracam się z prośbą o ludzi którzy znają się na rzeczy i doradzą mi.Pytania na jakie chciałbym znać odpowiedzi brzmią

Co wybrać na początek (szusz) z liści czy jakiś ekstrakt
    jak to palić i w jakich proporcjach na sam początek ??

Dodam że nigdy jeszcze tego nie próbowałem a z tematów dowiedziałem się że można niezłą fazę złapać więc proszę o to by ktoś mi to szczegółowo wytłumaczył

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2

3. Post #3
    lepiej nie testuj z tym bo możesz mieć "niekontrolowane loty"
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

4. Post #4
    Po pierwsze szałwia nie jest po to żeby się naćpać, bo widzę że o to Ci chodzi. Psychodeliki nie są do zabawy, tym bardziej dla ludzi takich jak Ty czyli nie mających o tym pojęcia a już decydujących że chcą spróbować bo podobno jest fajna 'faza'. Poza tym jak chcesz odnaleźć się w świecie psychodeli skoro nie umiesz nawet się połapać w googlach... hehe

Poczytaj więcej i zastanów się jeszcze kilka razy nad tym Szałwia wieszcza
    Wszystko co tu opisuje ma miejsce w kraju gdzie jest to całkowicie legalne.
    Pomagam również i odpisuje tylko osobom spoza granic PL.

Omerta
    0 0

5. Post #5
    Kolega Enteogenny ma niewątpliwie sporo racji !
    Psychodeliki często rozczarowywują a to dla tego że sięgają po nie ludzie niedojrzali emocjonalnie co daje badtripy i inne nieprzewidziane jazdy ...
    Proponuję kolego zacznij od LSD lub grzybków ( łysiczki ) akurat zaczyna się sezon na grzybki zobacz co to są psychodeliki i czy pasuje ci taka faza Szałwia wieszcza
    0 0

6. Post #6
    dzięki za odpowiedzi
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl