Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 323
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Nasiona najlepsze mamy tu wiec nie czekaj tylko kupuj
    0 0

2. Post #22
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez PanPolicjantPaliBlanty Zobacz posta
    Nasiona najlepsze mamy tu wiec nie czekaj tylko kupuj
    Konkurs przeniesiony do dzialu Konkursy
    0 0

3. Post #23
    Cytat Zamieszczone przez GreenHay.PL Zobacz posta
    Konkurs już jest w odpowiednim dziale https://forum.nasionakonopi.pl/47,kon...tml#post219039 Zapraszam do uczestnictwa! GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!

Jak najbardziej wprowadzimy taki dział, mamy to na uwadze. Dzięki!

FarmerPL prowadzimy już rozmowy z polskimi breederami, jak coś się z tej współpracy urodzi, zaraz poinformujemy w tym temacie!
    Odmiany medyczne - jak najbardziej wprowadzimy coś w niedługim czasie.

Teraz ogłoszenie bardziej ogólne: Piszcie nasiona jakich producentów mają znaleźć się w naszej ofercie! Postaramy się sprostać każdym wymaganiom!

Pozdrawiam
    Marek

Polecam nasiona od bebooka, są tanie i dobre więc zapewne będzie na nie niezły popyt + proponował bym dodanie duckfoot'a, bo w innych sklepach tego nie ma GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    0 0

4. Post #24
    Od dzisiaj w naszej ofercie 3 nowych producentów!

White Label

Paradise Seeds

Mandala Seeds

Zapraszamy do zakupów!
    0 0

5. Post #25
    Nie zwalniamy, dzisiaj kolejni producenci lądują w naszej ofercie, a liczba produktów powiększa się do 650 odmian! Jest w czym wybierać GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!

Biohazard Seeds - GreenHay
    CannaBioGen - GreenHay
    Buddha Seeds - GreenHay
    Pyramid Seeds - GreenHay
    0 0

6. Post #26
    Witam!
    Dzisiaj przyszła do mnie paczuszka, w sumie wielka paka, na początku myślałem że to nie ta skrzynka ale po przeczytaniu adresu okazało się że to to!
    Byłem mega zadowolony z takiego widoku, w drodze powrotnej cały czas myślałem co tam może się znajdować prócz nasionek (nawet zaczynałem ją powoli otwierać GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!)
    Po powrocie do domu zobaczyłem takie cuda! GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!

GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!

GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!

W paczce znajdowały się:
    -Oczywiście nasionka, zdrowe i mocne pechy (zestaw 5)
    -Zapalniczka
    -Róznego rodzaju magnesy, naklejki, bletki, filterki, długopisy
    -Multum wiedzy w postaci katalogów, nie wszystkie w ojczystym języku ale i tak przeczytam GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    -Crusher, stylowy, elegancki jak widać na zdjęciu
    Spodziewałem się zwykłej małej koperty z nasionkami i informacji o sklepie, a tu takie miłe zaskoczenie!
    Na prawdę polecam ten sklep, choć już tyle zamawiałem, jeszcze takiej niespodzianki nigdy nie dostałem!
    Wszystkie slogany dokładnie pasują do tego sklepu, w skrócie mówiąc najlepszy z najlepszych ! GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    Pozdrawiam!
    0 0

7. Post #27
    Również wklejam obiecaną fotę! I jeszcze raz wielkie dzięki GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! i ponawiam pytanie cóż to jest za tajemnicza pestka w fiolce GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!

ps. grinder i bletki już sprawdzone GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    0 0

8. Post #28
    Dzieki za wpisy ;) co do nasiona to Auto Mazar

Pozdrawiam
    Marek
    0 0

9. Post #29
    Zgodnie z prośbą użytkownika GreenHay.PL umieszczam swój post ponownie tym razem we właściwym temacie tj. tutaj GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! reszta niżej!

GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!-dsc_0005.jpgBOOM!

Nasiona: 4x AUTO AK od femaleseeds
    2x FEM NONAME
    3x JAMAICAN HAZE AUTO od sensigenetics
    # To jeśli chodzi o nasiona GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! Natomiast jestem troszkę zawiedziony tym że 2 nasiona z AUTO AK zostały po prostu czymś przytłuczone bądź uszkodzone podczas wysyłki/transportu i nie nadają się już raczej do użytku GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! No ale takie rzeczy się zdarzają a narzekać nie będę bo i tak wygrana w konkursie jest dla mnie bardzo miłą niespodzianką!
    # Dostałem też różne bajery takie jak długopisy, jeden z mini mapką jakiegoś obiektu GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! młynek od strainhunter's (to ciekawe bo taki chciałem mieć) ^^ zapalniczka wykonana w Hiszpanii z dość dużą pojemnością, dobrej jakości bibułki/bletki od sensi genetics, masa wlepek, nawet magnez się znalazł!

# Dużo lektury w tym polskiej na temat różnorodnych odmian MJ (zazwyczaj sklepy oferowały tylko obcojęzyczne broszury) no i nie mogę zapomnieć o całkiem przyjemnym rabacie dla stałych klientów (wnioskuje że nie jest on jednorazowy) jeśli tak to proszę mnie poprawić ^^

Z góry dziękuje organizatorom i życzę powodzenia w interesach a naszym kolekcjonerom FARTA i SATYSFAKCJI z tego co robią GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!

PS: Warto GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! Peace!
    Do odważnych świat należy, dobrze ziomek o tym wiesz
    Możesz wszystko jeśli tylko, jeśli kurwa tego chcesz...
    0 0

10. Post #30
    Cytat Zamieszczone przez HzL Zobacz posta
    Zgodnie z prośbą użytkownika GreenHay.PL umieszczam swój post ponownie tym razem we właściwym temacie tj. tutaj GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! reszta niżej!

GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!-dsc_0005.jpgBOOM!

Nasiona: 4x AUTO AK od femaleseeds
    2x FEM NONAME
    3x JAMAICAN HAZE AUTO od sensigenetics
    # To jeśli chodzi o nasiona GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! Natomiast jestem troszkę zawiedziony tym że 2 nasiona z AUTO AK zostały po prostu czymś przytłuczone bądź uszkodzone podczas wysyłki/transportu i nie nadają się już raczej do użytku GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! No ale takie rzeczy się zdarzają a narzekać nie będę bo i tak wygrana w konkursie jest dla mnie bardzo miłą niespodzianką!
    # Dostałem też różne bajery takie jak długopisy, jeden z mini mapką jakiegoś obiektu GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! młynek od strainhunter's (to ciekawe bo taki chciałem mieć) ^^ zapalniczka wykonana w Hiszpanii z dość dużą pojemnością, dobrej jakości bibułki/bletki od sensi genetics, masa wlepek, nawet magnez się znalazł!

# Dużo lektury w tym polskiej na temat różnorodnych odmian MJ (zazwyczaj sklepy oferowały tylko obcojęzyczne broszury) no i nie mogę zapomnieć o całkiem przyjemnym rabacie dla stałych klientów (wnioskuje że nie jest on jednorazowy) jeśli tak to proszę mnie poprawić ^^

Z góry dziękuje organizatorom i życzę powodzenia w interesach a naszym kolekcjonerom FARTA i SATYSFAKCJI z tego co robią GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!

PS: Warto GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! Peace!
    Dzięki za odpowiedź. W poniedziałek leci do Ciebie list z nową paczką Auto AK! GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! Możliwe, że uszkodziło się to już podczas transportu do nas, no ale tak nie może być, że wygrywasz coś i nagroda nie dochodzi w całości! GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    0 0

11. Post #31
    O kurcze, tego się nie spodziewałem! Teraz to już mnie macie w garści.. ^^ GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! Takie podejście do klienta powinno być wszędzie, bo nie liczy się kasa tylko jakość, skuteczność i danie ludziom tego czego chcą bez owijania w bawełnę.. Z chęcią pochwalę się swoją 'rekompensatą' na dowód tego iż seedbank o którym mowa jest wiarygodny i bardzo pomocny!

Pozdrawiam i dziękuje! GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! HzL
    Do odważnych świat należy, dobrze ziomek o tym wiesz
    Możesz wszystko jeśli tylko, jeśli kurwa tego chcesz...
    0 0

12. Post #32
    [IMG]GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów![/IMG] no cóż 100% zadowolenia GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! wysyłka ekspress a w pace full giftów tj. wlepy,katalogi, bletki,naszywka i bon rabatowy
    !! GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! POLECAM!!
    0 0

13. Post #33
    Również do mnie dotarła paka dziś!
    Dużo wlepek, katalogi, tak jak koledzy wyżej.
    Jestem w pełni zadowolony.
    Dzięki!
    0 0

14. Post #34
    Paczka doszła. Dziękuję ślicznie za przesyłkę.
    Wczoraj miałem problem z dodaniem zdjęcia, bo zamazywałem kod rabatowy a on po załadowaniu zdjęcia się ujawniał, lipna ta galeria fotografii GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    Ale mniejsza o to, na drugi raz tylko paint GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    A o to nagrody od GreenHay.pl !
    Nazwa:  DSC01154.jpg
Wyświetleń: 387
Rozmiar:  79.8 KB

Tutaj będzie fotoleracja z Easy Sativa KLIK
    Automaty wkrótce ! GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    Pozdrawiam !
    Prędzej niż jaranie raczej rzucę oddychanie
    0 0

15. Post #35
    Dziękujemy za wszystkie pozytywne wypowiedzi! GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!

Chciałem ogłosić, że w naszej ofercie mamy już ponad 700 odmian!

To nowości które doszły:

ACE Seeds - GreenHay

Amaranta Seeds - GreenHay

Bomb Seeds - GreenHay

Genethik - GreenHay

Medical Seeds - GreenHay

Reserva Privada - GreenHay

Soma Seeds - GreenHay
    0 0

16. Post #36
    Polecam sklep 100% zadowolenia fajne bonus GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów! ___byle tak dalej
    0 0

17. Post #37
    Dziś odebrałem paczkę konkursową ( była do odbioru w czwartek, ale nie miałem możliwości odebrania jej ). Paczka zapakowana bardzo solidnie, gratisów mnóstwo GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!

Zapalniczka Bic, około 10 katalogów, plakat, wlepy, zajebisty długopis, młynek, kod rabatowy na następne zakupy, blety bardzo dobrej jakości bo ryżowe, filterki, magnesy i co najważniejsze nasiona; 3x BigMazar, 4x Auto Ak i jedno nasionko niespodzianke GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!. Z paczki jestem mega zadowolony, naprawde było warto przysiąść i wystartować w tym konkursie !! Będę musiał odegrać sie na na Panu Marku i zrobić tam porządne zakupy GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!. Pozdrawiam i dziękuje

Zdrówko Greenhay'u GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    Nie od dziś to palę i będę to robił dalej,
    To ma tysiące zalet i to bez żadnego ale.
    Ziom podaj ognia, podpalę to jak racę
    Nam nie trzeba więcej kasy, tylko więcej THC
    0 0

18. Post #38
    Wczesniejszy post dodalem w zlym temacie wiec napisze teraz w dobrym .
    - dyskretna paczka
    - w miare szybka wysylka
    - masa gadzetow
    - nasionko niczego sobie polecam ladnie rosnie
    Moja opinia na sklep greenhay jest pozytywna , staraja sie w tym co robia , polecam .
    0 0

19. Post #39
    Witam.Z całego serca polecam ten seedbank,szybka wysyłka,wszystko super zapakowane, dużo gratisów(długopisy,katalogi po ang. i po polsku,bletki,zapalniczki,itp..),czego chcieć więcej ? GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!. Seedbank godny uwagi GreenHay.pl - Sklep z nasionami marihuany! Najlepsze ceny, szybka wysyłka, dużo gratisów!
    0 0

20. Post #40
    opłacało się czekać na paczkę masa gratisów katalogów i innych min. magnesy, grinder, długopis, vlepki, bletki, nasionka jak i też te gratisowe wszystko git!
    0 0

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl