Strona 2 z 34 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 670
  1. Post #21
    Byłem prawie pewny ale warto było zapytać TanieSianie.pl - Nasiona Konopi, Marihuany, GRATISY! Sklepy: KATOWICE WROCŁAW, WARSZAWA, GDAŃSK
    0 0

2. Post #22
    Cytat Zamieszczone przez roger11 Zobacz posta
    Mam pytanie odnośnie tego linku TanieSianie.pl - Nasiona Konopi, Marihuany, GRATISY! Sklepy: KATOWICE WROCŁAW, WARSZAWA, GDAŃSK https://www.taniesianie.pl/index.php...product_id=116
    W opisie jest napisane że opakowanie zawiera 5 sztuk , czy Cena: 13,60zł zawiera 5 sztuk nasion feminizowanych ?
    Witaj, cena 13,60zł jest 1 szt TanieSianie.pl - Nasiona Konopi, Marihuany, GRATISY! Sklepy: KATOWICE WROCŁAW, WARSZAWA, GDAŃSK

Pozdrawiam Kamil
    0 0

3. Post #23
    Gorąco zachęcam do skorzystania z promocji kaŻde wydane 100 zł 2 fem. Gratis!!!!!

TanieSianie.pl - Nasiona Konopi, Marihuany, GRATISY! Sklepy: KATOWICE WROCŁAW, WARSZAWA, GDAŃSK-tanie-sianie-nl-iw.png
    0 0

4. Post #24

5. Post #25

Świąteczna Promocja !!!

Witajcie z okazji ŚWIĄT na cały asortyment 25% rabatu od Piątku do Poniedziałku !!!

w miejscu mam kupon promocyjny wpisujemy "WSZTSN1" a otrzymacie rabat 25%

Pozdrawiam i ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT

TanieSianie.pl
    Kamil, 535-00-15-25
    0 0

6. Post #26
    Od dziś do 15 Kwietnia 25% rabatu na wybrane OUTDOORY :

- FEMALESEEDS - Easy Sativa
    - FEMALESEEDS - Outdoor Grapefuit
    - FEMALESEEDS - Purple Maroc

Dodatkowo jeszcze za Każde wydane 100zł 1 nasiono iced Widow z FemaleSeeds i 1 nasiono Northern XXL Auto z Sensi Genetics.
    Czyli każde wydane 100zł = 2 nasiona fem. GRATIS

*Promocja ważna do wyczerpania zapasów

Pozdrawiam i gorąco zachęcam do skorzystania z PROMOCJI !!!
    TanieSianie.pl
    Kamil
    0 0

7. Post #27
    a jak zamówie za 250 zł to 5 nasion? TanieSianie.pl - Nasiona Konopi, Marihuany, GRATISY! Sklepy: KATOWICE WROCŁAW, WARSZAWA, GDAŃSK hehe
    0 0

8. Post #28
    Cytat Zamieszczone przez ziolo77 Zobacz posta
    a jak zamówie za 250 zł to 5 nasion? TanieSianie.pl - Nasiona Konopi, Marihuany, GRATISY! Sklepy: KATOWICE WROCŁAW, WARSZAWA, GDAŃSK hehe
    Witaj jak zamówisz za 250zł otrzymasz:
    2 nasiono iced Widow z FemaleSeeds i 2 nasiono Northern XXL Auto z Sensi Genetics i 1 nasiono auto AK
    Tylko w uwagach napisz 5 gratisów forum NKTanieSianie.pl - Nasiona Konopi, Marihuany, GRATISY! Sklepy: KATOWICE WROCŁAW, WARSZAWA, GDAŃSK

Pozdrawiam Kamil
    0 0

9. Post #29
    No juz zamówiłem wczoraj niestety za 245 zł ;p hehe ;) ale nie szkodzi ;p zamówiłem na poniedziałek tam notke dodałem ;)
    0 0

10. Post #30
    No juz zamówiłem wczoraj niestety za 245 zł ;p hehe ;) ale nie szkodzi ;p zamówiłem na poniedziałek tam notke dodałem ;)
    Wiem jakie zamówienie dorzucę Gratisy tak jak wspomniałem wcześniej TanieSianie.pl - Nasiona Konopi, Marihuany, GRATISY! Sklepy: KATOWICE WROCŁAW, WARSZAWA, GDAŃSK
    0 0

11. Post #31
    Okej ,dzięki wielkie ;) a nie wiesz czy dojdzie mi na poniedziałek ?

i niedługo będzie druga tura zamówień ;)
    0 0

12. Post #32
    Okej ,dzięki wielkie ;) a nie wiesz czy dojdzie mi na poniedziałek ? TanieSianie.pl - Nasiona Konopi, Marihuany, GRATISY! Sklepy: KATOWICE WROCŁAW, WARSZAWA, GDAŃSK

i niedługo będzie druga tura zamówień ;)TanieSianie.pl - Nasiona Konopi, Marihuany, GRATISY! Sklepy: KATOWICE WROCŁAW, WARSZAWA, GDAŃSK
    0 0

13. Post #33
    Okej ,dzięki wielkie ;) a nie wiesz czy dojdzie mi na poniedziałek ? TanieSianie.pl - Nasiona Konopi, Marihuany, GRATISY! Sklepy: KATOWICE WROCŁAW, WARSZAWA, GDAŃSK

i niedługo będzie druga tura zamówień ;)TanieSianie.pl - Nasiona Konopi, Marihuany, GRATISY! Sklepy: KATOWICE WROCŁAW, WARSZAWA, GDAŃSK
    Dojdzie na pewno TanieSianie.pl - Nasiona Konopi, Marihuany, GRATISY! Sklepy: KATOWICE WROCŁAW, WARSZAWA, GDAŃSK
    Pozdrawiam
    0 0

14. Post #34
    ok dzieki ;p blancik leci;p jak dojdzie to zdam relacje jak ładnie było zapakowane i jak z nasionkami ;)) jak na razie blancik leci ;) pzdr
    0 0

15. Post #35
    No co mogę napisać..wszystkie 19 nasionek juz wykiełkowało i maja już kiełki po 1cm. Nasionka wyglądają konkretnie .Elegancko zapakowane,dyskretnie,super promocje.Ja stawiam na ten sklep zdecydowanie. Po zakupie dostałem rabat na nastepne zakupy ,które juz niedługo będę robił znowu.Pozdrawiam.Dzięki ;)
    0 0

16. Post #36
    No co mogę napisać..wszystkie 19 nasionek juz wykiełkowało i maja już kiełki po 1cm. Nasionka wyglądają konkretnie .Elegancko zapakowane,dyskretnie,super promocje.Ja stawiam na ten sklep zdecydowanie. Po zakupie dostałem rabat na nastepne zakupy ,które juz niedługo będę robił znowu.Pozdrawiam.Dzięki ;)
    Witaj, dzięki za wpisTanieSianie.pl - Nasiona Konopi, Marihuany, GRATISY! Sklepy: KATOWICE WROCŁAW, WARSZAWA, GDAŃSK

Pozdro
    Kamil
    0 0

17. Post #37
    Jakie są aktualne promocje dla użtkowników tego forum? TanieSianie.pl - Nasiona Konopi, Marihuany, GRATISY! Sklepy: KATOWICE WROCŁAW, WARSZAWA, GDAŃSK Albo promocje na najbliższy tydzień?
    0 0

18. Post #38
    Cytat Zamieszczone przez enjoy69 Zobacz posta
    Jakie są aktualne promocje dla użtkowników tego forum? TanieSianie.pl - Nasiona Konopi, Marihuany, GRATISY! Sklepy: KATOWICE WROCŁAW, WARSZAWA, GDAŃSK Albo promocje na najbliższy tydzień?
    Za Każde wydane 100zł 1 nasiono auto AK fem. gratis za każde wydane 500zł = 5 nasion Auto AK + 5 nasion dodatkowych z dopiskiem Forum NK TanieSianie.pl - Nasiona Konopi, Marihuany, GRATISY! Sklepy: KATOWICE WROCŁAW, WARSZAWA, GDAŃSK
    Czyli wydajesz 500zł dostajesz 10 nasion Auto AK fem. w Gratisie.

Promocja ważna do końca miesiącaTanieSianie.pl - Nasiona Konopi, Marihuany, GRATISY! Sklepy: KATOWICE WROCŁAW, WARSZAWA, GDAŃSK

Pozdrawiam Kamil
    0 0

19. Post #39
    16z 19-stu nasion wykiełkowało więc elegancko ;) Juz są w terenie ;);p Pozdro
    0 0

20. Post #40
    Pomogłem ci ?
    Postaw Blanta!

0 0

Strona 2 z 34 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl