Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 215
  1. Post #41
    www.seedfarm.pl sklep z nasionami marihuanytaaakie z tych nasion planty wychoduje!Pozdrawiam!www.seedfarm.pl sklep z nasionami marihuany

0 0

2. Post #42
    jak coś zostanie, to przygarne :C
    0 0

3. Post #43
    Masakra z tymi godzinami www.seedfarm.pl sklep z nasionami marihuany
    0 0

4. Post #44
    taaa zglaszam sie www.seedfarm.pl sklep z nasionami marihuany
    0 0

5. Post #45
    Biorę udział w OS www.seedfarm.pl sklep z nasionami marihuany
    0 0

6. Post #46
    biorę
    0 0

7. Post #47
    juz po ?
    0 0

8. Post #48
    www.seedfarm.pl sklep z nasionami marihuany

Dziękuję wszystkim za udział i walkę w OS'ie.
    Jednak zasady są zasadami i musimy je przestrzegać.
    Tak więc poniżej przedstawiam listę NAGRODZONYCH:
    1. Geodeta
    2. QMAK
    3. ZIELONY JOHNY
    4. breado
    5. sos
    6. zalegalizowany
    7. DPS
    8. misia
    9. pietrucha35
    10. grabarz

JoseArcadioMorales byłeś 2 jednak zgodnie z ustaleniami staż Cię wykluczył. Przykro mi. Może następnym razem.

Gratuluję wszystkim Najszybszym.

Czekam na PW na adresy do wysyłki - na bieżąco będę ją opróżniał aby Wasze wiadomości dochodziły.
    Wysyłka w dyskretnej formie wychodzi do Was we wtorek

Jeszcze raz dzięki.

Pzdr
    Mario
    0 0

9. Post #49
    Pytanko jaka odmania i czy feminizowane nasionka ?www.seedfarm.pl sklep z nasionami marihuany
    0 0

10. Post #50
    Breado Na Zdjęciach widać nasionka Auto Fem i jedno to nawet AK

--- Dodano ---

Auto AK i Auto Mazar Fem
    0 0

11. Post #51

Trafne pytanie.
    Są to nasiona feminizowane Auto AK i Auto Mazar.

Pzdr
    Mario
    0 0

12. Post #52

Witam
    Informuję, że nagrody dla Najszybszych w OS'ie dziś do Was wyjechały.

Pozdrawiam
    Mario
    0 0

13. Post #53
    Można wiedzieć kiedy następne dni darmowych wysyłek ? www.seedfarm.pl sklep z nasionami marihuany Jak dobrze pamiętam to wasza wizytówka dodawana była do akcji ,,otwarta pestka'' w pestkashop ,a jeszcze sklepu nie było tak? www.seedfarm.pl sklep z nasionami marihuany
    0 0

14. Post #54
    Cytat Zamieszczone przez GRGi Zobacz posta
    Można wiedzieć kiedy następne dni darmowych wysyłek ? www.seedfarm.pl sklep z nasionami marihuany Jak dobrze pamiętam to wasza wizytówka dodawana była do akcji ,,otwarta pestka'' w pestkashop ,a jeszcze sklepu nie było tak? www.seedfarm.pl sklep z nasionami marihuany

DDD (Dzień Darmowej Dostawy) zrobię od poniedziałku.
    Jednak na weekend tj. piątk - niedziela planuje znacznie obniżyć cenę co finalnie będzie bardziej opłacalne niż darmowa dostawawww.seedfarm.pl sklep z nasionami marihuany zwłaszcza przy większych zakupach.
    Jeśli chodzi o otwartą pestkę - nie mam pojęcia. Ja wizytówki nie dodawałem. A sklep ruszył od stycznia 2013 roku.

Pzdr
    Mario
    0 0

15. Post #55
    seedfarm Sklep ruszył i sklep działa Godny polecenia bo nasiona też są Dobre + Mario to na Prawde Dobry człowiek www.seedfarm.pl sklep z nasionami marihuany hehe + to był pierwszy seedbank w którym co kolwiek zamówiłem i sie nie zawiodłem www.seedfarm.pl sklep z nasionami marihuany

0 0

16. Post #56
    Otrzymałem paczkę z konkursu, od razu zauważyłem coś co jest Waszym atutem www.seedfarm.pl sklep z nasionami marihuany
    Na paczce napisano "Akcesoria komputerowe" co jest bardzo dobrym kamuflażem.

Dziękuje również za bletki i zapalniczkę które zawsze się zawieruszają gdzieś www.seedfarm.pl sklep z nasionami marihuany

Pozdrawiam sklep ! ;)
    0 0

17. Post #57
    Wczoraj wysłana paczka a dzisiaj już jest u mnie - no pięknie. A poza tym oprócz 2 feminizowanych pestek które dostałem mnóstwo gratisów 2 zapalniczki, bletki, naklejki, katalogi i co ciekawe rabat na 15%
    Serdecznie dziekuje
    Polecam ten sklep
    Pozdro
    0 0

18. Post #58

DPS, breado i zalegalizowany dzięki bardzo za wyrażenie swojej opini o moim sklepie.
    Cieszę się że doceniacie moją skrupulatność.

Pzdr
    Mario
    0 0

19. Post #59
    Mario Ale to nie jest ocena www.seedfarm.pl sklep z nasionami marihuany a w już w szczególności nie podlizywanie się www.seedfarm.pl sklep z nasionami marihuany Po prostu Fakty są faktami www.seedfarm.pl sklep z nasionami marihuany

0 0

20. Post #60

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl