Strona 1 z 29 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 568
  1. Post #1

THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!

Witam Wszystkich Forumowiczów.

Czas wreszcie założyć wątek naszego sklepu z nasionami marihuany WWW.THC-THC.COM na tym forum.

Tak że wszystkich Zapraszam do zakupów w naszym sklepie. Możecie liczyć na nas pod każdym względem. Wszystkie kupione u nas nasiona są objęte pełną Gwarancją, muszą się dobrze kolekcjonować THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie i Zapraszam na WWW.THC-THC.COM

Przeczytaj o tym więcej:

Nasiona Marihuany na GWARANCJI! THC-THC.COM
    Kupując u Nas Nasiona Konopi Możesz być Pewny w 100% Udanych Zakupów.
    Kupujesz Nasiona Marihuany w Profesjonalnej Firmie Która Działa na Rynku od 2005 Roku i Tym Samym Jesteśmy Najstarszym Sklepem Tego Typu w Polsce.
    Newsy i Artykuły THC / Blog THC / THC TV
    0 0

2. Post #2
    Cytat Zamieszczone przez thc-thc Zobacz posta
    THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihunay [...]
    Oj nie ładnie tak kłamać THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!

Poza tym małym kłamstewkiem, to wszystko ok. Zamawiałem kilka razy i wszystko było jak być powinno THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    Wszystko co tu opisuje ma miejsce w kraju gdzie jest to całkowicie legalne.
    Pomagam również i odpisuje tylko osobom spoza granic PL.

Omerta
    0 0

3. Post #3
    Szczerze mówiąc najlepszy sklep w sieci , napewno kazdy uzna go ze jest w polskiej czołówce zaopatruje sie tam uz 5 rok i jak narazie nie mam najmniejszych zastrzeżeń ! wysyłka 24h kontakt mail natychmiastwowy i mozna sie swietnie dogadać z włascicielem , polecam kazdemu kto chce bez przypału ;)
    0 0

4. Post #4
    Najstarszy Sklep z Nasionami Marihunay w polsce to bym się zgodził THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona! w sumie to ja nie pamiętam żeby jakiś inny sklep był jak sprzedawałeś rudealisy f2 to były czasy THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    a może ci Enteo chodzi że pierwszy legalny zarejestrowany sklep? bo z tego co ja pamiętam to był pierwszy.
    0 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez Enteogenny Zobacz posta
    Oj nie ładnie tak kłamać THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!

Poza tym małym kłamstewkiem, to wszystko ok. Zamawiałem kilka razy i wszystko było jak być powinno THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!

Dlaczego twierdzisz że kłamię, mogę ci to udowodnić w prosty sposób. Projekt THC-THC powstał dawno dawno temu na darmowych domenach.
    Dwie z tych domen wciąż mają przekierowanie
    http://www.thc-thc.yoyo.pl
    http://www.thc-thc.prv.pl

A początki sięgają jeszcze dawniejszych lat około 2004 kiedy to korzystałem z za.pl jak dobrze pamiętam.

Wprawdzie pierwszym sklepem był narkus.pl ale oni sprzedawali konopie włókniste więc się raczej nie liczą. W polsce prawdziwe nasiona marihuany zaczęły sprzedawać prawie w równym czasie dwa sklepy my i jeszcze jeden o którym nie będę pisał ale starsze pokolenie na pewno wie o który sklep chodzi.

Taka mała lekcja Historii.
    Kupujesz Nasiona Marihuany w Profesjonalnej Firmie Która Działa na Rynku od 2005 Roku i Tym Samym Jesteśmy Najstarszym Sklepem Tego Typu w Polsce.
    1 0

6. Post #6
    Myślałem że najstarszym działającym, sklepem z sionami jest fr.pl, pamiętam go nawet zanim usłyszałem o thc-thc.com. A tych wcześniejszych domen niestety nie znałem. Lata 04, to nie mój czas dlatego tym bardziej nie mogłem znać wcześniejszej historii.

Sory że namotałem. Zwracam honor Pozdro THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    Wszystko co tu opisuje ma miejsce w kraju gdzie jest to całkowicie legalne.
    Pomagam również i odpisuje tylko osobom spoza granic PL.

Omerta
    0 0

7. Post #7
    Wspomniany przez ciebie sklep pierwszy wystartował z nasionami f1, my z nasionami f2 które długo żeśmy sprzedawali aż dopiero w 2008 przenieśliśmy się na domenę http://www.thc-thc.com i zaczęliśmy sprzedawać nasiona f1 aż w pewnym momencie w naszej ofercie zostały tylko nasiona f1 a pestki f2 odeszły w zapomnienie. Dodam jeszcze że teraz jest już era nie tyle co nasion f1 które są standardem ale standardem jest też to że wszystkie niemal że nasion są już tylko w wersji feminizowanej a regularne odchodzą w zapomnienie.

pozdrawiam
    THC-THC
    0 0

8. Post #8
    Sklep który mogę polecić i który znam od początku swojego działania. Kupuję tylko u thc-thc bo zawsze, wszystko się zgadza i jest tak jak ten facet pisze!! Bez żadnych przekrętów wszystko super. W tym roku też będę zamawiał u thc-thc!!!
    0 0

9. Post #9
    Ja natomiast zamawialem 40 lub 60 pestek w 2004 lub 2005 roku ale to dawne czasy. Pod koniec grudnia 2012 zamowilem 7 think different i 7 ak passion wydalem pare zlotych wiec dostalem nasionka ak 47 sztuk 4 w gratisie i nie chcialbym robic antyreklamy ale w sumie 3 pestki h..j strzelil jedna byla rozwalona jak wyjolem z opakowania brakowalo cwiartki nasiona a dwa pozostale nie wyszly z ziemi niemam pojecia czemu bo sprzet profeska a i wiedze mam ale tak sie zdarza reszta wyszla super nawet juz kosztowalem pozdrawiam wszystkich i sklep Thc-Thc.com
    0 0

10. Post #10
    W takich sytuacjach składa się reklamację.

Z tego co zrozumiałem miałeś łącznie 18 nasion, z tego 1 była uszkodzona a 2 nie wzeszły czyli 15 szt było ok. Moim zdaniem nie ma tragedii ale i to reklamację byśmy przyjęli.
    0 0

11. Post #11
    Dzieki ale nie mialem czasu sie zajmowac reklamacja i stwierdzilem ze nie warto.W sumie niema tragedii reszta nadrobila straty hehe pozdrawiam.
    0 0

12. Post #12
    Krótko i na temat zajebisty sklep to jest właśnie porządna firma która dba o klienta. Zawsze wszystko jak należy zajebiste podejście do klienta super gratis i same ceny są przystępne.

Tylko THC-THC rolnicy!
    0 0

13. Post #13
    Też chyba wypada polecić ten seedbank THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona! kupowałem 2 lata temu.W moim przypadku kiełkowność 100%,gratisów nie otrzymałem-ale nie mam żalu bo zamówienie było mizerne THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona! Zaskoczyła mnie jednak inna sprawa.Z 6 kupionych ziaren posiałem 5,sam nie wiem czemu THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona! jedna pestka została mi aż do kolejnego outdoor-owego sezonu,nie chcąc jej marnować postanowiłem zasadzić-nie miałem nadziei że coś będzie(przecież pestka leżała rok w roboczej szafce).Ależ się zdziwiłem gdy wykiełkowała THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona! niestety zaniedbałem i szlag trafił-skupiłem się na już dosyć dużych krzakach na innym spocie.Niestety z poprzednio posadzonych ziaren przez moje błędy doszedł tylko jeden krzak,który był miniaturką przez jak sądzę również moje błędy THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona! pierwsze sadzenie więc rozumiecie.Ale biorąc pod uwagę metodę przeze mnie stosowaną-ziarno od razu w miejscu docelowym-kiełkowały wszystkie.Więc chyba jest to oznaką mocnych i pewnych ziaren-jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    0 0

14. Post #14
    Też polecam , mam 3 z rodziny 'kałasznikowa" i jestem super zadowolony, nawet jak będę miał męskie krzaki to i tak będę ciągnął na pyłek i na własne mieszanki z kałachem THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    0 0

15. Post #15

Braki

Gowno prawda mi tez 3 nasiona nie wykielkowaly i reklamacji nie przyjeliscie !!!
    0 0

16. Post #16
    Ja też polecam ten sklep, wszystko zajebiście gra jak na dzień dzisiejszy.
    Pięć!!
    0 0

17. Post #17

Lol

CIEKAWE ILE WAM PLACI TEN NIBY NAJSTARSZY SKLEP ZE TAKIE DOBRE OPINIE PISZECIE
    DLA MNIE THC-THC.PL JEST NIEUDACZNIKIEM I REKLAMACJI NIE PRZYJMUJA NIE DAJCIE SIE ZWIESC

Pozdro dla prawdziwych kolekcjonerow !!!
    0 0

18. Post #18
    Zajebisty sklep!!! Wszystko jak być powinno , na 2 dzień po zamówieniu już miałem nasionka Polecam. Moja fotorelacja https://forum.nasionakonopi.pl/314,fo...0-0874-m2.html
    0 0

19. Post #19

Wybrakowane nasiona

Niezle sa przygotowani oszusci co chwile po moim wpisie sie pojawia wpis promujacy strone a prawda jest inna
    0 0

20. Post #20
    mirku, to ze Ci nie wykielkowaly to nie wina sklepu. mi zawsze kiełkują pestki z thc thc ( gdzie bym nie zamawial to i tak nie mam problemu z kielkowaniem ).
    1 1

Strona 1 z 29 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl