Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. Post #1

Growlog nie od początku Salvia Divinorum 2017/2018

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Rozpoczynam tu na forum pierwszy growlog tej roślinki i wgl.

Sadzonkę (klon)mam od 2017 roku od kolegi z forum konopnego.

Wygląda to tak na dziś dzień :
    EDIT : nie wiem co z tymi zdjęciami , próbowałem wkleić poprawnie , w każdym razie KLIKAĆ na LINKI !

Wszystkie szczepki narazie zarezerwowane ;)

Przeczytaj o tym więcej:

2 0

2. Post #2
    co to ...k...jest ;O
    trup... zacznij od poczatku
    0 0

3. Post #3
    Raczej nieźle prosperująca roślinka , a tak się znasz właśnie na Salvii Divinorum - to jest początek.Było gorzej... jeden kikut.
    0 0

4. Post #4
    mozliwe ze sie nie znam Growlog nie od początku Salvia Divinorum 2017/2018 nie chcialem cie urazic Growlog nie od początku Salvia Divinorum 2017/2018 dla mnie słabo wyglada...
    0 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez Racuch Zobacz posta
    mozliwe ze sie nie znam Growlog nie od początku Salvia Divinorum 2017/2018 nie chcialem cie urazic Growlog nie od początku Salvia Divinorum 2017/2018 dla mnie słabo wyglada...
    Nie szkodzi , nie uraziłeś.

Szałwia najczęscie wygląda jak trup , a potem pokazuje swoje piękne błyszczace klepiące liście ;)
    0 0

6. Post #6
    https://forum.nasionakonopi.pl/galeri...210_124709.jpg

Schnie główna łodyga , trzeba będzie jednego klona zrobić żeby przedłużyć roślinę matkę.

5 odrostów jest , więc będzie 5 klonów.
    1 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez Ganjamatyk Zobacz posta
    Nie szkodzi , nie uraziłeś.

Szałwia najczęscie wygląda jak trup , a potem pokazuje swoje piękne błyszczace klepiące liście ;)
    to jest taki sam trip jak po tej normalnej szałwi że cię wykrzywia we wszystkie strony świata? zarzucałeś to kiedyś?
    0 0

8. Post #8
    gdzie moge zdobyć takie cudo ?
    0 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez Gandalf. Zobacz posta
    to jest taki sam trip jak po tej normalnej szałwi że cię wykrzywia we wszystkie strony świata? zarzucałeś to kiedyś?
    Szałwia Divinorum czyli szałwia czarownika ;)
    Zarzucałem... To jest najsilniejszy psychodelik na ziemi , więc trip pogioł mocno.

tapczan
    Mam sadzonkę i robię zaraz klony bo mi łodyga główna zdycha , tylko Duch szałwii nie chcę żebym nią handlował ...
    Dała mi dziś piękne wizje w nocy , latałem po jakiś astralach i było miodzio.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl