Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 364
  1. Post #41
    -15 do prestizu za brak polskich tlumaczeń!
    0 0

2. Post #42
    Cytat Zamieszczone przez KUSHAZE&SKUNK Zobacz posta
    -15 do prestizu za brak polskich tlumaczeń!
    No to spoiko nadal jestesmy nad konkurencja jeszcze jakies 2000 punktów gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki

Polowa tlumaczen juz gotowa, wiec oddawaj 7 do prestizu gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki za 2 godziny beda wszystkie przetlumaczone to chce cale 15 gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki
    0 0

3. Post #43
    Mam taki problem . Mam iPada i strona gnomesgarden.eu poprostu zacina sie i to tak ze nie mozna jej przeglądać jak wiemy na ipad to nie jest normalne .
    0 0

4. Post #44
    he ja mam sony x peria z 1 i nic nie zacina , ah ta zjebana firma aple heh dobrze ze jej nie kupilem eheh
    0 0

5. Post #45
    Wszystkie strony wyskakują mi po kliknięciu na link ta jedna niestety nie moze cos ze stronka jest nie tak jeśli chodzi o tablety ..
    0 0

6. Post #46
    czekaj juz patrze na tablecie, a masz wlaczona stronke normlania czy mobilna
    0 0

7. Post #47
    Bo to nie jest napewno wina sprzętu bo inne stronki chodzą jak należy nie mam pretensji tylko chciał bym sprawdzic ceny a jest to niemożliwe

--- Dodano ---

Uho strona ładuje mi sie szybko bardzo szybko to jest Ok ale np zjechanie na dół strony trwa kilka minut ...
    0 0

8. Post #48
    wlasnei sprawdzielm i na tablecie i na kompie i dziala , moze poczekaj az sie fotki zaladuja lub az sie cala grafika wgra ja nei mam zadnego problemu
    0 0

9. Post #49
    Wlasnie wszystko jest załadowane i strasznie sie zacina moze właściciel strony niech sie wypowie lub ktoś kto ma iPada iPhone cos od aple
    0 0

10. Post #50
    Jest to spowodowane gestym dymem u skrzata, zaraz zgasimy lola i sprawdzimy jak hula gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki

edit

juz wylaczone, sprawdz teraz i daj raport please
    0 0

11. Post #51
    Oto chodziło dzięki gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki jest juz Ok stronka chodzi płynnie tak jak należy gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki
    0 0

12. Post #52
    hehe to twoj appel nie jara ze dymu nie przyjmuje hehe a to dobre
    0 0

13. Post #53
    Mam wersje 128gb i mam pełnego gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki moze tez dlatego tak wyszło ale jednak była to w jakimś stopniu wina stronki gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki ale juz jest Ok.
    0 0

14. Post #54
    no to nie wina stronki tylko slabego sprzetu jakby nie bylo hehe gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki bo jak wina styronki to wszedzie by nie dzialalo a tak nie dzialalo tylko na Ipadzie
    0 0

15. Post #55
    https://gnomesgarden.eu/pl/52-autokwitnace#/price-8-10 czemu tu tylko 1 nasionko mozna kupic i nie ma niektorych wgl ???
    0 0

16. Post #56
    Nie bardzo rozumiem. Dales linka do wynikow wyszukiwania gdzie w rezultacie dostales 7 odmian. Ktorego nie da sie kupic? bo sprawdzielm i wszystkie sa na stanie z tych co wyslales.

Pozdr
    0 0

17. Post #57
    Cytat Zamieszczone przez gnomesgarden.eu Zobacz posta
    No to spoiko nadal jestesmy nad konkurencja jeszcze jakies 2000 punktów gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki

Polowa tlumaczen juz gotowa, wiec oddawaj 7 do prestizu gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki za 2 godziny beda wszystkie przetlumaczone to chce cale 15 gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki
    gratulacje translatora hehe.
    widzimy kto przynajmniej patrzy w temat.
    0 0

18. Post #58
    Cytat Zamieszczone przez KUSHAZE&SKUNK Zobacz posta
    gratulacje translatora hehe.
    widzimy kto przynajmniej patrzy w temat.
    No to wsadz do translatora i zobaczymy czy wyjdzie podobnie ;) widze uparles sie zeby nam dowalic hehe niewazne sam robilem tlumaczenia a o to kto patrzy w temat nie bardzo wiem ocb

peace
    0 0

19. Post #59
    " widze uparles sie zeby nam dowalic hehe " Nie ??? LoL
    0 0

20. Post #60
    Tylko dzis - 30% na caly asortyment z okazji mojego kaprysu. Nie zapomnijmy o pozostalych promocjach ktore lacza sie z dzisiejsza pomocja.
    skrzat
    0 0

Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl