Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. Post #1

www.growshopjamaica.pl

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witamy!

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego:

http://www.growshopjamaica.pl

Znajdziecie w nim wszystko do profesjonalnej uprawy roślin.

Zapewniamy szybką wysyłkę oraz pełną dyskrecję.
    1 0

2. Post #2

Obniżka cen nawozów firmy Canna

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty cenowej na nawozy firmy Canna!

Nawozy Canna | Growshop Jamaica | Nawozy Hesi, nawozy Canna, GrowBox, DarkStreet, Ripen
    0 0

3. Post #3

Promocja tygodnia!

Zapraszamy do skorzystania z promocji tygodnia!

W tym tygodniu obniżyliśmy ceny na wentylatory i filtry (linia Economy) firmy Prima Klima.

Filtry węglowe | Growshop Jamaica | Nawozy Hesi, nawozy Canna, GrowBox, DarkStreet, Ripen

Wentylatory promieniowe | Growshop Jamaica | Nawozy Hesi, nawozy Canna, GrowBox, DarkStreet, Ripen
    0 0

4. Post #4
    kupiłem feminizator,wszystko ok,szybka wysyłka przedmiot zgodny z opisem oraz małe gratisy www.growshopjamaica.pl polecam
    0 0

5. Post #5

Promocja marcowa!

www.growshopjamaica.pl-growshop-slider_15.jpg

Zapraszamy do skorzystania z naszej marcowej promocji -10% na wszystkie artykuły oświetleniowe!

www.growshopjamaica.pl
    0 0

6. Post #6
    Jest obecnie jakiś kodzik promocyjny ? www.growshopjamaica.pl
    0 0

7. Post #7
    UWAGA!

Do końca roku 10% rabatu na wszystkie artykuły w sklepie.
    Zapraszamy do korzystania z promocji!

0 0

8. Post #8
    Przesyłka błyskawica wszystko elegancko zapakowane polecam.
    0 0

9. Post #9
    Zamawiałem jakieś 2 miesiące temu, na większe zakupy dostałem rabat 5 % - zawsze coś, szybka wysyłka, nikt dotąd nie pukał więc jak na razie ok polecam !
    0 0

10. Post #10
    siema,
    ziomy powiedzcie po co wam kamery w sklepie i na wejsciu. w dodatku gdyby byly oficjalne a one poukrywane,
    tutaj zdjecie jednej ktora zostala rozjebana
    bede wdzieczny za odpowiedz bo troche sie boje o swoje bezpieczenstwo.

oczywiscie to zdjecie waszego sklepu widac adres nawet obok, kamera byla ukryta w szpiegowskiej puszce pelno takich na necie widac koncowke zasilajaca do kamer 12V i kabel BNC
    www.growshopjamaica.pl-20170616_131304.jpeg
    0 0

11. Post #11
    Szkoda ze nie macie na stornie czatu. Potrzebuję kilku rzeczy do boxa i chciałbym się skonsultować.
    0 0

12. Post #12
    Witamy,

sami drodzy forumowicze oceńcie czy jest to puszka po rzekomo ukrytej kamerze - w załączniku szersza perspektywa. Gniazdko to znajduje się bezpośrednio nad drzwiami hali, gdzie magazyn miała między innymi firma InPost, więc owszem gniazdka są wyprowadzone, ale to nie znaczy, że my z nich kiedykolwiek korzystaliśmy czy korzystamy. Osoba, która twierdzi, że nam jakąś kamerę rozwaliła najzwyklej w świecie kłamie.

Pozdrawiamy!
    Growshop Jamaica Team
    www.growshopjamaica.pl-dsc_0626.jpg
    0 0

13. Post #13
    Witam.Nie wiem o co chodzi z tymi kamerami pewnie konkurencyjna gnida chce was znokautować bo widzę odrazu po poście zamieszczonym przez tę osobę że z forum nie ma nic wspólnego.
    Pisząc tego posta chciałbym was polecić innym.Ekspresowa wysyłka tak szybkiej wysyłki jeszcze nie miałem jak u was za co dziękuję.Ceny też są zajebiste.Tak trzymać.
    Pozdrawiam Mroczny Pomiot.
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl