Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 235
  1. Post #41
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Otrzymałam zamówiony towar. Jestem pod wielkim wrażeniem jakości obsługi: świetny kontakt ze sklepem, szybkość realizacji, elastyczność i wyrozumiałość.
    Do tego potężna ilość gadżetów oraz niezwykle interesujące gratisy Pechy.pl - Nasiona marihuany

To początek pięknej współpracy!
    Szacunek.

Pechy.pl - Nasiona marihuany-pechy3.jpg

Stara FR (trudne początki)

0 0

2. Post #42
    Cytat Zamieszczone przez Condie Zobacz posta
    Otrzymałam zamówiony towar. Jestem pod wielkim wrażeniem jakości obsługi: świetny kontakt ze sklepem, szybkość realizacji, elastyczność i wyrozumiałość.
    Do tego potężna ilość gadżetów oraz niezwykle interesujące gratisy Pechy.pl - Nasiona marihuany

To początek pięknej współpracy!
    Szacunek.

Dzięki za wpis Pechy.pl - Nasiona marihuany mam nadzieje że będzie ich coraz więcej Pechy.pl - Nasiona marihuany

Pozdrawiam
    0 0

3. Post #43
    UWAGA! UWAGA !

Przez cały weekend WYSYŁKA GRATIS dla każdego zamówienia.
    A korzystając z okazji przypominamy że cały czas trwa promocja -30% na cały asortyment w Pechy.pl
    0 0

4. Post #44
    Od dzisiaj za każde wydane 100 zł w seedbank 'u Pechy.pl dodajemy oryginalnie zapakowane nasiono AUTO MAZAR od Dutch Passion GRATIS.

Pechy.pl - Nasiona marihuany

Dla każdego kto jeszcze nie miał okazji poznać tej odmiany krótki opis z naszej strony
    https://www.pechy.pl/dutch-passion/auto-mazar.19.html

Promocja trwa do odwołania lub wyczerpania zapasów!!
    0 0

5. Post #45
    Z przyjemnoscią informujemy że Seedbank Pechy.pl rozszerza swój asortyment o Nasiona Marihuany Paradise Seeds więc od dzisiaj możecie je zamawiać Pechy.pl - Nasiona marihuany

A przy okazji przypominamy że za każde wydane 100zł dorzucamy oryginalnie zapakowane wszystkim dobrze znane nasiona konopi Auto Mazar od Dutch Passion.
    0 0

6. Post #46
    Przypominamy że w Pechy.pl - nasiona marihuany obowiązuje promocja 30% na cały asortyment i wprowadzamy małą zmianę. Rabat można uzyskać po wpisaniu kodu rabatowego RYHBIXYE . Kod trzeba wpisać podczas składania zamówienia w koszyku w miejscu do tego wyznaczonym i wtedy koszt zamówienie zostania pomniejszone o wartość kuponu. Forumowy kupon rabatowy łączy się z kuponami indywidualnymi które wrzucamy do naszych paczek.

Kod jest aktywny do końca miesiąca.
    0 0

7. Post #47
    Zamówiłam u Was 40 nasion od RQS. Wysiałam 38 sztuk do torfowych krążków, podlanych wodą z ukorzeniaczem...
    Z przyjemnością informuję, że z 38 wykiełkowało... 38 Pechy.pl - Nasiona marihuany (od 24h do 72h)
    100% "kiełkowalności"... dziękuję Wam za dobrą jakość!

Stara FR (trudne początki)

0 0

8. Post #48
    Przez cały weekend od tego momentu działa darmowa wysyłka dla każdego niezależnie od wartości zamówienia !!

A przy okazji przypominamy że obowiązuje kod rabatowy dla użytkowników forum RYHBIXYE który upoważnia do rabatu w wysokości 30% na cały asortyment dostępny w seedbank Pechy.pl

0 0

9. Post #49
    Cytat Zamieszczone przez Condie Zobacz posta
    Zamówiłam u Was 40 nasion od RQS. Wysiałam 38 sztuk do torfowych krążków, podlanych wodą z ukorzeniaczem...
    Z przyjemnością informuję, że z 38 wykiełkowało... 38 Pechy.pl - Nasiona marihuany (od 24h do 72h)
    100% "kiełkowalności"... dziękuję Wam za dobrą jakość!
    Dzięki Condie za wpis Pechy.pl - Nasiona marihuany Nie ma nic lepszego od zadowolonego klienta Pechy.pl - Nasiona marihuany
    0 0

10. Post #50
    Rozpoczynamy promocję mikołajkową. Przez cały weeneknd wszystkie nasiona konopi 20% taniej oraz darmowa wysyłka dla każdego !!

Promocja trwa do 6.12.2015r
    0 0

11. Post #51
    Wróciłem i jeszcze niejeden raz wróce.

Mega banan, polecam. Super kontakt, Dobre ceny, Niezle promocje, Swieżutkie seedy.
    0 0

12. Post #52
    Cytat Zamieszczone przez RasHerbs Zobacz posta
    Wróciłem i jeszcze niejeden raz wróce.

Mega banan, polecam. Super kontakt, Dobre ceny, Niezle promocje, Swieżutkie seedy.
    Kolejny zadowolony klient Pechy.pl - Nasiona marihuany Dziękujemy za wpis i pozdrawiamy.
    0 0

13. Post #53
    Ruszamy z darmową wysyłką !!

Przez cały weekend płacisz tylko za nasiona konopi a my pokrywamy koszty wysyłki. Zapraszamy do sklepu seedbank Pechy.pl Pechy.pl - Nasiona marihuany

Przypominamy że do każdego zamówienia dodajemy oryginalnie zapakowane nasiona Dutch Passion Auto Mazar oraz Seedsman White Widow lub Seedsman White Widow Auto do wyboru.

Pozdrawiamy oraz życzymy wszystkim spokojnego weekendu Pechy.pl - Nasiona marihuany
    0 0

14. Post #54
    UWAGA!! UWAGA!! PROMOCJA W PECHY.PL

Seedbank Pechy.pl przecenia produkty Dutch Passion i Barney's Farm o 20% wystarczy że w koszyku wpiszesz kod DNDSDLKF a koszt twojego zamówienia zostanie obniżony o wartość kodu rabatowego. Promocja trwa do 31.01.20016r

Zapraszamy Pechy.pl - Nasiona marihuany
    0 0

15. Post #55
    Promocja w Pechy.pl Nasiona Konopi !!

Przeceniamy wszystkie produkty Green House Seeds oraz Strain Hunters o 15% !!

Do każdej paczki dorzucamy ciekawe gratisy i darmowe nasiona pakowane oryginalnie

ZAPRASZAMY Pechy.pl - Nasiona marihuany
    0 0

16. Post #56
    Właśnie wjechała do nas świeżutka dostawa Dutch Passion prosto od producenta !!

A wraz z dostawą wjeżdżają nowe promocje Pechy.pl - Nasiona marihuany Zaglądajcie do naszego wątku bo jeszcze dziś pojawi się pierwsza z nich Pechy.pl - Nasiona marihuany

--- Dodano ---

1 0

17. Post #57
    Od dziś w seedbank pechy.pl obowiązuje kod rabatowy EXBFU94V który upoważnia do zniżki na produkt Dutch Passion - Auto Xtreme Pechy.pl - Nasiona marihuany

Kod rabatowy obniża cenę produktu o 25% !!

Dutch Passion - Auto Xtreme 3szt - 99,75zł
    Dutch Passion - Auto Xtreme 7szt - 199,50zł
    0 0

18. Post #58
    UWAGAPechy.pl - Nasiona marihuany

Od dziś darmowa wysyłka dla każdego odwiedzającego nasz sklep. Pechy.pl - Nasiona marihuany
    A o PROMOCJI AUTO MAZARA juz słyszeliście
    --> AUTO MAZAR Dutch Passion 50% TANIEJ!!!!!

Zapraszamy na naszą strone :

Pechy.pl - Nasiona marihuany http://www.pechy.pl
    0 0

19. Post #59

Pechy.pl - Nasiona marihuany-30% na produkty Dutch Passion w www.pechy.plPechy.pl - Nasiona marihuany
    Od tego momentu do odwołania -30% na wszystkie nasiona konopi Dutch Passion !! Do tego darmowa wysyłka i Auto Mazar w super cenie. Pechy.pl - Nasiona marihuany
    Kupon rabatowy DP-30% wyświetla się w koszuku wystarczy go przepisac w odpowiednie miejsce i ciesz się super nasionami w super cenie.

Pechy.pl - Nasiona marihuanyPechy.pl - Nasiona marihuanyPechy.pl - Nasiona marihuanyPechy.pl - Nasiona marihuanyPechy.pl - Nasiona marihuany
    0 0

20. Post #60
    Do każdego zamówienia na nasiona konopi Royal Queen Seeds za ponad 100zł dodajemy oryginalnie zapakowane nasiono Royal Queen Seeds - Critical

Do każdego zamówienia za ponad 100zł na nasiona konopi Dinafem dodajemy orginalnie zapakowane nasiono Dinafem do wyboru
    Critical + Dinafem
    Auto Critical + Dinafem

Oprócz tego do każdej wydanej stówki dajemy standardowe gratisy czyli 1 nasiono auto + gadżety od producentów

Akcja trwa do wykończenia zapasów
    0 0

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl