Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21
  1. Post #1

Skad wziąć szałwie ?

tak jak w temacie,widzialem na magicznychmuchomorach jednak gdy zobaczylem regulamin odechcialo mi sie zamawiać Skad wziąć szałwie ?

wiec pytam skad wziasc sadzonek/ekstrat

Jeszcze nigdy nie palilem wiec chcialem sprobowac

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Przyłączam się do pytania - jestem bardzo ciekaw Skad wziąć szałwie ? Ale pewnie wiele tego w necie można wygrzebać jeśli wie się gdzie szukać :P
    0 0

3. Post #3
    Ale gdzie dokładnie ? Bardzo cięzko dostać ta rośline,nawet nasiona są nielegalne ;/
    0 0

4. Post #4

5. Post #5
    Dokładnie,NIE POLECAM ZAMAWIANIA Z TEJ STRONY PRZYPAŁ JAK NIC .
    0 0

6. Post #6
    Salvia divinorum - Magiczny sklep Naguala jak widać susz jest bardzo tani. Od razu mówię że nie wiem jak to się ma do naszego prawa i jak to naprawdę wygląda ale zawsze można zakupić gdzieś za granicą albo niech ktoś wam kupi i wyśle sionka to będzie mniej przypałowo niż z jakiegoś sklepu.
    0 0

7. Post #7
    Jeśli chodzi o szałwię to jest ona zdelegalizowana tak samo jak nasionka których nie dostaniecie w polskich sklepach, najlepszym rozwiązaniem jest skombinowanie sobie szczepka szałwii POZDRAWIAM
    JOTPE
    0 0

8. Post #8
    Na mocy nowelizacji z dnia 20 marca 2009 r. ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie roślin żywych, suszu, nasion, wyciągów oraz ekstraktów z szałwii wieszczej jest od 8 maja 2009 roku nielegalne w Polsce
    Szałwia wieszcza
    0 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez LastNinja Zobacz posta
    Salvia divinorum - Magiczny sklep Naguala jak widać susz jest bardzo tani. Od razu mówię że nie wiem jak to się ma do naszego prawa i jak to naprawdę wygląda ale zawsze można zakupić gdzieś za granicą albo niech ktoś wam kupi i wyśle sionka to będzie mniej przypałowo niż z jakiegoś sklepu.
    Człowieku tak stona od 2009 roku nie działa ... Pisałem na emaile,ale nie odpisywali .

--- Dodano ---

Hmmm ,a wiec skad to załatwić ? Dużo szkałem w necie,pytaliśmy znajomych nikt nie ma ... Skad wziąć szałwie ?
    0 0

10. Post #10
    wziąć* !!!

tez to zauwazylem, błąd poprawiony Skad wziąć szałwie ? / Benio
    0 0

11. Post #11
    Silk Road
    Oddam się pod Boga osąd, ciekawe czy łamię prawo,
    bo skoro to niebo to na bank tam dużo palą.
    0 0

12. Post #12
    Nie piszcie mi tu głupot Skad wziąć szałwie ? Jak ktoś wie skad ogarnac szałwie to niech pisze ,a nie -,-
    0 0

13. Post #13
    nie polecam palenia tego, ryje beret i ciezko ogarnac faze
    0 0

14. Post #14
    Ja w temacie zadałem inne pytanie ... Boże co za ludzie Skad wziąć szałwie ? Pytanie zadam jeszcze raz tym razem DUŻYMI LITERAMI CZY WIECIE SKAD OGARNAC SZAŁWIE BEZ PRZYPAŁU ? Skad wziąć szałwie ?
    0 0

15. Post #15
    Ludzie, chłopak wam normalne pytanie zadaje a wy go straszycie prawem i dajecie linki do nie działających 5 lat sklepów.

Salvia divinorum - Order Salvia extract and cuttings - Azarius
    Tylko stąd na chwilę obecną. Możesz zamówić szczepkę, a przy okazji trochę suszu.
    0 0

16. Post #16
    Spoko,dzieki stary Skad wziąć szałwie ? Tylko ciekawe jak jest z wysyłkami i zapłatą,bo pewnie pobranie raczej niemożliwe ;c Zamawiałeś ?
    0 0

17. Post #17
    Salvi nie, co innego z tego sklepu zamawiałem, nie pamiętam co.
    Płacisz przelewem, jak zagadasz to na poste restante ci wyślą.
    0 0

18. Post #18
    Silk Road hehehe, dobre
    0 0

19. Post #19
    ta strona juz nie działa Skad wziąć szałwie ? i nie wiem czy wgl działała
    JOTPE
    0 0

20. Post #20
    Tam Polska waluta nie można płacić,nie ogarniam takich stron Skad wziąć szałwie ? . Niech ktoś mi zamówi,a ja mu zapłace xd Dam 50zł napiwku +ewentualna wysyłka do mnie . piona

--- Dodano ---

Pewnie nikt mi nie zamówii,ale jesliby ktoś był chetny podam tel na priv i sie dogadamy jestem w stanie dać wiecej napiwku Skad wziąć szałwie ?
    0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl