Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
 1. Post #21
  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Witajcie Drodzy Growerzy !

  Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby Was opowiedzieć trochę o Stateczniku elektronicznym GIB LXG TIMER 600W - Ballast

  Growbox.pl Najlepszy , Najszybszy , Profesionalny Growshop-ballast-gib-lighting-lxg-timer-600w-.jpg

  STATECZNIK ELEKTRONICZNY - PRZETWORNICA - BALLSAT - 600W - GIB LIGHTING - LXG TIMER

  GIB LIGHTING producent lamp oraz akcesoriów do oświetlania asymilacyjnego od niedawna oferuje nowy sterownik elektroniczny GIB LXG TIMER 600W. Jest to pierwszy z serii produktów LXG, jest to unowocześniona seria sterowników elektronicznych GIB Lighting NXE, oferująca lepszą funkcjonalność i trwałość.

  GIB LXG TIMER 600W
  można programować dzięki zintegrowanemu układowi zegarowemu w typowych układach organizacji czasu oświetlania, przykładowe klasyczne sekwencje dobowe to 12h / 12h lub 18h / 6h.

  GIB LXG TIMER 600W umożliwia regulację mocy oświetlenia w zakresie od 250W do 660W. Przy czym jest możliwość określania mocy oświetlenia z dokładnością co 1 Wat. Należy jednak pamiętać, że nominalna wartość ustawienia nie może przekraczać 110% wartości mocy stosowanej lampy, na przykład lampa 400 W może być włączana pod statecznikiem ustawionym na 440W. Wartość ta będzie maksymalnym poziomem mocy dla tego typu lamp gwarantującym zachowanie bezpiecznego progu użytkowania statecznika..

  GIB LXG TIMER 600W sterownik elektroniczny jest wyposażony w wyświetlacz. Dzięki zastosowaniu wyświetlacza wyposażonego w tablicę numeryczną oraz funkcyjne diody LED łatwo można dokonywać ustawień urządzenia. Wyświetlacz dostarcza informacji i umożliwia użytkownikowi poprzez szereg komend łatwiejsze sterowania i zarządzanie oświetleniem. Pomaga również w sterowaniu statecznikiem poprzez pilot, który można zakupić osobno. Każdy pilot potrafi jednocześnie sterować oprogramowaniem do 10 zasilaczy GIB LXG TIMER 600W

  Specyfikacja techniczna:
  Typ transformatora: statecznik elektroniczny
  Zakres napięcia wejściowego w zakresie: 180 VAC - 265 VAC (prąd przemienny)
  Nominalny pobór prądu: 2,8 A przy 240 VAC
  Czas do wyłączenia zapłonu: ≤ 15 sek.
  Minimalny odstęp czasowy: 1 min.
  Optymalna Temperatura pracy: od -20 °C do + 50 °C (-4 °F do +122 °F)

  GIB LXG TIMER 600W posiada kilka ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych. System SSG - Silent Stream Grid to rozwiązanie technologiczne pozwalające na działanie urządzenia w sposób cichy i z dbałością o chłodzenie, dzięki czemu urządzenie jak i jego komponenty działają sprawniej i mają lepszą żywotność. Innym ciekawym rozwiązaniem jest system SunDawn, system stymulujący naturalny cykl słoneczny. Wraz z systemem optymalnego zapłonu lamp wysokoprężnych lub metalo-halogenkowych pozwala na zachowanie ich właściwości świetlnych w dłuższym okresie. Oczywiście nie można zapomnieć o klasycznym rozwiązaniu Super Lumen. Jest to funkcja generująca o 15% więcej emisji światła.

  Producent - GIB zapewnia, że zastosowane rozwiązania w zakresie konstrukcji, systemów chłodzenia i programowania na poziomie mocy 600W dostarcza więcej lumenów oraz PAR niż każdy inny alternatywny produkt z tej kategorii dostępny na rynku.

  Lampa dedykowana dla tego statecznika elektronicznego: Lampa GIB Pure Bloom Spectrum XTreme Output 600W .

  Growbox.pl Najlepszy , Najszybszy , Profesionalny Growshop-108940.jpg
  0 0

 2. Post #22
  Witajcie Drodzy Growerzy !

  Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby Wam opowiedzieć trochę o produktach firmy AutoPot - Flexi Tank i Flexi Tank Pro


  Growbox.pl Najlepszy , Najszybszy , Profesionalny Growshop-225l_flexitank_2016.jpg


  AutoPot FlexiTank rewolucjonizuje magazynowanie wody, wszystko, czego potrzeba jeśli chodzi o system nawadniania jest zawarte jednym kompaktowym pudełku. Nie wymaga żadnych narzędzi do montażu, zmniejsza koszty magazynowania i wysyłki, a montaż zajmuje dosłownie kilka minut. Nie ma nic prostszego. W przeciwieństwie do innych zbiorników , AutoPot Flexi Tank może być przechowywany w momencie gdy nie jest używany, może zmieścić się tam, gdzie inne zbiorniki nie mogą, a także można go przystosować w sposób, w jaki standardowe zbiorniki nie da rady przystosować.
  • Kompaktowe rozmiary
  • Pasuje tam, gdzie inne zbiorniki nie pasują
  • Łatwy w wysyłce i przechowywaniu
  • Dostępne pojemności: 100L, 225L, 400L, 750L, 1000L


  Growbox.pl Najlepszy , Najszybszy , Profesionalny Growshop-flexi-tank-pro1.jpg

  Odblaskowa i odporna na światło skóra FlexiTank Pro subtelnie okrywa wyjątkowo wytrzymałą, w pełni składaną konstrukcję. Ukryte podpory zbiornika, wewnętrzne oznaczenia pojemności oraz, ultra-wytrzymała, niezwykle praktyczna konstrukcja to zalety FlexiTank które dają mu przewagę nad innymi zbiornikami.
  • Odblaskowa i odporna na światło skóra
  • Lekka konstrukcja
  • Ultra mocna konstrukcja
  • Konstrukcja anty-tip(przeciwko przewróceniu się)
  • Oznaczenia pojemności wewnętrznej w zbiorniku
  • Prosty montaż w kilka minut
  • Wszystkie elementy w zestawie
  0 0

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl