Strona 3 z 32 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 633
  1. Post #41
    Cytat Zamieszczone przez kordian665544 Zobacz posta
    Mam pytanie odnosnie wyglądu paczki ktora dostaje do domu. Znaczy czy sa jakies naklejki z thc czy cos takiego??
    Paczka jest całkowicie anonimowa, nie ma na niej napisów zdradzających zawartość czy też napisu thc-thc.
    Anonimowość w tej branży to podstawa.

pozdrawiam
    http://WWW.THC-THC.COM
    Nasiona Marihuany na GWARANCJI! THC-THC.COM
    Kupując u Nas Nasiona Konopi Możesz być Pewny w 100% Udanych Zakupów.
    Kupujesz Nasiona Marihuany w Profesjonalnej Firmie Która Działa na Rynku od 2005 Roku i Tym Samym Jesteśmy Najstarszym Sklepem Tego Typu w Polsce.
    Newsy i Artykuły THC / Blog THC / THC TV
    0 0

2. Post #42
    Witam chciałbym pozytywną opinią nagrodzić ten sklep , bardzo miła obsługa,wyrozumiałość i szybki kontakt.

Edytuje jeszcze post jak dostane paczke.
    0 0

3. Post #43
    Fajne by było gdyby było wiecej nie krzyżowanych odmian czystych sativ i indic xd
    0 0

4. Post #44
    W cenniku pdf
    http://www.thc-thc.com/Nasiona_Marih...ik_THC-THC.pdf
    mamy odmiany oznaczone
    Przewaga Indica
    Przewaga Sativa
    50% Indica i 50% Sativa
    100% Indica
    100% Sativa

W tej chwili na rynku praktycznie wszystkie odmiany to mixy Indica-Sativa bardziej ze starych odmian można znaleźć czyste.

pozdrawiam
    Sklep WWW.THC-THC.COM - Nasiona Marihuany
    Kupujesz Nasiona Marihuany w Profesjonalnej Firmie Która Działa na Rynku od 2005 Roku i Tym Samym Jesteśmy Najstarszym Sklepem Tego Typu w Polsce.
    0 0

5. Post #45
    No to czekam THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    0 0

6. Post #46
    SeedBank Na prawdę Godny polecenia .. Kocham go i mógł bym w nim kupować nawet po śmierci .
    Nasiona pierwszej jakości ..
    Można u nich reklamować uszkodzone nasiona ..
    Po prostu co tu gadać .. Shop o największym znanym mi stażu istnienia THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!

POLECAM DPS
    0 0

7. Post #47
    Ja tez polecam kupuje u nich wszystko anonimowo jest duzo odmian ,przesylka za pobraniem szla mi 2 dni bylem bardzo zadowolony tanio szybko bez problemow a roslinki ida w gore pozdrawiam.
    0 0

8. Post #48
    Również mogę polecić - zamawiałem z kumplem i wszystko pięknie ładnie bez przypału THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona! Dodatkowo podoba mi się to że robią konkursy THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    Nie zmienię tego seedbanku.
    0 0

9. Post #49
    Ładnie wszystko. Zamówiłem pobraniową, na drugi dzień już była, ładnie wszystkie kiełkują. ;)

Tylko jeden Big bad john fem nie chce mi wykiełkować, no ale cóż..
    0 0

10. Post #50
    Zamówienie bardzo szybko zrealizowane, polecam seedbank! THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    0 0

11. Post #51
    ok Paczka przyszła do mnie w 24h od wysłania . dziękuje i polecam THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    0 0

12. Post #52
    Ja również polecam ten sklep ;) Szybko i dyskretnie ;)
    0 0

13. Post #53
    Polecam ten sklep kupuje z niego nasiona i wszystkie kiełkują THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    0 0

14. Post #54
    Bardzo pozadny sklep polecam 3 z 3 idą w gore jedna normalnie szaleje THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    0 0

15. Post #55
    też polecam ten seedbank wszystko ładnie kiełkuje THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    0 0

16. Post #56
    Witam. Jeśli ktoś się zastanawia nad tym sklepem to dam przykład siebie jako kompletnego ''żółtodzioba" i początkującego , który zamówił w tym sklepie dwa nasionka i wszystko pięknie ,elegancko i sprawnie zostało załatwione i przesłane. Nie wiem jak pozostałe sklepy,bo po prostu nie próbowałem tam jeszcze niczego zamawiać ,ale jeśli chodzi o THC-THC to polecam THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    0 0

17. Post #57
    sklep jest godny polecenia, szybka wysyłka dobre nasiona, nigdy sie nie zawiodłem na tym sklepie. POLECAM THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    0 0

18. Post #58
    Sklep polecam, szybka wysyłka, znakomity kontakt i wszystkie nasionka wykiełkowały
    0 0

19. Post #59
    MEGA PROMOCJA!!!

PROMOCJA od 16 sierpnia do 12 września PODWÓJNY GRATIS!!!

THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!

Zapraszamy
    Nasiona Marihuany THC-THC
    0 0

20. Post #60
    a czemu niemacie lsd odmiany?
    0 0

Strona 3 z 32 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl