Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 158
  1. Post #1

ProGrower.pl - zapraszamy do naszego Growshopu

ProGrower.pl - zapraszamy do naszego Growshopu

Zapraszamy do naszego Growshopu ProGrower.pl znajdziesz tutaj pełen asortyment do uprawy twoich roślin, m.in. lampy hps, mh oraz cfl, kompletne gotowe zestawy do uprawy, growboxy, nawozy i boostery, wentylacja, folie, podłoża, środki ochrony roślin i wiele więcej. Jako pierwszy Growshop prowadzimy sprzedaż ratalną przez mBank raty - szybko, prosto i wygodnie, bez wychodzenia z domu.

Ponadto posiadamy towary niedostępne w innych sklepach, m.in. tańsze odpowiedniki dla lamp CFL

Lampy energooszczędne CFL - ProGrower.pl - Growshop, Uprawa roślin

Doskonała alternatywa cenowa dla Phytolite i Elektrox

Ponadto posiadmy w asortymencie wysokiej jakości namioty GrowLab - rzadko spotykane w Polsce:

Growlab - ProGrower.pl - Growshop - Uprawa roślin

Ponadto ciekawostka! Posiadamy skuteczny i sprawdzony preparat do feminzacji nasion:

Feminizator nasion Silver Spray 120ml - ProGrower.pl - Growshop - Uprawa roślin

Wysyłka realizowana jest w 24-72H (w zależności od dostępności towaru).

Sklep mieści się w sercu Wielkopolski (Strzałkowo k. Słupcy) przy drodze krajowej nr 92 - Poznań - Warszawa
    Cenimy sobie bezpieczeństwo i dyskrecję klientów, wszystkie paczki pakowane są w czarną folię stretch. Ponadto baza danych na naszej stronie jest szyfrowana! Nawet w wypadku ataku hakerskiego i wykradzenia takiej bazy - jest ona bezużyteczna bez klucza deszyfrującego.

Stali klienci mogą liczyć na rabaty i gratisy!

Jesteśmy również dostepni na Allegro pod nickiem progrower_pl

Zapraszamy na zakupy!
    0 0

2. Post #2
    Witajcie forumowicze!

W naszej ofercie pojawiły się wysokiej jakości panele LED - PhytoLED - od znanej nam wszystkim marki Phytolite.

Towar dostępny od ręki. Wysyłka w 24h. Zapraszamy na zakupy.

Oświetlenie LED - ProGrower.pl - Growshop, Uprawa roślin

Z pozdrowieniami,
    Zespoł ProGrower.pl
    0 0

3. Post #3
    Przeszukalrm wiele growshopow i ten to jest chyba jeden z tańszych i bardziej zaopatrzonych. Mam
    Nadzieje ze uda mi sie zamówić pare rzeczy bo w jako jedynym sklepie znalazłem tam growboxa idealnego dla siebie ;)
    0 0

4. Post #4
    Zakupy przez mBank Raty znów możliwe!

mBank Raty - ProGrower.pl

Zapraszamy na zakupy!
    0 0

5. Post #5
    Witam

Zamawiał ktoś z w/w sklepu?

Ciekaw jestem jak to wygląda de facto z terminem wysyłki, dostępnymi produktami, dyskrecją i bezpieczeństwem dla klientów?

pozdrawiam
    0 0

6. Post #6
    Tak, ja zamawiałem. Założyłem nawet na ten temat wątek na forum.haszysz.com, ale moderacja go po czasie ukryła i teraz już chyba wywaliła xD, a więc skopiuje.

Chciałbym opisać swoje przygody z tym sklepem, żeby nikt więcej się na niego nie naciął. Otóż zamówiłem duży zestaw dla początkującego do uprawy. Najpierw poinformowali mnie, że nie mają na stanie lamp CFL, które zamawiałem i zaproponowali w takiej samej cenie lampe HPS70W. Nie dość, że nie wyszczególnili, że w cenie dwóch lamp CFL, to jeszcze zapewnili, że nie powinienem mieć problemów z temperaturą. Paczka była zamówiona w niedziele, a ze sklepu wyszła w czwartek popołudniu. Po otrzymaniu paczki okazało się, że brakuje oprawki do lampy, a przysłany wentylator jest za duży do boxa. Sprzedawca obiecał wysłać na drugi dzień rano oprawke oraz prawidłowy wentylator. Po dwóch dniach się przypomniałem, bo nie przyszło mi żadne potwierdzenie wysyłki i otrzymałem odpowiedź, że będzie tego dnia wysłane. Po 5 dniach od obiecanej wysyłki zadzwoniłem tam, mówiąc, że odsyłam paczke i prosze o zwrot. Sprzedawca zaczął się zarzekać, że wysłał już paczke, niepotrzebnie go narażam na dodatkowe koszty i wyśle mi popołudniu potwierdzenie. No i wysłał, numer paczki, która wyszła w godzine po moim telefonie Ostatecznie wentylator i tak jest 2x głośniejszy, niż było to napisane na stronie

A więc nie kupujcie tam nigdy, bo nie dość, że mają burdel na stronie, właściciel kłamie w żywe oczy i wysyła paczki po tygodniu, to jeszcze mają CHUJOWE ceny. Żałuje tylko, że nie chciało mi się tego odesłać

Mam nadzieje, że rozwiałem Twoje wątpliwości czy stamtąd zamawiać ProGrower.pl - zapraszamy do naszego Growshopu
    0 0

7. Post #7
    "nie mają na stanie lamp CFL, które zamawiałem i zaproponowali w takiej samej cenie lampe HPS70W."
    dwie lampy CFL 55W = 118 zł

kompletny elektroniczny zestaw HPS z lampą SONt Pro = 180 zł

logika podpowiada, że skoro dostaje pan w zamian droższy sprzęt to mowa była o dwóch lampach.

"Paczka była zamówiona w niedziele, a ze sklepu wyszła w czwartek popołudniu."
    tak, był pan o tym informowany (z powodu braku Homebox mini zainstało opoźnienie) i mógł pan zrezygnować z zamówienia, jeśli czas oczekiwania nie odpowiadał, zawsze informujemy o czasie oczekiwania, a jeśli nie informujemy to paczka jest w 24-48h u klienta od zamówienia.

"Sprzedawca obiecał wysłać na drugi dzień rano oprawke oraz prawidłowy wentylator. Po dwóch dniach się przypomniałem, bo nie przyszło mi żadne potwierdzenie wysyłki i otrzymałem odpowiedź, że będzie tego dnia wysłane. Po 5 dniach od obiecanej wysyłki zadzwoniłem tam, mówiąc, że odsyłam paczke i prosze o zwrot."
    czasami dostawy od producentów się spóźniają, stąd zwłoka, nie dodał pan, że WENTYLATOR 120fi dostał pan jako gratis, nie chcieliśmy zwrotu.

także pański opis jest troszkę jednostronny, ale niestety wszystkim się nie dogodzi, za 500 zł otrzymał pan towar warty znacznie więcej, zawsze mógł pan zrobić zwrot w ciągu 10 dni. pozdrawiam

ps. powiem więcej, jeśli klient jest wyjątkowo niecierpliwy, to podsyłamy po zwrot swojego kuriera (dopłacając de facto do interesu), mimo, że w regulaminie stoi, że zwrot na koszt kupującego...
    0 0

8. Post #8
    Polecam sklep, zamawiałem wiele razy. Duzo gratisów, kontakt ze sprzedawca zajebisty i elastycznie podchodzą do zamówień.
    Towar zawsze na czas szacun. Jeden z leszych growshopów.
    pozdro
    0 0

9. Post #9
    Nowe growboxy od HOMEbox dostępne u nas, technologia PAR+, posiadamy również jako jedyni najmniejszą wersję z tej serii - 30x30x60cm.

Evolution PAR+ White *NOWOZ* - ProGrower.pl

Uwaga! Dodatkowe 3% rabatu dla forumowiczów, podczas składania zamówienia w polu Kupony rabatowe wpisz kod*: forumnk i zgarnij dodatkowe 3% rabatu na zakupy! (dostępne 25 kodów)

Zapraszamy :-)
    0 0

10. Post #10
    Witajcie forumowicze!

Nowe układy dla lamp HPS i MH dla 600W w super cenach! ProGrower.pl - zapraszamy do naszego Growshopu

http://www.progrower.pl/magnetyczne/...asilajacy.html

Pamiętajcie o kodzie rabatowym: forumnk (minus 3%) ProGrower.pl - zapraszamy do naszego Growshopu

Pozdrowienia! ProGrower.pl - zapraszamy do naszego Growshopu
    ProGrower.pl
    0 0

11. Post #11
    Witajcie forumowicze,

U nas sporo nowości:

Nowe superwydajne lampy firmy Advanced Star, ich najlepsza wersja ProStar, posiadają najlepszy współczynnik oddawania barw PAR:
    https://www.progrower.pl/41_advanced-star

Super tanie namioty Mammoth Lite:
    https://www.progrower.pl/137-mammoth-lite

Systemy hydroponiczne Nutriculture:
    https://www.progrower.pl/137-mammoth-lite

pozostałe nowości dodawane na bieżąco znajdziecie tutaj:
    https://www.progrower.pl/new-products

UWAGA! Obecnie obowiązuje rabat 5% na cały asortyment, pamiętajcie, że jako forumowicze przysługuje wam dodatkowe 3% rabatu! Wystarczy wpisać kod forumnk podczas składania zamówienia (w koszyku w polu Kupony rabatowe). Zostało jeszcze kilkanaście kodów :-) W ten sposób osiągnięcie aż 8% rabatu na zakupy u nas.

PS. Spokojnie możecie klikać w linki bez obawy, że ktoś "podejrzy". Zrobiliśmy szyfrowanie SSL na obszarze całej strony ProGrower.pl - zapraszamy do naszego Growshopu Bezpieczeństwo ponad wszystko!

Zapraszamy serdecznie!
    0 0

12. Post #12
    Ja również polecam sklep! Dobry kontakt, zero problemów, dobre podejście do klienta, nie wspominając o promocji, która obniżyła moje zakupy o kilkadziesiąt złotych. Jeśli ktoś ma problem, to znaczy że nie potrafi dogadać się ze sprzedawcą i tyle w tym temacie. Pozdrawiam!
    One good thing about music, when...
    it hits you feel no pain.

-Bob Marley
    0 0

13. Post #13
    Witajcie forumowicze,
    Dzięki za pozytywne opinie - motywują do działania ;)

Dziś wpadliśmy na pomysł złożenia boxa na LEDach pod automaty i wyszło nam coś takiego:

https://www.progrower.pl/kompletne-z...toled-66w.html

Całość pobiera tylko 85W a może dać konkretny plon :-) Wydaje nam się bardzo fajną opcją na 2-4 rośliny automatyczne.

PS. Od dziś kod rabatowy forumnk uprawnia do zniżki 5% a nie jak dotychczas 3%!

Pozdrowienia!
    ProGrower.pl
    0 0

14. Post #14
    Bezinteresowanie polecam sklep progrower.pl ProGrower.pl - zapraszamy do naszego Growshopu Robiłem u nich zakupy i doslownie wszystko zagrało - spory wybór towaru, ceny, dbałość o zapakowanie przesyłki i jej szybkie nadanie. Poza tym wysyłają także za pobraniem na paczkomaty, a ja tylko ten sposób zamawiania uznaję. Pozdro i do usłyszenia. Wspieram tylko tych, którzy na to zasłużyli ProGrower.pl - zapraszamy do naszego Growshopu
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

15. Post #15
    Witajcie forumowicze!

Od dziś można korzystać w ProGrower.pl z nowej opcji dostawy, mianowicie Paczkomaty InPost - również za pobraniem.

Do złożenia zamówienia potrzebny jest tylko mail i telefon, podawanie adresu nie jest konieczne.

Zapraszamy na zakupy! :-)
    0 0

16. Post #16
    Witam!
    Ostatnio miałem (nie)przyjemność zrobić zakupy na ProGrower.pl
    Dostałem paczkę i okazało się, że przy wysyłce pomylili przedmioty i wysłali mi zupełnie inny hygrometr - nie taki jaki ja chciałem. To był dla mnie wielki szok. Pierwsza myśl, to że ja źle zamówiłem, ale po zalogowaniu na konto widzę, że powinno dokładnie takie urządzenie mi przyjść KLIK, a teraz zabawa: znajdź 10 różnic:
    ProGrower.pl - zapraszamy do naszego Growshopu ProGrower.pl - zapraszamy do naszego Growshopu

Jestem bardzo oburzony z tego powodu. Dobrze, że chociaż nawozy dali takie jakie trzeba bo one były najdroższe i najważniejsze w całym zakupie.
    Nie wiem czy to pomyłka człowieka który dobierał przedmioty do paczki czy po prostu nie mieliście na stanie urządzenia które chciałem i wysłaliście mi taki badziew, ale jedno jest pewne - już nigdy tu nie wrócę!
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:
    1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush - Szafa 0.30m2

AKTUALNA:
    -
    0 0

17. Post #17
    Witam,
    Wydawało mi się, że sprawa została wyjaśniona, odpisywaliśmy panu na maile w tej sprawie błyskawicznie.

Zaszła pomyłka przy pakowaniu i otrzymał pan tę samą stację tylko wewnętrzną bez kabelka [ https://www.progrower.pl/termo-higro...ter-basic.html ] zatem nie jest to żaden badziew a ta sama stacja, tylko z funkcją IN (bez OUT). Niezwołcznie zaproponowaliśmy dwa rozwiązania:

1) wymianę na nasz koszt na stację, za którą pan zapłacił, czyli HortiMeter Medium [ https://www.progrower.pl/termo-higro...grometrem.html ]
    2) zwrot różnicy kwoty na konto, jeśli mimo wszystko zechciałby zostać pan przy HortiMeter Basic

Wybrał pan opcję 1 ProGrower.pl - zapraszamy do naszego Growshopu Paczka z właściwą stacją HortiMeter jest w drodze. Podczas wymiany maili dogadaliśmy się przecież bezproblemowo, zatem nie rozumiem oburzenia, ale oczywiście ma pan prawo wyrazić opinię na forum.

PS. Był pan zdezorientowany, że stacja nazywa się Garden HighPro - tak jak mówiłem, marka HortiMeter przeszła jakiś czas temu rebranding i te stacje różnią się tylko logo ProGrower.pl - zapraszamy do naszego Growshopu Niczym więcej.

Pozdrawiam,
    ProGrower_pl
    0 0

18. Post #18
    Cytat Zamieszczone przez L4nceR Zobacz posta
    Witam!
    Ostatnio miałem (nie)przyjemność zrobić zakupy na ProGrower.pl
    Dostałem paczkę i okazało się, że przy wysyłce pomylili przedmioty i wysłali mi zupełnie inny hygrometr - nie taki jaki ja chciałem. To był dla mnie wielki szok. Pierwsza myśl, to że ja źle zamówiłem, ale po zalogowaniu na konto widzę, że powinno dokładnie takie urządzenie mi przyjść KLIK, a teraz zabawa: znajdź 10 różnic:
    ProGrower.pl - zapraszamy do naszego Growshopu ProGrower.pl - zapraszamy do naszego Growshopu

Jestem bardzo oburzony z tego powodu. Dobrze, że chociaż nawozy dali takie jakie trzeba bo one były najdroższe i najważniejsze w całym zakupie.
    Nie wiem czy to pomyłka człowieka który dobierał przedmioty do paczki czy po prostu nie mieliście na stanie urządzenia które chciałem i wysłaliście mi taki badziew, ale jedno jest pewne - już nigdy tu nie wrócę!
    L4nceR Kolego, po co robić tyle szumu skoro wszystko zostało natychmiast wyjaśnione i momentalnie dogadaliście się jak to odkręcić? Każdemu zdarzają sie pomyłki, chyba Tobie czasem też?
    Osobiście w takiej sytuacji, gdy już mi się zdarza, mniej zwracam uwagę na fakt zaistnienia pomyłki, a bardziej na reakcję sprzedającego/sklepu. Prosty przykład: ze dwa miesiące temu chłopaki z greenhay.pl
    omyłkowo wysłali mi pestki Easy Sativa zamiast Skunk XXL. Napisałem od razu. Momentalnie przeprosili, zapewnili, że to przypadek, bo mają straszny zapierdol, ale zaraz zapakują te właściwe, dorzucą jakieś
    gratisy i wyślą. Zastrzegli, że te Easy Sativy mam sobie zostawić. Jak dla mnie BOMBA! Tak wygląda według mnie wzorcowe podejście do kupującego. Dlatego zrobiłem open seeda z tymi nasionkami ES, przy
    okazji robiąc maleńką, w pełni zasłużoną, reklamę Green Hay. Myślę, że i Ty nie powinieneś robić afery w sytuacji gdy ProGrower zareagował w ten sposób i się dogadaliście. I bynajmniej Cię nie pouczam, bo jesteś
    dorosły facet i masz swój rozum, tylko czasem emocjom trzeba dać ostygnąć. Pozdrawiam Ciebie i sklep Pro Grower. Zgoda buduje, niezgoda ruinuje ProGrower.pl - zapraszamy do naszego Growshopu
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

19. Post #19
    @ProGrower_pl, tak przepraszam. Napisałem tutaj gdy przyszła paczka i ziomal którego miała być stacja pogody wydarł na mnie ryja. Można powiedzieć że w emocjach pierwsze co napisałem tutaj. Później jednak ziom dzwoni do mnie abym napisał na email i wyjaśnił tą sprawę.
    Na szczęście wszystko zostało uzgodnione, a ja niepotrzebnie narobiłem szumu na forum. Mała pomyłka, a ja zamiast pierwsze co napisać na email to wyrzuciłem swoje myśli na forum gdzie wszyscy mogli zobaczyć komentarz i znacznie obniżyć ocenę sklepu za co bardzo przepraszam.

Oczywiście mam nadzieję, że nie wpłynie to na dalszą translację wymiany sprzętu.
    Mam strasznie nerwowego zioma i jak mi zaczął zarzucać że ja go chciałem oszukać to jego emocje udzieliły się także mi. Jeszcze raz przepraszam za moje zachowanie!
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:
    1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush - Szafa 0.30m2

AKTUALNA:
    -
    0 0

20. Post #20

Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl