Strona 28 z 29 PierwszyPierwszy ... 18 26 27 28 29 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 560 z 571
  1. Post #541
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Cytat Zamieszczone przez Suchar. Zobacz posta
    Miałem od Ciebie Gnomie 2 takie pestki i posadziłem je na oucie. Na opakowaniu było napisane Auto Sour diesel i jak to robię do automatów dałem im dołki po 10L. Mijają 3 miesiące,wszystkie automaty ścięte a diesle nawet płci nie pokazały,najpierw myślałem,że są tak opóźnione czy coś,potem załapałem że to sezony,ale cały czas myślałem że to ja coś pomieszałem,ogólnie nie doszły do końca ale nic się nie stało bo jakiś tam mały plonik był.
    prosze o priv do mnie z adresem zaraz wysle nowe pestunie , przepraszam i pozdrawiam Gnom
    0 0

2. Post #542
    [/COLOR]
    Witam wszystkich
    zapraszam do zakupów w GnomesGraden.ie na wszystko - 50% drugi raz taki dzień się nie powtórzy !!

i do tego podwójne gratisy dla każdego zamówienia pozdrawiam Gnom .
    gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki

--- Dodano ---

Witam jeszcze raz ,właśnie dostałem od Dinafem w przeprosinach 200 nasion za pomyłke z Sour Diesel Auto ,więc za każde wydane 75 zł będę dawał 2 gratisy które

obiecałem oraz dodatkowe 2 od dinafem Sour Diesel Auto wiec wydasz 75 zł bez kosztów wysyłki a otrzymasz 4 nasionka gratis ,wydasz za 150zł 8 itd itd

,ogólnie czyszcze lodówke w ten piękny piąteczek i będzie dużo więcej gratisów niz tu pisze ,ale o tym to już się przekonaja klienci jak już zrobią zakupki i prosze o

cierpliwośc z wysyłkami bo tego nikt nie da rady spakować w kilka dni ,więc pozdrawiam i dziękuje za wspieranie naszej wspólnej pasji pozdrawiam Gnom,
    9 0

3. Post #543
    Gnomie czy Blue Dream fem od Humboldt jest dalej w gratisie?
    0 0

4. Post #544
    siemka kolego tak jest jeszcze na stanie z 50 pestek, ale musisz napisac w komentarzu ze chcesz taka odmianke , bo na stronie gratisy zostaly zmienione na nowe pozdrawiam

Nowa lista gratisow - swieżutka

1. Blue Cheese - Dinafem
    2. Desconocida Kush-Deliciouse Seeds
    3. JAGG Kush -Deliciouse Seeds
    4. Green Crack -Humboldt
    5. Dr Greenthumb’s Em-Dog By B-ReaL-Humboldt
    6. Blue Dream - Humboldt
    7. Industrial plant -Dinafem
    8. Black Russian -Delicious Seeds
    9. Delicious Candy - Delicious Seeds
    10.Mango Sapphire-Humboldt
    11.Og Kush -Humboldt
    12.Big Kush -Dinafem
    12.Blue Hash -Dinafem

automatyczne nasiona

1. Nothern Light Blue Auto -Delicious Seeds
    2. Idustrial Plant Cbd Auto -Dinafem
    3. Uk Cheese -Humboldt
    4. Moby Dick xxl -Dinafem
    5. Wild Thailand Ryder- World OF Seeds
    6. Og Kush Auto-Humboldt
    7. Bubba Kush auto -Dinafem
    8. Sour Diesel Automatic - Dinafem
    9. Sugar Mango Ryder -World of Seeds
    10. Amnesia Ryder Auto - World of Seeds

fast version nasiona

1. Caramelo Fast Version-Delicious seeds
    2. Delicious Candy Fast Version-Delicious seeds

Panowie i panie ,prosze osoby z konkursu na banerek dla gnoma zeby zostawily mi wiadomosci z tytulem "baner" i pelne dane, adres oraz to co wybraly ,przez ten piekny piatkowy dzien naplyw priv jest tak olbrzymi ze ciezko bedzie mi sie polapac z pakowaniem, poniewaz mam dane po kilku wiadomosciach ,pozdrawiam Gnom .

Cytat Zamieszczone przez gnomesgarden.ie Zobacz posta
    [/COLOR]
    Witam wszystkich
    zapraszam do zakupów w GnomesGraden.ie na wszystko - 50% drugi raz taki dzień się nie powtórzy !!

i do tego podwójne gratisy dla każdego zamówienia pozdrawiam Gnom .
    gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki

Witam jeszcze raz ,właśnie dostałem od Dinafem w przeprosinach 200 nasion za pomyłke z Sour Diesel Auto ,więc za każde wydane 75 zł będę dawał 2 gratisy które

obiecałem oraz dodatkowe 2 od dinafem Sour Diesel Auto wiec wydasz 75 zł bez kosztów wysyłki a otrzymasz 4 nasionka gratis ,wydasz za 150zł 8 itd itd

,ogólnie czyszcze lodówke w ten piękny piąteczek i będzie dużo więcej gratisów niz tu pisze ,ale o tym to już się przekonaja klienci jak już zrobią zakupki i prosze o

cierpliwośc z wysyłkami bo tego nikt nie da rady spakować w kilka dni ,więc pozdrawiam i dziękuje za wspieranie naszej wspólnej pasji pozdrawiam Gnom,
    up dla jasnosci .

--- Dodano ---

Siemanko ,skonczyla mi sie mozliwosci odpisywania na emaile ,niestety limit przekroczony zostal na dzien dzisiejszy sytuacja zmieni sie dopiero jutro ,wiec prosze o cierpliwosc pozdrawiam i przepraszam Gnom .

--- Dodano ---

Siemanko ,skonczyla mi sie mozliwosci odpisywania na emaile ,niestety limit przekroczony zostal na dzien dzisiejszy sytuacja zmieni sie dopiero jutro ,wiec prosze o cierpliwosc pozdrawiam i przepraszam Gnom .
    8 0

5. Post #545
    Siemka ,promo przedłużone do niedzieli 00:00 w nocy ,pozdrawiam Gnom.
    3 0

6. Post #546
    Cytat Zamieszczone przez gnomesgarden.ie Zobacz posta
    Siemka ,promo przedłużone do niedzieli 00:00 w nocy ,pozdrawiam Gnom.
    Coś chyba nie bardzo... O 24.00 w nocy w sobotę chciałem pechy zamówić w promocji patrze a na stronie normalne ceny...ehhh
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    0 0

7. Post #547
    tez chcialem kilka ggsow zakupic a tu zonk ceny normalne gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki
    0 0

8. Post #548
    Cytat Zamieszczone przez Mroczny Pomiot Zobacz posta
    Coś chyba nie bardzo... O 24.00 w nocy w sobotę chciałem pechy zamówić w promocji patrze a na stronie normalne ceny...ehhh
    Gnom za dużo jara gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki pewnie miało być ze do soboty do północy gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki
    0 0

9. Post #549
    hehe pewnie tak , biedny GNOMEK będzie tydzień pakował paczuszki hehehe
    0 0

10. Post #550
    siemka juz dziala panowie ,cos sie wylaczyło do dzisiaj do 12 w nocy jest promo pozdro
    3 0

11. Post #551
    Siemanko, forumowicze

każdy kto zlożył zamowienie na sklepie a nie dostał z piątku na sobote emaila , proszę mi napisać wiadomośc na sklep + numer zamowienia i to ogarne,

na ta chwilke już wszystko działa jak należy, zamowień wpadła cała masa , jak nigdy wczesniej dziekuje wam .

Mam nadzieje ze promo sie spodobało , niedługo paczuszki ruszą w swiat , proszę o cierpliwośc i wyrozumiałość ,każdy wie ze takie promo jak było tylko u gnoma cieszylo sie ogromna popularnościa a teraz ktoś musi to spakować . Zapraszam do skorzystkania z poniedziałkowego promo -20% na wszystkie nasiona oraz podwójne gratisy pozdrawiam Gnom.
    4 0

12. Post #552
    No to czekamy na paczuszki
    0 0

13. Post #553
    Paczuszka cala i zdrowa na miejscugnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki Dzieki za gratisy.Jak zawsze szybko,pewnie.Pelny profesjonalizmgnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki
    1 0

14. Post #554
    Witam wszystkich, jak zdróweczko ?

mam dobra informację że wszystko zostało spakowane i jes juz w drodze do was, na czasie listonosz będzie dostarczał paczuszki ,w Polsce wszystkie zamówienia od Black Friday do soboty ,będzie dostarczać poczta polska w tym tygodniu na 100% pozdrawiam Gnom elo.
    3 0

15. Post #555
    Czekam z niecierpliwością gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki
    0 0

16. Post #556
    Siemanko, paczuszka juz dostarczona w Polsce teraz ogarniamy wysylki ,jutro powinny juz ruszyc do was pozdrawiam Gnom.
    3 0

17. Post #557
    dzięki za pestki z konkursu gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki

Eat ass and smoke grass
    0 0

18. Post #558
    doszly juz do was paki z czarnego piatku ?
    0 0

19. Post #559
    Cytat Zamieszczone przez APACH Zobacz posta
    doszly juz do was paki z czarnego piatku ?
    do mnie jeszcze nie
    Eat ass and smoke grass
    0 0

20. Post #560
    Tak...w czwartek już była paczuszka na poczcie...
    BIO-Power Fanatic
    0 0

Strona 28 z 29 PierwszyPierwszy ... 18 26 27 28 29 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl