Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 381
  1. Post #41
    A czytać nie umiesz? Przecież opinie są pozytywne...
    0 0

2. Post #42
    trzeba byc dobrze poinformowany w tych czasachF2SEEDS.FR.PL - Najtańszy sklep z nasionami Cannabis|Konopi|Marihuany
    0 0

3. Post #43
    Sklep jest wart uwagi. Polecam go kolekcjonerom nasion MJ !!
    PAMIĘTAJ !
    PRZEZ TELEFON W TYM KRAJU ZAMAWIAJ TYLKO PIZZE !!!
    0 0

4. Post #44
    za jaka kwote trzeba dokonać zamowienia zeby placic przy odbiorze bo narazie to tylko pokazuje mi dostepne platnosci przelew bankowy ^^
    0 0

5. Post #45
    Nie ma limitów, wysyłamy za pobraniem nawet 1 sztukę.
    Dzisiaj doszło dużo uzupełnień top odmian, za kilka dni będą out od female seeds. Od przyszłego tygodnia zaczną pojawiać się out od Oriona.
    Nasiona Marihuany - www.f2seeds.fr.pl
    0 0

6. Post #46
    zamawialem ostatnio u f2seeds , super wszysko gratis adekwatny do zakupu nasion jak najbardziej mogę polecić F2SEEDS.FR.PL - Najtańszy sklep z nasionami Cannabis|Konopi|Marihuany wysyłka ekspresowa ! a co do kiełkowania wykiełkowało 100% !
    0 0

7. Post #47
    zamawiałem w tym sklepie 5 nasionek w poniedziałek zamówiłem a w sirode miałem kontakt bardzo dobry ładne gratisy daja takze na pewno bede robił zakupy w tym sklepie polecam F2SEEDS.FR.PL - Najtańszy sklep z nasionami Cannabis|Konopi|Marihuany
    0 0

8. Post #48
    Gość
    na stronie glownej f2 jest info "juz w weekend rozdajemy nasiona za darmo" wie ktos o co kaman moze wlaciciel powie cos wiecej?... Pozdro ;)
    0 0

9. Post #49
    tutaj chodzi o konkurs zdjecie swojego krzaka + karteczka f2seeds.fr.pl mój ulubiony sklep (+ nick na kartce) najlepsze fotki zostana nagrodzone f2seeds.fr.pl o wygranej powiadomi cię na pw
    Cytat Zamieszczone przez GekonGAD Zobacz posta
    na stronie glownej f2 jest info "juz w weekend rozdajemy nasiona za darmo" wie ktos o co kaman moze wlaciciel powie cos wiecej?... Pozdro ;)
    0 0

10. Post #50
    Na dniach zejdą do Nas duże uzupełnienia nasion. Dojdą również nowości z Sweet Seeds. Jednocześnie informujemy, że dzisiaj zostały
    rozesłane ostatnie listy z nagrodami pod adresy które już dostaliśmy. Zostało kilka ostatnich osób proszę nie ociągać się F2SEEDS.FR.PL - Najtańszy sklep z nasionami Cannabis|Konopi|Marihuany.
    0 0

11. Post #51
    wiem że już pytałem was ale dacie radę ściągnąć automaty z barneys farm? wziąłbym na pewno po kilka paczek i femki na outa . Na razie nie ma parcia za oknem leży mi metr śniegu F2SEEDS.FR.PL - Najtańszy sklep z nasionami Cannabis|Konopi|Marihuany
    ale w końcu przyjdzie to cholerne lato
    0 0

12. Post #52
    Dzisiaj sklep może przerywać działanie - trwają prace modernizacyjne i zaczynamy przenosiny na nowy silnik sklepowy F2SEEDS.FR.PL - Najtańszy sklep z nasionami Cannabis|Konopi|Marihuany.

Pozdrawiamy.

ps - tak za kilka dni się do nas odezwij będą automaty fem z barneys
    0 0

13. Post #53
    Jak długo potrwaja modernizacje? Czy wywoła to jakies opóźnienia?

pzdr
    0 0

14. Post #54
    Bezpieczna dyskretna przesyłka , dobry kontakt i dbałość o klienta - Sklep wart polecenia F2SEEDS.FR.PL - Najtańszy sklep z nasionami Cannabis|Konopi|Marihuany
    Nie ma żadnych ograniczeń, ograniczenia są tylko w Twoim umyśle .
    Wszystko we wszechświecie jest dostępne i możliwe.
    Masz wolność w tworzeniu takiego życia, jakiego chcesz.

Kala / Huna
    0 0

15. Post #55
    potwierdzam, pestki szybko i dyskretnie.
    0 0

16. Post #56
    I ja również polecam, wszystko dotarło w całości i dobrze zapakowaneF2SEEDS.FR.PL - Najtańszy sklep z nasionami Cannabis|Konopi|Marihuany
    0 0

17. Post #57
    i ja polecam konkret i fajne gratisy F2SEEDS.FR.PL - Najtańszy sklep z nasionami Cannabis|Konopi|Marihuany
    0 0

18. Post #58
    Dzisiaj od godziny 21.00 do 5.00 rano będą trwać prace modernizacyjne sklepu.
    Możliwe będą przerwy w jego wyświetlaniu. Za utrudnienia przepraszamy.

Od nowego tygodnia, pojawią się uzupełniania ofert. Pozdrawiam - f2seeds
    0 0

19. Post #59
    f2 seeds chciałem ci podziękować za super sionka F2SEEDS.FR.PL - Najtańszy sklep z nasionami Cannabis|Konopi|Marihuany kozak sklep jesteście zawsze będę polecał i u was kupował F2SEEDS.FR.PL - Najtańszy sklep z nasionami Cannabis|Konopi|Marihuany
    0 0

20. Post #60
    Zamówiłem sporo nasionek za cenę blisko 500zł , a dostałem w gratisie 3 jack herery , tyle co inni dostają przy zakupie za dużo mniej , w dodatku na fakturze jest napisane , że w gratisie dostałem 4 jack herery , a jednak były tylko 3. Zamówiłem do paczkomatu w środę , a w poniedziałek były u mnie. Narazie 3 wypuściły korzeń z 9 , zobaczymy jak będzie z pozostałymi , jestem dobrej myśli.
    0 0

Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl