Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 323
  1. Post #41
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Z okazji dnia dziecka promocja -20% na wszystkie odmiany outdoor ważna do końca czerwca!

GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!

Ponadto w naszym sklepie kolejni producenci:

CBD Crew
    Resin Seeds
    Kannabia Seeds
    Macaronesia Seeds
    Kera Seeds
    Reggae Seeds

Zapraszamy do zakupów i skorzystania z promocji!

Pozdrawiam
    Marek z GreenHay
    0 0

2. Post #42
    Przyszła mi dzisiaj paczka (złożona wcześniej reklamacja). Pełen szczery podziw dla sklepu, szanują klienta i bez żadnego ale starają się dogadać.Nie usłyszałem żadnego zdania "a skad mamy wiedzieć że pan nie kłamie, może chce pan nas naciągnąć..." co prawda podesłałem zdjęcia kiełków ale i tak bardzo miły kontakt. Paczka kolejny raz bogato wyposażona w bletki itd. Pełno nowych gazetek które starannie przerabiam i oczywiscie nasiona. Jedyny minus to to, że nasiona nie były podpisane. Mega pozytyw, na pewno zostaje z Wami GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    P.S Co do fotorelacji, niestety następną paczkę będę podawał dopier za jakiś miesiąc, może nawet troche później, ale zdjęcia z uprawy powiedział że mi podeśle a we wrzesniu zdam dokładniejszy raport jak będę na miejscu GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    Pozdrawiam i jeszcze raz wielki podziw dla sklepu! GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    0 0

3. Post #43
    Cytat Zamieszczone przez motherlorde Zobacz posta
    Przyszła mi dzisiaj paczka (złożona wcześniej reklamacja). Pełen szczery podziw dla sklepu, szanują klienta i bez żadnego ale starają się dogadać.Nie usłyszałem żadnego zdania "a skad mamy wiedzieć że pan nie kłamie, może chce pan nas naciągnąć..." co prawda podesłałem zdjęcia kiełków ale i tak bardzo miły kontakt. Paczka kolejny raz bogato wyposażona w bletki itd. Pełno nowych gazetek które starannie przerabiam i oczywiscie nasiona. Jedyny minus to to, że nasiona nie były podpisane. Mega pozytyw, na pewno zostaje z Wami GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    P.S Co do fotorelacji, niestety następną paczkę będę podawał dopier za jakiś miesiąc, może nawet troche później, ale zdjęcia z uprawy powiedział że mi podeśle a we wrzesniu zdam dokładniejszy raport jak będę na miejscu GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    Pozdrawiam i jeszcze raz wielki podziw dla sklepu! GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    Dziękujemy za miły wpis! GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! I czekamy na fotorelacje!

A wracając do tematu:

Witam serdecznie!

Przepraszamy za chwilowy przestój w nowościach i promocjach, ale obecnie pracujemy nad nowym, świetnym projektem, który ruszy już po weekendzie! Więcej szczegół w tym miejscu!

A w ramach przeprosin, od dziś do oferty dodajemy paczki 100 nasion od Royal Queen Seeds w niewiarygodnie niskich cenach! (paczki są oryginalnie pakowane w metalowe pudełko i zaklejone banderolą RQS)

Oto lista odmian dostępnych w Paczkach XXL:

- Amnesia Haze
    - Amnesia Haze Auto
    - Blue Mistic
    - Critical
    - Easy Bud Auto
    - Fruit Spirit
    - Ice
    - Northern Light
    - Northern Light Automatic
    - OG Kush
    - Power Flower
    - Quick One Auto
    - Royal AK Automatic
    - Royal Automatic
    - Royal Bluematic Auto
    - Royal Cheese
    - Royal Creamatic Automatic
    - Royal Critical Automatic
    - Royal Dwarf Auto
    - Royal Moby
    - Shining Silver Haze
    - Skunk #1
    - White Widow

Zapraszamy do zakupów!

Pozdrawiam
    Marek z GreenHay

GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    0 0

4. Post #44
    A tymczasem nie zwalniamy, od dzisiaj w naszej ofercie nowe odmiany Dinafem prosto z targów Indica Sativa Trade!

ZOBACZ

0 0

5. Post #45
    Tak jak obiecaliśmy, od dziś w ofercie odmiany GreenHay! Dodatkowo z okazji wprowadzenia naszych odmian -15% na wszystkie automaty oraz naszą nową odmianę Skunk XXL.

- Auto AK
    - Auto Northern Light
    - Auto Amnesia Haze
    - Skunk XXL

Konkursy, o których pisaliśmy wcześniej zorganizujemy do końca bieżącego tygodnia!
    0 0

6. Post #46
    Promocja! Przez 7 dni Northern Light Automatic od Royal Queen Seeds w paczkach 100szt. za JEDYNE 1250zł! Takiej ceny nie było jeszcze nigdzie! Śpieszcie się, bo to jednorazowa promocja, która raczej w najbliższym czasie się nie powtórzy! GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!

https://greenhay.pl/autoflowering/no...nie-100_nasion

0 0

7. Post #47
    Super sklep zamówione nasiona dostałem po 2 dniach GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! i do tego super bonus POLECAM
    0 0

8. Post #48

-15% na cały asortyment w sklepie www.GreenHay.pl Zapraszamy!
    0 0

9. Post #49
    Do naszego asortymentu doszło kilka kolejnych firm:

- Pure Seeds
    - Ripper Seeds
    - Short Stuff Seedbank
    - Vulkania Seeds
    ORAZ NOWOŚĆ WŚRÓD POLSKICH SEEDBANKÓW - French Touch

To pierwsze ogłoszenie, drugie jest takie, że po sukcesie naszego czatu, wprowadziliśmy kolejną innowację, której inni nie posiadają!

POWIADOMIENIA SMS

Od teraz przy złożenie zamówienia automatycznie dostajesz SMS, w którym jest numer zamówienia (potrzebny, by otrzymać szczegółowe informacje o przesyłce) oraz forma płatności oraz kwota do uregulowania za złożone zamówienie. Po wysłaniu zamówienia przez nas, również dostajesz sms z taką informacją. Dodatkowo co jakiś czas będziemy wysyłać losowo/lub do wszystkich z naszej bazy danych SMSy z dodatkowymi rabatami i promocjami, dostępne wyłącznie dla stałych klientów GreenHay.

Serdeczenie zapraszamy do korzystania z cały czas ważnej promocji -15% na cały asortyment! GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    0 0

10. Post #50
    Siemanko GreenHay!
    Ciekawi mnie czy macie zamiar zawiązywać współprace z polskimi producentami (Warr,GGS,Orion)? chłopaki mają bardzo ciekawe oferty dla polskich growerów OUT i napewno dla was jak i dla klientów było by to duzym plusem
    Jakieś rozmowy wstepne były przeprowadzane?

Pozdro
    0 0

11. Post #51
    Cytat Zamieszczone przez El Chapo Guzmán Zobacz posta
    Siemanko GreenHay!
    Ciekawi mnie czy macie zamiar zawiązywać współprace z polskimi producentami (Warr,GGS,Orion)? chłopaki mają bardzo ciekawe oferty dla polskich growerów OUT i napewno dla was jak i dla klientów było by to duzym plusem
    Jakieś rozmowy wstepne były przeprowadzane?

Pozdro
    Siema. Oczywiscie rozmowy byly i sa prowadzone. Jak coś będziemy wiedzieć odrazu poinformujemy w tym temacie. Do naszej oferty dojdą w ciągu tygodnia 2 odmianu Auto Mango oraz Auto White Cheese pod naszą marką GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!

I kolejne ogłoszenie, nasza oferta powiększyła się o kolejnych nowych producentów:

710 Genetics
    Loud Seeds
    Positronics
    Royal Dutch Genetics

Pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów! GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    0 0

12. Post #52
    Dziwna sprawa, większość pisze że dostaje zamówienie w przeciagu 1-2 dnia, ja czekam tydzień i nie ma :/
    0 0

13. Post #53
    Cytat Zamieszczone przez Lumia Zobacz posta
    Dziwna sprawa, większość pisze że dostaje zamówienie w przeciagu 1-2 dnia, ja czekam tydzień i nie ma :/
    Witam, jeśli chodzi o 1 paczke Auto AK, to mieliśmy mały problem bo wyprzedaliśmy się wcześniej z całego Auto AK i czekaliśmy na nowe, jeśli mówimy o tym zamówieniu to zostło wysłane w piątek i będzie jutro u Ciebie, a w paczce dorzuciliśmy Ci coś extra za długi czas oczekiwania GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!

Pozdrawiam
    0 0

14. Post #54
    Tak o te zamówienie chodziło, wielkie dzięki za odpowiedź, chociaż mogliście napisać na emaila, bo się troche juz niecierpliewiłem.
    ;)
    5.
    0 0

15. Post #55
    Tak o te zamówienie chodziło, wielkie dzięki za odpowiedź, chociaż mogliście napisać na emaila, bo się troche juz niecierpliewiłem.
    ;)
    5.
    Jeszcze raz przepraszam Cię za zamieszanie, jak będziesz zamawiał następnym razem upomnij się damy Ci dodatkowy rabat GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    0 0

16. Post #56
    Zamówiłem 4x Auto AK od female seeds, a dostałem dodatkowo:
    - magnes
    - 4x naklejka
    - długopis
    - bletki
    -1 nasiono feminizowane Auto AK od Greenhay.pl
    - 10% rabatu na następne zakupy

Jak najbardziej polecam ;)

0 0

17. Post #57
    Zamówiłem 4x Auto AK od female seeds, a dostałem dodatkowo:
    - magnes
    - 4x naklejka
    - długopis
    - bletki
    -1 nasiono feminizowane Auto AK od Greenhay.pl
    - 10% rabatu na następne zakupy

Jak najbardziej polecam ;)

Bardzo dziękujemy za pozytywny wpis GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    0 0

18. Post #58
    Przypominamy ze do końca dzisiejszego dnia obowiązuje promocja -15% na cały asortyment! GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    GreenHay.PL - sklep z nasionami konopi
    Ul. Kłodnicka 97,
    41-706 Ruda Śląska

Czatuj z nami 24h/7!
    Telefon: 513 906 685
    E-mail: sklep@greenhay.pl
    GG: 50660691
    Facebook: https://www.facebook.com/greenhay.pl.nasiona.marihuany
    Instagram: https://www.instagram.com/greenhay.pl/
    Twitter: https://twitter.com/greenhay_pl
    0 0

19. Post #59
    Piatek zamowiona paczka, pieniądze wplacone szybkim przelewem wiec od razu byly na koncie, konsultant informowal ze paczka bedzie wyslana w pon max we wtorek a ja dzisiaj dostaje powiadomienie (czwartek) ze wyslali... Narazie minus za przesylke jak przyjdzie paczka to dam znac GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    POMOGŁEM ? BLANT NIE ZASZKODZI !

0 0

20. Post #60
    Cytat Zamieszczone przez ARYJCZYK 88 Zobacz posta
    Piatek zamowiona paczka, pieniądze wplacone szybkim przelewem wiec od razu byly na koncie, konsultant informowal ze paczka bedzie wyslana w pon max we wtorek a ja dzisiaj dostaje powiadomienie (czwartek) ze wyslali... Narazie minus za przesylke jak przyjdzie paczka to dam znac GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    Bardzo Cię przepraszamy za opóźnienie, niestety Twoje zamówienie mieliśmy mieć w poniedziałek, ale paczka doszła do nas dopiero w środę po południe z tego powodu takie opóźnienie. Przypomnij się jakbyś robił kolejne zamówienie na pewno to jakoś wynagrodzimy! GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!

A z bieżących spraw, od dziś DO KAŻDEJ PACZKI dodajemy 1 nasiono feminizowane gratis Delicious Seeds - La Diva (Auto) lub World of Seeds - Northern Light x Big Bud (Auto). Promocja łączy się z promocją na nasiona od 100zł, czyli wydając 100zł dostajecie 2 gratisowe nasiona!

0 0

Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl