Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. Post #1

WWW.GROWER.COM.PL - Grow Shop ŁÓDŹ

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Grower.com.pl profesjonalny GrowShop w którym znajdziecie wszystko co potrzebne do uprawy/hodowli roślin. Przesyłki dyskretne, doskonale zapakowane i zabezpieczone przed jakimkolwiek uszkodzeniem, rabaty, super szybka wysyłka, profesjonalna obsługa, i dobre ceny.

W sklepie internetowym nie musimy się logować (istnieje możliwość dokonania jednorazowego zakupu), zamówienia można również składać telefonicznie, mailem lub faxem.

Możliwy odbiór osobisty w całej Polsce, w oddziałach firmy kurierskiej DPD (bez podawania adresu wysyłki).

Sklep działa na rynku od ponad 4 lat i posiada bardzo bogatą ofertę. Zakupu można dokonać również w sklepie stacjonarnym znajdującym się w Łodzi .

„Produkty dostępne od ręki” – U NAS NIE CZEKASZ NA TOWAR!!!

SZYBKA WYSYŁKA W 24H!!!

Więcej informacji na stronie: Grower.com.pl

Zapraszamy!!!
    Grower.com.pl

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2

Weekendowa Promocja i dużo nowości

Witam,

Zapraszamy na weekendową promocję!!!

od 23.03.2013 -10% na wszystkie produkty

Kod rabatowy podany na stronie grower.com.pl

Zapraszamy!!!

Pozdrawiam,
    GrowShop Grower.com.pl
    0 0

3. Post #3
    Odgrzeję troszkę temat.

Chciałabym baaardzo serdecznie polecić ten sklep :-) Dzisiaj uratowali moje córeczki ekspresowym, bezpłatnym dowozem zamówionych produktów. Bardzo, bardzo dziękuję i do zobaczenia przy następnych zakupach :-) 5!
    0 0

4. Post #4
    Obsluga mega!

Ciezko znalezc WWW.GROWER.COM.PL - Grow Shop ŁÓDŹ) ale chlopaki wychodzą i wolaja zza dzwi.
    W srodku wszystko good odrazu na ty podejscie jak do czlowieka a nie typowego klienta wszystko wytlumaczone (miałem mase pytan). Opiscili 4zl na zakupach WWW.GROWER.COM.PL - Grow Shop ŁÓDŹ) i gratis tablety Co2.

Polecam naprawde WWW.GROWER.COM.PL - Grow Shop ŁÓDŹ)
    POMOGŁEM ? BLANT NIE ZASZKODZI !

0 0

5. Post #5
    Polecam ten sklep WWW.GROWER.COM.PL - Grow Shop ŁÓDŹ elegancka i przyjazna obsługa. pozdRo!
    0 0

6. Post #6
    Rónież polecam ten sklep. Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo i szybka obsługa POLECAM!!! 6+

Znam ten zapach już od lat
    Jak każdy mój brat
    Dymem koloruje szary świat
    Bo to mój ulubiony smak
    On pomaga mi wstać
    Gdy życie znowu mówi szach i mat
    Mamy tego w bród ja i cały mój skład
    W tym temacie siedzę już od wielu długich lat
    Chociaż plecy smaga nam prohibicyjny bat
    Uwolnijmy ziele wydostańmy je zza krat
    0 0

7. Post #7
    Szczerze polecam!!! Towar wraz z gratisami był w moim domu po 19 godzinach od momentu zakupu. Jednym z gratisów były tabletki CO2, więc przy okazji zapytam czy ktoś stosował to na oucie?
    0 0

8. Post #8
    Czemu strona tego sklepu jest często blokowana przez przeglądarke jako nie zaufana z której hakerzy mogą wykraść dane ? To pisze mi w przeglądarce.
    -W jakiś sposób Ci pomogłem ?
    -Daj reputacje.

"...ale czy marihuane robi sie z konopi ?..."
    0 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez Eazy-E Zobacz posta
    Czemu strona tego sklepu jest często blokowana przez przeglądarke jako nie zaufana z której hakerzy mogą wykraść dane ? To pisze mi w przeglądarce.
    Witam,

Od dłuższego czasu wszystko powinno działać poprawnie. Na silnik sklepu został wprowadzony nowy protokół SSL i na niektórych przeglądarkach mógł pojawiać się błąd. W obecnej chwili wszystko działa poprawnie (w razie błędów proszę o kontakt z obsługą sklepu, wtedy ewentualne błędy będziemy wstanie usunąć o wiele szybciej!!)

Korzystając z okazji chcielibyśmy życzyć wszystkim forumowiczom radosnych świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie, pasma sukcesów i spełnienia marzeń w nadchodzącym NOWYM ROKU !

WWW.GROWER.COM.PL - Grow Shop ŁÓDŹ WWW.GROWER.COM.PL - Grow Shop ŁÓDŹ

Zapraszamy również na Świąteczną promocję! Do -20% na cały asortyment.
    Polecamy również zapoznać się z naszymi nowościami, w ofercie sklepu pojawiło się dużo ciekawych produktów.

Pozdrawiam,
    Załoga sklepu grower.com.pl WWW.GROWER.COM.PL - Grow Shop ŁÓDŹ
    0 0

10. Post #10
    Witamy!!!

Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla Was weekendową promocję w której znajdziecie
    produkty w 3 kategoriach rabatowych.

-20% na produkty:

- Milwaukee (mierniki pH i EC),
    - Namiotu marki Secret Jardin (model: DR300, DR240, DR240W, DR60 i DS150)
    - Folie refleksyjne (w tym znana i ceniona folia Diamond lightite 100%),
    - Zasilacz 600W LUMI
    - Wentylatory Cann Fan

-15% na produkt:

- Zestawy nawozów marki AN (pojemności 250 i 1L)
    - Wentylatory radialne drewniane i stalowe (z podwieszonym silnikiem)
    - Wentylatory promieniowe Prima Klima
    - Filtry węglowe Prima Klima ( Wersja Industry i Eco)
    - Nawilżacze powietrza

Oraz -10% na wszystkie inne produkty z naszej oferty!!! Promocja trwa do poniedziałku do godziny 10 tej!!
    Dopisując w uwagach do zamówienia FN otrzymasz dodatkowo specjalny promocyjny pakiet.

Pozdrawiamy, WWW.GROWER.COM.PL - Grow Shop ŁÓDŹ
    Grower.com.pl
    0 0

11. Post #11
    Ja również dołączam do grona zadowolonych klientów.

Na duży plus konkurencyjne ceny, dostępność produktów w małych opakowaniach (gdy ktoś chce przetestować jakiś produkt i nie chce brać od razu np. bańki 1l nawozu) i przede wszystkim wysyłka bez lecenia w misia, zaraz po dokonaniu wpłaty, ekspresowo WWW.GROWER.COM.PL - Grow Shop ŁÓDŹ
    pasjonat
    1 0

12. Post #12
    Witam,

Zapraszamy wszystkich na grudniową wyprzedaż!!! WWW.GROWER.COM.PL - Grow Shop ŁÓDŹ

Przedświąteczne wietrzenie magazynu !! -15% NA CAŁY ASORTYMENT!!

Na wybrane produkty do – 30% np. zasilacz Elektroniczny Elektrox 600W z regulacją!!!

Zapraszamy do odwiedzenia kategorii SUPER PROMOCJE !!

Pozdrawiamy,
    Grower.com.pl
    0 0

13. Post #13
    Niedawno robiłem zakupy w ich sklepie i chyba śmiało mogę stwierdzić że to największy gs w jakim byłem, dwa duże pomieszczenia z wystawionym towarem i osobny magazyn gdzie kompletują zamówienia.
    Miło i profesjonalnie, polecam WWW.GROWER.COM.PL - Grow Shop ŁÓDŹ
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl