Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 235
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    No, oby się przyjął, bo akurat OG Kush'e interesują mnie szczególnie Pechy.pl - Nasiona marihuany
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

2. Post #22
    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy Zobacz posta
    No, oby się przyjął, bo akurat OG Kush'e interesują mnie szczególnie Pechy.pl - Nasiona marihuany
    Al !! OG Kush'ów u nas pod dostatkiem więc mocna ekipa gansterów czeka na twoje rozkazy :P

--- Dodano ---

A przy okazji chcemy pokazać wam gadżety które znajdują się w każdym zamówieniu zrealizowanym przez ekipę PECHY.PL

DLA KAŻDEGO COŚ FAJNEGO Pechy.pl - Nasiona marihuany

Pechy.pl - Nasiona marihuany[/url]
    0 0

3. Post #23
    Może, może Pechy.pl - Nasiona marihuany Noo, zdjęcie gratisów robi wrażenie Pechy.pl - Nasiona marihuany
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

4. Post #24
    pełen zaufania złożyłem zamówienie, kierowałem się przede wszystkim zaprezentowaniem sklepu na tym forum oraz szczerą nadzieją w świeżość pestek. myśle że to największa zmora kupców, nieświeże pestki.

Jest to nowy sklep wiec wierze w was chłopaki. Pechy.pl - Nasiona marihuany

Pechy.pl - Nasiona marihuanyPechy.pl - Nasiona marihuanyPechy.pl - Nasiona marihuanyPechy.pl - Nasiona marihuanyPechy.pl - Nasiona marihuanyPechy.pl - Nasiona marihuanyPechy.pl - Nasiona marihuanyPechy.pl - Nasiona marihuany
    0 0

5. Post #25
    Cytat Zamieszczone przez RasHerbs Zobacz posta
    pełen zaufania złożyłem zamówienie, kierowałem się przede wszystkim zaprezentowaniem sklepu na tym forum oraz szczerą nadzieją w świeżość pestek. myśle że to największa zmora kupców, nieświeże pestki.

Jest to nowy sklep wiec wierze w was chłopaki. Pechy.pl - Nasiona marihuany

Pechy.pl - Nasiona marihuanyPechy.pl - Nasiona marihuanyPechy.pl - Nasiona marihuanyPechy.pl - Nasiona marihuanyPechy.pl - Nasiona marihuanyPechy.pl - Nasiona marihuanyPechy.pl - Nasiona marihuanyPechy.pl - Nasiona marihuany
    Przede wszystkim chcę ci podziękować że dałeś nam szanse na pewno się nie zawiedziesz Pechy.pl - Nasiona marihuany Dzisiaj było kilka zamówień więc nie wiem o które dokładnie chodzi ale zawsze dajemy z siebie 100% Pechy.pl - Nasiona marihuany Jak paczka dotrze napisz jak wrażenia Pechy.pl - Nasiona marihuany

Pozdrawiam
    0 0

6. Post #26
    Paczuszka dotarła ekspresowo.
    nasiono gratisowe z dopiskiem NIE AUTOMAT( ktoś w koncu trafil w sedno).
    była jeszcze smycz, jest nadal, dobry material z Strain Hunters.

Dzięki wielkie

Pechy.pl - Nasiona marihuany

Jedynie bonu rabatowego zbrakło. Pechy.pl - Nasiona marihuany

ogólnie miodzio
    0 0

7. Post #27
    Paczuszka dotarła ekspresowo.
    nasiono gratisowe z dopiskiem NIE AUTOMAT( ktoś w koncu trafil w sedno).
    była jeszcze smycz, jest nadal, dobry material z Strain Hunters.

Dzięki wielkie

Jedynie bonu rabatowego zbrakło. Pechy.pl - Nasiona marihuany

ogólnie miodzio
    Dzięki za pozytywny wpis Pechy.pl - Nasiona marihuany Czekamy na paczkę z drukarni z kuponami rabatowymi i wtedy będą w każdej paczce obowiązkowo. Mieli nam je wysłać jakiś czas temu ale coś tam źle zrobili i poprawiają. Zerknij na PW tam będzie czekał na ciebie kod rabatowy na kolejne zakupy Pechy.pl - Nasiona marihuany

Pozdrawiam
    Pechy.pl
    0 0

8. Post #28
    Witam, pięknie to wszystko wygląda chyba i ja będę musiał złożyć jakieś zamówienie, bo i gratisy są bardzo przekonujące Pechy.pl - Nasiona marihuany
    Oby się wam rozkręciło i poszło wszystko po waszej myśli !
    Pozdrawiam.
    0 0

9. Post #29
    Kusicie gratisami, ale jedna z odmian która mnie interesuje jest tylko od 3sztuk w górę, a ja potrzebuje 3 odmiany po 1 sztuce ;)
    0 0

10. Post #30
    kolejne zakupy robię u was !!
    0 0

11. Post #31
    Cytat Zamieszczone przez bielweR Zobacz posta
    Witam, pięknie to wszystko wygląda chyba i ja będę musiał złożyć jakieś zamówienie, bo i gratisy są bardzo przekonujące Pechy.pl - Nasiona marihuany
    Oby się wam rozkręciło i poszło wszystko po waszej myśli !
    Pozdrawiam.
    Zapraszamy i dziękujemy za miłe słowa Pechy.pl - Nasiona marihuany Jesteśmy pewni że się nie zawiedziesz Pechy.pl - Nasiona marihuany Nie chcę zapeszać ale wszystko idzie w dobrym kierunku myślimy o sklepie stacjonarnym i oczywiście cały czas powiększamy swoją ofertę a chcemy zrobić tak żeby wszystkie nasiona były dostępne od ręki na miejscu ale jest tego tyle że puki co mamy tych najpopularniejszych producentów, cała reszta jest do sprowadzenia z dnia na dziej więc u was może być w max 48h więc jeśli czegoś nie mamy w ofercie śmiało napiszcie PW i staniemy na głowie aby zrealizować każde zamówienie a z biegiem czasu nasze stany magazynowe będą się powiększały Pechy.pl - Nasiona marihuany

Pozdrawiam

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez Tsuchikage Zobacz posta
    Kusicie gratisami, ale jedna z odmian która mnie interesuje jest tylko od 3sztuk w górę, a ja potrzebuje 3 odmiany po 1 sztuce ;)
    Napisz na PW co cię interesuje i zobaczymy co da się zrobić ;)

Pozdrawiam

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez #joker Zobacz posta
    kolejne zakupy robię u was !!
    Czekamy więc na zamówienie Pechy.pl - Nasiona marihuany każdy forumowicz który nas poinformuje w jakikolwiek sposób ( PW, mailowo, gg, skype, w komentarzu do zamówienia ) że jest z forum dostanie od nas coś extra a jeśli macie jakieś specjalne życzenie co do gadżetów śmiało dajcie znać przy składaniu zamówienia i w miarę możliwości postaramy się je spełnić Pechy.pl - Nasiona marihuany Chodzi o to że jedna osoba woli młynek z GREEN HOUSE druga z ROYALA a jeszcze ktoś inny kolekcjonuje naklejki albo plakaty a może ktoś zamiast tych gadżetów woli jakieś gratisowe PECHY - trochę tego mamy więc każdy znajdzie coś dla siebie Pechy.pl - Nasiona marihuany Z drugiej strony jeżeli ktoś sobie nie życzy żeby w jego paczce były ulotki albo gazety informujcie nas o tym bo do każdej paczki je wrzucamy.

Pozdrawiam

0 0

12. Post #32
    Rusza darmowa wysyłka przez cały weekend !!

Od tego momentu do końca weekendu wszystkie paczki wysyłamy bez kosztów wysyłki !!
    Serdecznie zapraszamy Pechy.pl - Nasiona marihuany

Pozdrawiam
    Pechy.pl
    0 0

13. Post #33
    chyba się skuszę Pechy.pl - Nasiona marihuany
    0 0

14. Post #34
    Cytat Zamieszczone przez unmuted Zobacz posta
    chyba się skuszę Pechy.pl - Nasiona marihuany
    Serdecznie zapraszamy Pechy.pl - Nasiona marihuany
    0 0

15. Post #35
    Mam nadzieję że zalapie się na darmową przesyłkę w październiku bo planuje urozmaicić swoje matki. Nie mogę tak naprawdę zdecydować się pomiędzy iced grapefruit z FS które już miałem i byłem bardzo zadowolony,a Flash back z sweet seeds którego nie kosztowalem a brzmi apetycznie raz na jakiś czas
    0 0

16. Post #36
    Udany zakup Pechy.pl - Nasiona marihuany Przyszło moje Auto Bubble Gum i jestem mega zadowolony Pechy.pl - Nasiona marihuany Mega gratisy w tym pesteczka, młynek, gilza ulotki, wlepy itp Pechy.pl - Nasiona marihuany Polecam Pechy.pl - Nasiona marihuany
    0 0

17. Post #37
    Mam nadzieję że zalapie się na darmową przesyłkę w październiku bo planuje urozmaicić swoje matki. Nie mogę tak naprawdę zdecydować się pomiędzy iced grapefruit z FS które już miałem i byłem bardzo zadowolony,a Flash back z sweet seeds którego nie kosztowalem a brzmi apetycznie raz na jakiś czas
    Co jakiś czas będziemy organizować darmową wysyłkę więc na pewno ci się uda Pechy.pl - Nasiona marihuany

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez unmuted Zobacz posta
    Udany zakup Pechy.pl - Nasiona marihuany Przyszło moje Auto Bubble Gum i jestem mega zadowolony Pechy.pl - Nasiona marihuany Mega gratisy w tym pesteczka, młynek, gilza ulotki, wlepy itp Pechy.pl - Nasiona marihuany Polecam Pechy.pl - Nasiona marihuany
    Dziękujemy że z pośród tylu seedbank'ów wybrałeś właśnie nas Pechy.pl - Nasiona marihuany Doceniamy to i dokładamy wszelkich starań żeby każdy kto u nas zawita był zadowolony w 100% Pechy.pl - Nasiona marihuany

Pozdrawiam
    0 0

18. Post #38
    Żeby dobrze rozpocząć weekend ruszamy z WEEKENDEM DARMOWYCH WYSYŁEK W PECHY.PL od tego momentu do końca niedzieli zamawiaj nasiana a my pokryjemy koszty wysyłki. Więc nie pozostaje mi nic więcej jak życzyć wszystkim zajebistego weekendu i udanych zakupów Pechy.pl - Nasiona marihuany
    Pozdrawiam
    0 0

19. Post #39
    Z przyjemnością informujemy że nowe odmiany od Dinafem Seeds - AMNESIA KUSH oraz BIG KUSH są już dostępne w naszej ofercie. Pełny opis oraz więcej informacji znajdziecie na naszej stronie. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do waszej dyspozycji Pechy.pl - Nasiona marihuany

BIG KUSH
    https://www.pechy.pl/dinafem/big-kush.597.html

AMNESIA KUSH
    https://www.pechy.pl/dinafem/amnesia-kush.596.html
    0 0

20. Post #40
    Witam, zaglądajcie do naszego wątku bo w tym tygodniu zorganizujemy niespodziewaną akcję z ciekawymi gratisami Pechy.pl - Nasiona marihuany
    0 0

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl