Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 235
  1. Post #1

Pechy.pl - Nasiona marihuany

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego sklepu z nasionami konopi PECHY.PL jako profesjonaliści stawiamy na szybką wysyłkę oraz bezpieczeństwo - dane podawane na stronie są do nas przesyłane przez połączenie szyfrowane, co potwierdza certyfikat SSL. Nasza oferta stale będzie rozbudowywana o kolejnych producentów oraz odmiany o czym będziemy was na bieżąco informować na forum oraz na naszej stronie. Do każdego zamówienia dodawane są różnego rodzaju gadżety oraz gratisowe nasiona z których każdy będzie zadowolony. Aktualnie obowiązuje promocja 30% która obejmuje wszystkie produkty dostępne na stronie. Jeśli interesuje cię odmiana której nie mamy aktualnie w ofercie napisz lub zadzowoń i powiedz nam o tym a my postaramy się ją dla ciebie sprowadzić. Odwiedzaj nasz temat ponieważ wkrótce zostanie ogłoszony szybki konkurs który potwierdzi naszą wiarygodność. Zamówienia realizowane będą od jutra ponieważ jutro spodziewamy się dostawy nasion.

Kontakt:
    e-mail: sklep@pechy.pl
    Tel. 573-121-209
    gg: 54840528
    Kontakt telefoniczny 24h jeśli w godzinach wieczornych nie odbieram to na 100% oddzwonię

Serdeczne pozdrowienia
    pechy.pl

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Dotarły do nas paczki z nasionami Pechy.pl - Nasiona marihuany Zapraszamy do odwiedzin www.pechy.pl

0 0

3. Post #3
    No to czas chyba na jakiegoś OS'a albo konkursik na początek znajomości Pechy.pl - Nasiona marihuany hue

A tak na marginesie to trochę mało info o sklepie jest na waszej stronie w zakładce O Nas wieje ujem info dotyczące bezpieczeństwa tez takie jakieś znikome
    Konkurencja jest dość mocna i z wieloletnim stażem także musicie się jakoś wykazać abyście mieli jakieś przebicie przez ten mur
    0 0

4. Post #4
    Witam, mam problem z otwarciem Państwa strony internetowej:

Czy tylko ja tak mam czy trzeba mieć jakieś w tyczki / inne badziewie w przeglądarce? Chętnie sprawdziłbym jak funkcjonujecie bo fajnie się zapowiada.
    Pozdrawiam!
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:
    1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush - Szafa 0.30m2

AKTUALNA:
    -
    0 0

5. Post #5
    U mnie działa !

Spróbuj na innej przeglądarce
    0 0

6. Post #6
    witaj
    chciałem zrobic pierwsze zakupy u ciebie ale mam pytanie, bierzesz nasiona bezposrednio czy z hurtowni? glownie chodzi mi o dutchpassion i greenhouseseeds

pozdro
    0 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez L4nceR Zobacz posta
    Witam, mam problem z otwarciem Państwa strony internetowej:

Czy tylko ja tak mam czy trzeba mieć jakieś w tyczki / inne badziewie w przeglądarce? Chętnie sprawdziłbym jak funkcjonujecie bo fajnie się zapowiada.
    Pozdrawiam!
    Skontaktowałem się z naszym informatykiem i już zajmuje się tą sprawą, prosił żebym się zapytał na jakiej przeglądarce występuje ten problem?
    Wytlumaczył mi że nasz sklep obsługuje najnowszy i najbezpieczniejszy certyfikat SSL - SPDY - stworzony przez Google i obecnie jest wspierany przez wszystkie najważniejsze przeglądarki (Firefox, Chrome, Opera i Safari, IE (wersja 11). Więc nie powinno być problemu ja sprawdziałem na Internet Explorer, Firefox i Chrom i na wszystkich działa.

Pozdrawiam
    Pechy.pl

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez chowatel Zobacz posta
    witaj
    chciałem zrobic pierwsze zakupy u ciebie ale mam pytanie, bierzesz nasiona bezposrednio czy z hurtowni? glownie chodzi mi o dutchpassion i greenhouseseeds

pozdro
    Witam, nasiona zamawialiśmy w hurtowni zagranicznej ponieważ kupowaliśmy dużo odmian różnych producentów i tak było wygodniej. Ale z tego co mówiła mi osoba która obsługiwała moje zamówienie nasiona były dla nas sprowadzane od producentów dlatego też był mały poślizg z datą dostawy bo nasiona miały być w piątek a przyszły w poniedziałek bo któryś producent nie dosłał ich na czas. Pewnie chodzi ci o świeżość nasion więc napisz na pw co potrzebujesz lub złóż zamówienie na stronie i zrobimy akcje "100% zadowolenia lub zwrot kosztów" a przy okazji przybędzie opinia na forum Pechy.pl - Nasiona marihuany

Pozdrawiam
    Pechy.pl

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez Freddy Krueger Zobacz posta
    No to czas chyba na jakiegoś OS'a albo konkursik na początek znajomości Pechy.pl - Nasiona marihuany hue

A tak na marginesie to trochę mało info o sklepie jest na waszej stronie w zakładce O Nas wieje ujem info dotyczące bezpieczeństwa tez takie jakieś znikome
    Konkurencja jest dość mocna i z wieloletnim stażem także musicie się jakoś wykazać abyście mieli jakieś przebicie przez ten mur
    Zakładka "o nas" jest już uzupełniona - Dzięki za wskazówki wszystkie są mile widziane Pechy.pl - Nasiona marihuany Co do OS chcemy zrobic jakiś szybki konkurs żeby wytypować kilka osób które otrzymają nasiona w zamian za "relacje z dostawy" Pechy.pl - Nasiona marihuany Macie jakieś pomysły ??

Pozdrawiam
    Pechy.pl
    0 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez Pechy.pl Zobacz posta
    Skontaktowałem się z naszym informatykiem i już zajmuje się tą sprawą, prosił żebym się zapytał na jakiej przeglądarce występuje ten problem?
    Wytlumaczył mi że nasz sklep obsługuje najnowszy i najbezpieczniejszy certyfikat SSL - SPDY - stworzony przez Google i obecnie jest wspierany przez wszystkie najważniejsze przeglądarki (Firefox, Chrome, Opera i Safari, IE (wersja 11). Więc nie powinno być problemu ja sprawdziałem na Internet Explorer, Firefox i Chrom i na wszystkich działa.

[...]
    Właśnie używam Opery, a problem dalej jest. Być może jest jakaś aktualizacja przeglądarki. Jeśli wasz informatyk znajdzie rozwiązanie dla mnie to prosiłbym o podanie na PW - będę bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam!
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:

AKTUALNA:
    -
    0 0

9. Post #9
    Panowie i Panie z racji tego że chcemy szybko rozdać darmowe pechy niestety nie mamy czasu na konkurs postanowiliśmy wysłać nasiona do osób które są według nas wiarygodne z racji stażu na forum, ilości napisanych postów i spalonych blantów oraz udzieliły się w temacie naszego sklepu czyli Freddy Krueger i L4nceR + jeszcze jedna osoba ktora się zgłosi Pechy.pl - Nasiona marihuany Wystarczy napisać pod tym postem że chcesz nasiona Pechy.pl - Nasiona marihuany Przypominam że trzeba mieć ponad 500 napisanych postów oraz ponad 300 spalonych blantów a dodatkowym warunkiem jest napisanie komentarza po odbiorze paczki. Do rozdania mamy oryginalne pechy Female Seeds:

4x Auto AK
    5x Auto Haze
    4x Auto Bubble

0 0

10. Post #10
    Chce nasiona Pechy.pl - Nasiona marihuany
    Błąd, ciężki błąd - kosztuje srogo
    Zastanów się, ziom, jaką idziesz drogą.

W sprawach związanych z forum proszę pisać wiadomość PW.
    0 0

11. Post #11
    Cytat Zamieszczone przez Stringer Zobacz posta
    Chce nasiona Pechy.pl - Nasiona marihuany
    Nasiona są twoje napisz na pw którą paczkę wybierasz podaj adres i metodę wysyłki paczkomaty też obsługujemy Pechy.pl - Nasiona marihuany Jutro wysyłamy Pechy.pl - Nasiona marihuany

Pozdrawiam
    Pechy.pl

--- Dodano ---

Temperatura i wilgotność w lodówce w normie Pechy.pl - Nasiona marihuany

Pudełka "Jamki" dodatkowo pomogą nam dbać o jakość nasion w naszym sklepie Pechy.pl - Nasiona marihuany

Przy okazji przypominamy o promocji która aktualnie obowiązuje - 30% na wszystko !!!!

ZAPRASZAMY
    0 0

12. Post #12
    Witam, nasiona zamawialiśmy w hurtowni zagranicznej ponieważ kupowaliśmy dużo odmian różnych producentów i tak było wygodniej. Ale z tego co mówiła mi osoba która obsługiwała moje zamówienie nasiona były dla nas sprowadzane od producentów dlatego też był mały poślizg z datą dostawy bo nasiona miały być w piątek a przyszły w poniedziałek bo któryś producent nie dosłał ich na czas. Pewnie chodzi ci o świeżość nasion więc napisz na pw co potrzebujesz lub złóż zamówienie na stronie i zrobimy akcje "100% zadowolenia lub zwrot kosztów" a przy okazji przybędzie opinia na forum Pechy.pl - Nasiona marihuany

Pozdrawiam
    Jak z hurtowni to nie dzieki. widze w sumie teraz po zdjeciach Royal Queen seeds ze masz stare opakowania pomieszane z nowymi to pewnie tak samo jest z innymi a mi wlasnie zalezy na nowych. 100% zadowolenia lub zwrot kosztow - koszty uprawy i pradu i zmarnowanego czasu tez oddajesz? i dodatkowo utrata anonimowosci. gra wg mnie nie warta swieczki nie bede ryzykowac
    0 0

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez chowatel Zobacz posta
    [COLOR=#87CB11]

Jak z hurtowni to nie dzieki. widze w sumie teraz po zdjeciach Royal Queen seeds ze masz stare opakowania pomieszane z nowymi to pewnie tak samo jest z innymi a mi wlasnie zalezy na nowych. 100% zadowolenia lub zwrot kosztow - koszty uprawy i pradu i zmarnowanego czasu tez oddajesz? i dodatkowo utrata anonimowosci. gra wg mnie nie warta swieczki nie bede ryzykowac
    Rozmawiałem z ludźmi którzy mnie zaopatrzyli i zagwarantowali świeżość nasion. Jeśli chodzi o Royal Queen Seeds muszą wykorzystać stare opakowania i będą w nie pakować aż im się skończą, można to nazwać okresem przejściowym. Wiadomo chodzi o koszty - wyrzucenie starych opakowań z dnia na dzień wiązałoby się z ogromnymi kosztami. Nie muszę wpominać o tym że nasiona przechowywane w odpowiednich warunkach mają długą datę przydatności więc uważam że są w 100% ok. Oczywiście szanuję twoje zdanie

Pozdrawiam
    Pechy.pl
    0 0

14. Post #14
    Witam, paczuszka już jest i powiem Wam że jestem pod wrażeniem, myślałem ze tu mała koperta przyjdzie z samymi pestkami co najwyżej jakaś ulotka jeszcze.
    A tu listonosz trzyma w ręku paczkę jak by z telefonem Pechy.pl - Nasiona marihuany Pechy.pl - Nasiona marihuany

Dziękuje bardzo i pozdrawiam Pechy.pl - Nasiona marihuany
    Błąd, ciężki błąd - kosztuje srogo
    Zastanów się, ziom, jaką idziesz drogą.

W sprawach związanych z forum proszę pisać wiadomość PW.
    0 0

15. Post #15
    Jestem mile zaskoczony paczką, którą otrzymałem dzisiaj!
    Bardzo szybka dostawa - spodziewałem się jej dopiero w Poniedziałek a tu proszę.. Nazajutrz już u mnie zawitały nasionka!

Do tego super gratisy! Myślałem, że o ile jakieś będą to bletki lub zapalniczka. Myliłem się! Dostałem wszystkie numery gazetki konopnej z tego roku, dodatkowe ulotki i gazetki, oraz bletki, bibułki, "super jointa" i kilka innych bajerów. Oczywiście wśród tych rzeczy znajdowały się także obiecane nasionka.

Naprawdę zrobiliście na mnie wrażenie! Ucieszyłem się samą wygraną nasion, ale dodatki sprawiły że naprawdę podeszliście do tego bardzo profesjonalnie. Mam nadzieję, że w zakupach nasion także będzie można dostrzec zaangażowanie z waszej strony i nie będziecie spoczywać na laurach!

Oto dodatkowe zdjęcia dla wiarygodności:

Na pewno zrobię pożytek z waszych podarunków Pechy.pl - Nasiona marihuany
    Zachęcam do kupowania na pechy.pl oraz sam będę robić u was zakupy.
    Pozdrawiam!
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:

AKTUALNA:
    -
    0 0

16. Post #16
    No gratki, to teraz czekamy co tam fajnego wyrośnie ;)
    0 0

17. Post #17
    Cytat Zamieszczone przez L4nceR Zobacz posta
    Jestem mile zaskoczony paczką, którą otrzymałem dzisiaj!
    Bardzo szybka dostawa - spodziewałem się jej dopiero w Poniedziałek a tu proszę.. Nazajutrz już u mnie zawitały nasionka!

Do tego super gratisy! Myślałem, że o ile jakieś będą to bletki lub zapalniczka. Myliłem się! Dostałem wszystkie numery gazetki konopnej z tego roku, dodatkowe ulotki i gazetki, oraz bletki, bibułki, "super jointa" i kilka innych bajerów. Oczywiście wśród tych rzeczy znajdowały się także obiecane nasionka.

Naprawdę zrobiliście na mnie wrażenie! Ucieszyłem się samą wygraną nasion, ale dodatki sprawiły że naprawdę podeszliście do tego bardzo profesjonalnie. Mam nadzieję, że w zakupach nasion także będzie można dostrzec zaangażowanie z waszej strony i nie będziecie spoczywać na laurach!

Oto dodatkowe zdjęcia dla wiarygodności:

Na pewno zrobię pożytek z waszych podarunków Pechy.pl - Nasiona marihuany
    Zachęcam do kupowania na pechy.pl oraz sam będę robić u was zakupy.
    Pozdrawiam!
    Dzięki za pozytywny wpis Pechy.pl - Nasiona marihuany

A przy okazji chcielibyśmy zaprosić was na

DARMOWE WYSYŁKI WEEKENDOWE !! Pechy.pl - Nasiona marihuany

W ten weekend Pechy.pl pokrywa koszty wysyłki za wszystkie paczki wysłane przez DPD, Paczkomaty lub Pocztę Polską.
    Darmowa wysyłka obowiązuje do niedzieli do godziny 00:00
    0 0

18. Post #18
    Informujemy że w naszej ofercie pojawił się nowy producent, a jest nim wszystkim dobrze znany
    Strain Hunters

PECHY.pl - najlepsze ceny, najszybsza wysyłka!!
    0 0

19. Post #19
    Informujemy że za każde wydane 100zł w PECHY.PL otrzymujecie do wyboru OG Kush lub Great White Auto GRATIS !! Napisz co wybierasz w komentarzu do zamówienia. A do wszystkich zamówień złożonych w weekend WYSYŁKA GRATIS Pechy.pl - Nasiona marihuany
    Śledź nasz wątek i bądź na bieżąco
    .

Pozdrawiamy
    Pechy.pl
    0 0

20. Post #20
    Tak jak obiecaliśmy rozpoczynamy WEEKEND DARMOWYCH WYSYŁEK co oznacza że pokrywamy koszty wysyłki każdego zamówienia złożonego od teraz do niedzieli do godziny 00:00 !!

Do każdego zamówienia dodajemy firmowe gadżety znanych producentów nasion a za każde wydane 100zł jedno nasiono OG KUSH lub GREAT WHITE AUTO do wyboru GRATIS

Jeśli WEEKEND DARMOWYCH WYSYŁEK się przyjmie będzie odbywał się cyklicznie Pechy.pl - Nasiona marihuany

Pozdrawiam
    Pechy.pl
    0 0

Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl