Strona 2 z 34 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 669
  1. Post #21
    hmm...3 posty. 3 zażalenia. Mirku z konkurencji jesteś no przyznaj się nie bądź takiTHC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona! Chyba że się zarejestrowałeś na forum tylko po to by marudzić to okTHC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    0 0

2. Post #22
    Juz czwarty rok sie bawie w ogrodnika . Zamowilem jednej wiosny na thc i bylo ok. Drugiej wiosny jak napisalem o reklamacji tak zadnej reklamacji nie uwzglednili. Rok temu zamowilem z innego sklepu i z jednym nasionem nie wykielkowanym nie bylo problemu co nawet swiadczy ze nasiona byly dobre bo z 20 tylko jedno nie poszlo. Dlatego niech nie pisza ze sa tacy wspanialomyslni ze uwzgledniaja reklamacje. Pozatym wyczuwam tu opinie wlasciciela .
    0 0

3. Post #23
    Dobry sklep. Polecam . Mirka posty usuńcie bo to widać ze konkurencja
    0 0

4. Post #24
    Zamowiłem we wtorek i czekam aktualnie na pestki, jak dojdą to edytuje post i napiszę co i jak THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona! edit.
    Nasionka dotarły po 3 dniach drogi, sklep mogę polecić, dodali miły gratis w postaci nasiona fem. Polecam każdemu.
    0 0

5. Post #25
    Nie wiem co się dzieje,ale jestem zawiedziony.Jeszcze jakiś czas temu polecałem ten sklep...ale teraz zmieniam zdanie.Zamówiłem pestki w poniedziałek (wieczorem więc można przyjąć,że zamówienie zostało odczytane we wtorek).Teoretycznie przesyłka w ciągu 48h.Mamy kolejny poniedziałek a paczki nie widać.
    Jeśli dzisiaj paczki listonosz nie przyniesie to już jej chyba nie odbiorę.Trzeba się rozejrzeć za innym sklepem...
    0 0

6. Post #26
    Ja zamowiłem w srode i jeszcze nie ma takze zmienilem zdanie o tym sklepie... a zamowilem kurierem
    0 0

7. Post #27
    Na jakiej Zasadzie działa Ta Gwarancja ?
    0 0

8. Post #28
    W takim razie nawoluje wszystkich zeby zamawiali na thc-thc.com i zglaszali reklamacje skoro sa tacy wspanialomyslni. A kacula pewnie jest oplacony skoro chce usuwac wpisy ludzi wpisujacych swoje opinie
    0 0

9. Post #29
    Użytkownik MIREK i konopie-konopie.pl to ta sama osoba. Nie wiem czemu się tak uwziełeś na ten sklep, ale radziłbym zająć się swoim interesem a nie psuciem opinii innym...
    0 0

10. Post #30
    chyba cos ci sie pomylilo panie admin
    0 0

11. Post #31
    Cytat Zamieszczone przez MIREK Zobacz posta
    chyba cos ci sie pomylilo panie admin

Chyba nie..
    0 0

12. Post #32
    Chyba ? Na pewno admin ma rację i nie ma co się z nim kłucić , bo jak by było inaczej , to byś miał komentarze na innych postach a wszystkie 6 masz tylko w tym THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    WIĘC NIE PIERDOL GŁUPOT , KOLESZKO MALINOWY THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    z buchem
    Budowa boxa od A do Z (fotorelacja) - http://forum.nasionakonopi.pl/311,do...60x60x120.html
    Moja Pierwsza uprawa fotorelacja - http://forum.nasionakonopi.pl/314,fo...html#post85956
    0 0

13. Post #33
    jeeezu ludzie ogarnijcie trochę ja robiłem zamówienie ostatnio i paczkę miałem na 2gi dzień, (może dlatego że mam blisko) a poza tym mają dużo zamówień więc ciężko jest się ze wszystkimi wyrobić THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    << Odwieczny łańcuch życia
    0 0

14. Post #34
    Bujaj się stąd MIREK!!! To są zagrywki poniżej pasa.Tylko największy frajer i ku...s postępuje w ten sposób.Najwidoczniej mało osób u Ciebie zamawia bo masz chu...we pestki albo robisz ludzi na wała.Więc się popraw lub zamknij interes a nie piszesz negatywne opinie innym sklepom tylko dlatego,żeby wykosić konkurencję.
    Żenada...
    0 0

15. Post #35
    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Użytkownik MIREK i konopie-konopie.pl to ta sama osoba. Nie wiem czemu się tak uwziełeś na ten sklep, ale radziłbym zająć się swoim interesem a nie psuciem opinii innym...
    Z tym MIREK to jest dziwna sprawa, zadzwonił do mnie właściciel konkurencyjnego sklepu i powiedział że kolega z jego konta napisał na nas komentarze na forum. MIREK czy też właściciel innego sklepu myślał że jestem właścicielem tego forum i mogę usunąć komentarze ZMYŚLONE napisane rzekomo przez jego kolegę. Niestety panie MIRKu nie posiadam władzy usuwania nieuczciwych komentarzy które pan na nas napisał.

Najwyraźniej MIREK chciał naprawić szkodę którą nam wyrządził po tym jak admin tego forum odkrył że MIREK i wspomniany sklep z nasionami konopi to ta sama osoba.

I po co było się tak bawić Panie MIRKu teraz wszyscy widzą jaki z pana człowiek!

Myślę że sprawa się wyjaśniła.

pozdrawiam
    http://WWW.THC-THC.COM
    Nasiona Marihuany na GWARANCJI! THC-THC.COM
    Kupując u Nas Nasiona Konopi Możesz być Pewny w 100% Udanych Zakupów.
    Kupujesz Nasiona Marihuany w Profesjonalnej Firmie Która Działa na Rynku od 2005 Roku i Tym Samym Jesteśmy Najstarszym Sklepem Tego Typu w Polsce.
    Newsy i Artykuły THC / Blog THC / THC TV
    0 0

16. Post #36
    Witam,

udostepnilem koledze dostep do internetu za pomoca rutera ,a nie konta .

Dzwoniac do ciebie wszystko ci wytlumaczylem ale widać każdy rozumie to na swój sposób.

A wiec podobnych wpisow już nie będzie pochodzących niby odemnie .

Pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie sklep thc-thc i uzytkownikow.
    0 0

17. Post #37
    Ja z thc miałem trzy razy i zawsze nic ;/
    0 0

18. Post #38
    Co znaczy nic. Jeśli trzy razy jest nic to raczej kiepsko z twoją wiedzą na ten temat, najpierw się uważnie czyta a potem robi a nie na odwrót.
    Ja zamawiałem kilka razy i zawsze ok.
    0 0

19. Post #39
    Mam pytanie odnosnie wyglądu paczki ktora dostaje do domu. Znaczy czy sa jakies naklejki z thc czy cos takiego??
    0 0

20. Post #40
    Po kopercie nie widać zawartości. THC-THC.COM - Najstarszy Sklep z Nasionami Marihuany - GWARANCJA na Nasiona!
    0 0

Strona 2 z 34 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl