Strona 18 z 19 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 360 z 364
  1. Post #341
    Paczka doleciała gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki dzięki za zakupy gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki
    1 0

2. Post #342
    Witam w na sklepie pojawiło sie kilka nowych odmian większość to medyczne odmiany ,dostępne jak zwykle na sztuki jak i całe opakowania .

Blue Kush Auto

cbd enriched warlock

cbd chronic

golden haze

industrial plant auto

haze-auto

royal highness

painkiller xl cbd

medical mass

dance word cbd

euphoria cbd

gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki

pozdrawiam Gnom.
    0 0

3. Post #343
    Jakieś aktualne promocje ????
    0 0

4. Post #344
    Witam jak wyżej w banerku mamy -20% na cały asortyment promo jest do końca tygodnia , a w poniedziałek zaczynamy nowa promocje ale o tym wkrótce, jak cos ztreba na biegu smialo zapraszam na priv na bank sie dogadamy pozdrawiam Gnom.
    0 0

5. Post #345
    dzięki
    0 0

6. Post #346
    szkoda ze nie da rady za pobraniem wyslac tak to bym cos zakupil
    0 0

7. Post #347
    na 52 nasiona wykiełkowało 100% gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki
    Ostatnio brałem z innego sklepu to na 3 nasiona pewnej odmiany wykiełkowało jedno gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki

Pozdrawiam Gnoma, świetna robota gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki
    Ja już zostaje w tym seedszopie hehe
    Polecam jak najbardziej
    0 0

8. Post #348
    jak by dalo rade zamawiac i placac za pobraniem to tylko u gnoma bym kupowal tak musze zaopatrzac sie w innym sklepie
    0 0

9. Post #349
    Cytat Zamieszczone przez Medicum89 Zobacz posta
    jak by dalo rade zamawiac i placac za pobraniem to tylko u gnoma bym kupowal tak musze zaopatrzac sie w innym sklepie
    a co za problem na poczcie wpłacić? gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki
    0 0

10. Post #350

11. Post #351
    Siemka,no niestety nie da rady tego zmienic , a jesli juz bym chcial pomoc to trwalo by to z kilka dni dluzej ,bo jednak najpierw musze wyslac do osoby ktora to wysle pozniej do ciebie , pozdrawiam
    0 0

12. Post #352

13. Post #353
    bardzo fajne odmiany prezentujesz Gnomie gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki w tym roku zaopatrzenie na outa u Ciebie to chyba powinnosc gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki najgorzej boli to ze regularne mam nadzieje ze do sezonu wjada u Ciebie jakies fajne automaciki femy bo bardzo nietypowo u Ciebie i nie ma takiej monotonii jak u innych gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki
    1 0

14. Post #354
    Witam , zamówiłem- zakupiłem regularne automaty bo mam zapytania o takie nasionka a u mnie na sklepie jest mnóstwo automatów feminizowanych , ale jak czegoś nie ma prosze pytać to zamówie pozdrawiam
    1 0

15. Post #355
    Witam Wszystkich

zostaly uzupełnione stany Delicious Seeds i Barneys Farm oraz przypominam o promocji -20% na cały asortyment pozdrawiam Gnom.
    1 0

16. Post #356
    Czy jaka specjalna oferta będzie na zbliżający się małymi kroczkami sezon outdoorowy jakieś odmiany polecane pod PL nieboskłon.Pozdrawiam.Wierny kolekcjoner
    1 0

17. Post #357
    Witam Wszystkich

więc sprawy mają się tak , na ta chwile uzupełniam odmiany firmy spliff seeds mają oni kilka perełek pod czeskie niebo, które co roku znikaja w sporej ilości

sweet n sour outdoor
    polm gold
    gold rush
    fast bud

mam już na stanie odmiane early maroc od philospher seeds

spodziewam się nasion od Bebooka jak i Grzecha jak tylko będą gotowe

nie zabraknie nasion które się co roku sprzedają w dużych ilościach jak maroc, purple maroc ,

stany regularnych nasion od Hybrids from hell zostana również uzupełnione .

Ogólnie wszystko co jest na europejskim rynku jest dostępne u nas , nawet jesli nie mam tego na sklepie ,nie mam dodanych rzeczy których nie mam fizycznie w lodówce ,

ale jeśli będzie taka potrzeba mogę w ten sposób powiększyć swoją oferte , skoro inne sklepy na polskim rynku działąja w ten sposób mogę i ja

jeśli są jakieś pewniaki na rynku które ma nasza konkurencja , a chcecie je kupić u mnie po dobrej cenie proszę pisać , nie wliczając na ta chwile grzecha i warra których porostu nie mam.

Warte rownież uwagi sa nasionka firmy Sweet seeds tzw Fast version jak i odmiany Fast version od firmy deliciouse seeds które właśnie również zamawiam ,

niedługo pojawi się post na forum z nowościami od nas

pozdrawiam Gnom.

5 0

18. Post #358
    No i tym żeś mi Skrzacie zaimponował mówisz i masz brawo wy !!!
    1 0

19. Post #359
    Witam Wszystkich

z przyjemnością pragne was poinformować że dogadałem się z chłopakami z DUKE SEEDBANK na sprzedaż i dystrybucje ich nasion na Polski i Irlandzki rynek , nasionka zostały już do mnie wysłane w kilka dni będą już dostepne do kupienia na sklepie bardzo ale to bardzo w atrakcyjnych cenach pozdrawiam Gnom

gnomesgarden.ie - seedbank dla prawdziwych pasjonatów ,każda odmiana dostępna na sztuki
    0 0

20. Post #360
    Witam Wszystkich

wpadam z info ze uzupełniłem właśnie stany magazynowe producentow takich jak

Speeds Seeds -najtansze nasionka w sieci
    Delicious Seeds ,
    World of Seeds i
    Samsara Seeds

dzisiaj pojawią się nowości od tych seedbanków u mnie na sklepie, jak tylko zostana wprowadzone na stany to podeśle linki

wjechały do lodówki nowe nasionka na gratisy o to lista nowości do rozdania

Deliciciuse seeds
    JAGG Kush,

Desconocida Kush

Caramelo Fast Version

i od Wolrd of Seeds nowy automacik Wild Thailand
    Sezonowe odmiany

1. Back D.o.g - Humboldt
    2. Amnesia Kush -Dinafem
    3. Original Amnesia- Dinafem
    4. Green Crack -Humboldt
    5. Dr Greenthumb’s Em-Dog By B-ReaL-Humboldt
    6. Blue Dream - Humboldt
    7. Industrial plant -Dinafem
    8. Black Russian -Delicious Seeds
    9. Caramelo -Delicious Seeds
    10. Mango Sapphire-Humboldt
    11. Og Kush -Humboldt
    12. Blue Cheese - Dinafem

Automatyczne odmiany

1. Auto Blue Dream -Humboldt
    2. Idustrial Plant Cbd Auto -Dinafem
    3. Auto Dark Purpel -Delicious Seeds
    4. White Widow xxl -Dinafem
    5. Lost Coast Skunk Auto -Humboldt
    6. Og Kush Auto-Humboldt

pozdrawiam Gnom
    2 0

Strona 18 z 19 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl