Strona 29 z 31 PierwszyPierwszy ... 19 27 28 29 30 31 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 580 z 613
  1. Post #561
    No to trzeba coś jeszcze zamówić bo promo mega.
    0 0

2. Post #562
    Nowe Nasiona Marihuany
    od Royal Queen Seeds
    w naszym sklepie THC-THC

THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!

Nasiona marihuany Automatyczne Feminizowane:
    Diesel Automatic Feminizowane
    Sweet Skunk Automatic Feminizowane

Nasiona marihuany Zwykłe Feminizowane:
    Haze Berry Feminizowane
    Kali Dog Feminizowane
    Painkiller XL Feminizowane
    Pineapple Kush Feminizowane

Zapraszamy!
    Nasiona Marihuany na GWARANCJI! THC-THC.COM
    Kupując u Nas Nasiona Konopi Możesz być Pewny w 100% Udanych Zakupów.
    Kupujesz Nasiona Marihuany w Profesjonalnej Firmie Która Działa na Rynku od 2005 Roku i Tym Samym Jesteśmy Najstarszym Sklepem Tego Typu w Polsce.
    Newsy i Artykuły THC / Blog THC / THC TV
    0 0

3. Post #563

4. Post #564
    Będziecie robili jakieś wyprzedaże w styczniu?
    0 0

5. Post #565
    Żadne nasiona konopi nie zalegają nam na magazynie. A wyprzedaże są robione zwykle z tego powodu. My co rok robimy na Boże Narodzenia fajne promocje, w styczniu nie robimy wyprzedaży bo jak wspomniałem nic nam na magazynie nie zalega.

pozdrawiam
    Nasiona marihuany THC-THC
    Kupujesz Nasiona Marihuany w Profesjonalnej Firmie Która Działa na Rynku od 2005 Roku i Tym Samym Jesteśmy Najstarszym Sklepem Tego Typu w Polsce.
    0 0

6. Post #566
    Zdecydowanie najlepszy seedbank wszech czasów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    0 0

7. Post #567
    W Tym Tygodniu w PROMOCJI TYGODNIA:
    0 0

8. Post #568
    NOWOŚĆ w Naszym Sklepie
    Nasiona Marihuany Autoflowering Mix
    od Royal Queen Seeds

Autoflowering Mix Feminizowane 3 Seeds
    Autoflowering Mix Feminizowane 5 Seeds

Zapraszamy do Pewnych Zakupów
    0 0

9. Post #569
    Zamawiałem u was 4 razy, zawsze było wszystko elegancko, ale kilka tygodni temu zamówiłem u was dwa nasiona, dostałem jedno gratisowe . Wykiełkowało tylko te gratisowe po czym je sam uszkodziłem i było do wyrzucenia, dwa pozostałe nasiona nie wykiełkowały .
    To że nie wykiełkowały bym jeszcze mógł tolerować, zdarza się ale przegladajac opinie sklepu na tym forum i widzac posty z waszych multikont to ... ŻENADA

Król Albani

RolnikSamWdolinie

ToNieJa

ITD..
    0 0

10. Post #570
    U nas można składać reklamacje i wysyłamy nowe nasiona. Wydaje mi się że nigdy u nas nic nie kupowałeś bo napisałeś w innym poście że kupiłeś nasiona u konkurencji https://forum.nasionakonopi.pl/139,d...e-russian.html (taka mała reklama), przejrzałem inne twoje posty i nigdzie nie wspomniałeś ze kupiłeś u nas nasiona tylko u konkurencji. A u nas w temacie jedziesz z grubej rury lepiej sprawdź ile multi kont ma konkurencja u której kupiłeś nasiona, w sumie to sam jesteś konkurencją z multi kontem, widać to jak byk masz 15 postów na tym forum i piszesz o innym sklepie. ŻENADĄ TO JEST TWÓJ POST.

I PROSZĘ daruj sobie prowadzenie dalej tej dyskusji zajmij się swoim sklepem.

pozdrawiam
    Nasiona marihuany THC-THC.COM
    0 0

11. Post #571
    0.o jakie teorie...
    Nie jestem z "konkurencji" .
    Nasiona tak jak pisałem zamawiałem juz 4 razy, jako dowód mogę powiedzieć że zostają nadane w brzegu .
    Mam jeszcze jakieś wasze zapalniczki jak znajdę to mogę dać zdjecia .
    0 0

12. Post #572
    Cytat Zamieszczone przez thc-thc Zobacz posta
    U nas można składać reklamacje i wysyłamy nowe nasiona. Wydaje mi się że nigdy u nas nic nie kupowałeś bo napisałeś w innym poście że kupiłeś nasiona u konkurencji https://forum.nasionakonopi.pl/139,d...e-russian.html (taka mała reklama), przejrzałem inne twoje posty i nigdzie nie wspomniałeś ze kupiłeś u nas nasiona tylko u konkurencji. A u nas w temacie jedziesz z grubej rury lepiej sprawdź ile multi kont ma konkurencja u której kupiłeś nasiona, w sumie to sam jesteś konkurencją z multi kontem, widać to jak byk masz 15 postów na tym forum i piszesz o innym sklepie. ŻENADĄ TO JEST TWÓJ POST.

I PROSZĘ daruj sobie prowadzenie dalej tej dyskusji zajmij się swoim sklepem.

pozdrawiam
    Nasiona marihuany THC-THC.COM
    Potwierdzam sklep godny zaufania i solidny.Mialem problem raz pestkami przedstawilem fr pan thc zobaczyl uznal reklamacje i przyslal nowe pestki THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    0 0

13. Post #573
    Cytat Zamieszczone przez FEJKEN Zobacz posta
    0.o jakie teorie...
    Nie jestem z "konkurencji" .
    Nasiona tak jak pisałem zamawiałem juz 4 razy, jako dowód mogę powiedzieć że zostają nadane w brzegu .
    Mam jeszcze jakieś wasze zapalniczki jak znajdę to mogę dać zdjecia .
    Ok. może się mylę, ala na wszystkich forach to norma że konkurencja atakuje konkurencję. A Ty na tym forum napisałeś że kupiłeś w innym sklepie, nic nie wspominając o naszym.
    Zawsze można u nas złożyć reklamację w odpowiedni sposób https://thc-thc.com/regulamin,4.html na pewno jest to szybsze niż rozpisywanie się na forum. Zawsze mówię jeśli jest coś nie tak z nasionami to należny najpierw się z nami kontaktować a nie od razu pisać na forum.
    My nie robimy problemów i wysyłamy nowe nasiona.

pozdrawiam
    0 0

14. Post #574
    Serdecznie nie polecam tego seedbanku. Pare miesiecy temu, zamówilem coś do kolekcji,pechy przyszły w dziwnych plastikowych tutkach, co dało mi odrazu do myślenia że może być coś nie tak - specialnie zamawiane po minimum 3szt. No i sie nie myliłem. 60-70 dni w klaserze i wszystko jasne. Miały być auto, okazuje sie ze to wcale nie auto i pewnie nawet nie ta odmiana która być powinna. Pare pestek karłowata i nie nadająca sie do niczego. Dają pewnie to co im sie pod ręke nawinie i w dupie mają to co klient zamawia i za co płaci. Dla mnie zwykli oszuści, nigdy więcej. Przestrzegam wszystkich bo wydacie kupe kasy a dostaniecie byle gówno. Moją opinie postrzegajcie jak chcecie, konkurencją nie jestem tylko wkurwionym klientem.
    0 1

15. Post #575
    KŁAMIESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nigdy nie wysyłamy nasion luzem jeśli ktoś zamawia 3szt tylko w oryginalnych paczkach więc KŁAMIESZ (wyjątkiem jest Female Seeds który jest pakowany od 4szt, info po ile pakuje producent jest przy każdej odmianie na naszej stronie). Nigdy się nam to nie zdarzyło żeby komuś tak wysłać daję sobie za to ręce uciąć i jestem w stanie przyrzec na śmierć mojej całej rodziny.
    Nie wiem co mają na celu twoje kłamstwa.
    0 0

16. Post #576
    ja jeszcze nigdy nie zamawialem u was ale niebawem cos zamowie THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    0 0

17. Post #577
    goldhunter fejken może jakieś dowody bo napisać to można wszystko .A mi się wydaje że tylko robicie zła reklamę sklepu i to celowo
    0 0

18. Post #578
    ta kłamie... no na pewno. czym Ci mam udowodnić? zapalniczką z gratisu? ja mam prawo wyrazić publicznie swoją opinie na ten temat i taka ona jest a czy ktoś w to wierzy czy nie to już nie moja sprawa.
    0 0

19. Post #579
    Zakopmy tą opinie wyssaną z ch#ja bo wszyscy dobrze wiemy że sklep jest sprawdzony od lat THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    0 0

20. Post #580
    Cytat Zamieszczone przez goldhunter Zobacz posta
    . czym Ci mam udowodnić? zapalniczką z gratisu? .
    To na co czekasz? THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    0 0

Strona 29 z 31 PierwszyPierwszy ... 19 27 28 29 30 31 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl