Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 83
  1. Post #1

SensiShop.pl - Growshop Katowice, Growshop Śląsk

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam wszystkich ogrodników, chcę was zaprosić do nowego sklepu stacjonarnego w Katowicach oraz internetowego www.sensishop.pl.

Oferujemy akcesoria ogrodnicze oraz nawozy wiodących producentów, a nasz doświadczony personel dołoży największych starań aby każdy klient był zadowolony i czuł się bezpiecznie.

Do końca roku dla wszystkich klientów stacjonarnych przygotowaliśmy rabaty 20% a dla klientów internetowych 15% po wpisaniu kodu rabatowego nasionasensi.
    Do każdego zamówienia dodajemy atrakcyjne gratisy i gadżety.

Paczki wysyłamy pod szyldem firmy transportowej która nie jest związana z branżą ogrodniczą co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo!!

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod podanym numerem telefonu (24h) bądź e-mailem.
    Jeśli macie pomysły na to aby nasza strony była wygodniejsza i łatwiejsza w obsłudze proszę śmiało pisać na PW ,a postaramy się wdrożyć wasze pomysły w życie.

Sklep stacjonarny znajduję się w Katowicach pod adresem:

Ul. Jasna 11 (w pobliżu Silesia City Center)
    Tel. 507 817 100 (telefon na kartę który będzie się zmieniał więc co jakiś czas warto sprawdzić na stronie)
    e-mail: sklep@sensishop.pl
    gg: 49083976

Serdecznie zapraszam

SensiShop.pl

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Gość
    Powodzenia !
    0 0

3. Post #3
    polecam, fajna obsługa, szybko i na temat. Do konca roku rabacik, gratisow pelno mimo tego...
    0 0

4. Post #4
    polecam wysylka natychmiastowa kontakt bdb i dobre gratisy
    0 0

5. Post #5
    z czystym sumieniem polecam ten sklep . Dzięki za koszulkę i te blanty czekoladowe sa kozakiem SensiShop.pl - Growshop Katowice, Growshop Śląsk . Jeszcze raz dzięki
    0 0

6. Post #6

Konkurs ! Super Nagrody !

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00966.jpg
Wyświetleń:	1221
Rozmiar:	163.5 KB
ID:	14029
    Paczuszka doszła do mnie parę dni temu. Co najlepsze w tym wszystkim, że nie zdążyłem dzisiaj wrócić do domu i babcia biegła z nią by mi ją dać SensiShop.pl - Growshop Katowice, Growshop Śląsk SensiShop.pl - Growshop Katowice, Growshop Śląsk kochana babcia !
    Gratisy super !
    Pakowanie super !
    Wysyłka super !
    Gorąco polecam, Ekwador SensiShop.pl - Growshop Katowice, Growshop Śląsk
    Ps. Fotoleracja z auto ak pojawi się już niebawem. Gdy tylko przywita Nas wiosna.
    Prędzej niż jaranie raczej rzucę oddychanie
    0 0

7. Post #7
    również polecam

0 0

8. Post #8
    Polecam szybka wysyłka bardzo dobry kontakt gratisy też miłe zaskoczenie towar w 100% zgodny z opisem
    0 0

9. Post #9
    polecam ten sklep, swietny kontak, blyskwiczna przesylka i w ..uj gratisow. THX. PionaSensiShop.pl - Growshop Katowice, Growshop Śląsk
    0 0

10. Post #10
    Polecam w 100% kontakt znakomity jeszcze z tak miłym gościem nie gadałem od growshopow przesyłka doszła na drugi dzien SensiShop.pl - Growshop Katowice, Growshop Śląsk
    polecam sklep światkonopi.pl
    0 0

11. Post #11
    Sklep polecił mi kolega więc wybrałem się do niego na zakupy i zostałem mile zaskoczony SensiShop.pl - Growshop Katowice, Growshop Śląsk nowy nie wielki sklep ale niczego w nim nie brakowalo kupilem namiot 120x120x200 z calym osprzetem + nawozy i dostalem wszystko od reki + drobne gratisy i rabat. Sklep jest dobrze "ukryty" i idealny dla tych ktorzy wola spokojne zakupy bez mijania sie z innymi klientami.
    POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM
    0 0

12. Post #12
    Ile zaplaciles za komplet ?
    0 0

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez pdg Zobacz posta
    również polecam

Widze HOME BOX MINI - tak jak ja xd zobaczymy jak bedzie u cb ;))
    Pomogłem coś ? To postaw blanta tego nigdy za wiele ;)
    0 0

14. Post #14
    Cytat Zamieszczone przez Giecik Zobacz posta
    Ile zaplaciles za komplet ?
    Komplet wyszedł mnie 2850zł a powinien ponad 3K będzie fotorelacja to sobie zobaczysz co tam mam
    0 0

15. Post #15

Wystarczy że przed wizytą zadzwonisz i się umówisz a będziesz mógł odebrać towar o każdej porze dnia i nocy. Zamówienia internetowe realizujemy w piątek SensiShop.pl - Growshop Katowice, Growshop Śląsk
    0 0

16. Post #16

Zapraszam wszystkich na zakupy. Oprócz nawozów w promocji także growboxy !! Promocja trwa do 15 czerwca, a później zmiana !! Piszcie w PW jaka kategoria produktów was interesuje (boxy, zarówki, wentylatory, filtry itd.) a te które będą najpopularniejsze zostaną objęte promocją po 15 czerwca !!

Pozdrawiam Piotrek
    0 0

17. Post #17

Kolejna promocja w SensiShop.pl !! Tym razem przeceniamy oświetlenie i wszystko co z oświetleniem związane !!
    Promocja trwa do końca lipca.

Pozdrawiam
    Piotrek
    0 0

18. Post #18

Zapraszam wszystkich na zakupy w SensiShop.pl !! Do końca wakacji promocja 15% dla wszystkich i na wszystko !! Przypominam że Growshop jest czynny 24h na dobę jeśli chcesz nas odwiedzić w sklepie stacjonarnym w Katowicach po godzinie 17 wystarczy zadzwonić i się umówić !!

Pozdrawiam
    Piotrek
    0 0

19. Post #19
    Polecam polecam i jeszcze raz polecam! Wszystko git, zakupy można zrobić nawet w niedzielę późniejszą porą po dogadaniu i umówieniu się ze sklepem. Wszystko na wysokim poziomie, jestem mega zadowolony i na pewno będę wracał SensiShop.pl - Growshop Katowice, Growshop Śląsk No i załapałem się na promocję SensiShop.pl - Growshop Katowice, Growshop Śląsk
    0 0

20. Post #20
    teraz jak promocja jest 15% to sie skusze, pytanie czy tez wrzucacie jakies gratisy do zamowien?
    POMOGŁEM ? BLANT NIE ZASZKODZI !

0 0

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl